به این مقاله امتیاز بده

خرید و فروش دلار ادوکش

ادوکش (Advcash) یک سیستم مالی و حساب ارزی بین المللی مانند پی پل است و برخلاف پی پل ایرانیان را تحریم نکرده است. اشخاص می توانند با مشخصات خودشان در این سیستم مالی برای خودشان و با مشخصات واقعی حساب ارزی بسازند. در صورتی که بخواهید حساب ادوکش خود را شارژ کنید و یا به حساب ادوکش شخص دیگری پول واریز کنید، داماهی پی این خدمات را برای شما انجام خواهد داد.

برای خرید ادوکش، درخواست خود را در ثبت کرده و منتظر بمانید تا در مدت زمان 5ساعت دلار ادوکش به حساب شما ارسال شود.

خرید و فروش ادوکش

قیمت خرید و فروش ادوکش چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی خرید و فروش Advcash بسته به حجم درخواست شما قیمت های متفاوتی خواهد داشت همچنین قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود به خرید و فروش ادوکش بپردازید

advcash ایران

فروش دلار ادوکش در داماهی پی چه مراحلی را دارد؟

فروش ادوکش در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کوتاه ترین زمان به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای فروش دلار ادوکش در وبسایت داماهی پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی فروش ادوکش کلیک کنید و مقدار ادوکش مورد نظر خود برای فروش را وارد کنید و در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
  • سپس منتظر بمانید تا معادل ریالی وجه در مدت زمان حداکثر یک روزه به حساب ادوکش شما واریز شود.

نحوه خرید و فروش ادوکش در داماهی پی

خرید و فروش ادوکش در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید/فروش ادوکش را انتخاب کرده، در صفحه جدید درخواست خود را وارد کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش و یا اعلام شماره حساب برای دریافت معادل ریالی اقدام کنید.

انجام سفارش دلار ادوکش

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا مبلغ مورد نظر شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
خرید و فروش فوری ادوکش

سوالات متداول خدمات دلار ادوکش

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

صدور دلار ادوکش، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید خرید دلار ادوکش و شارژ حساب 5 ساعت کاری و فروش دلار ادوکش از داماهی پی 1 روز کاری زمان خواهد برد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش ادوکش در کوتاه ترین زمان ممکن

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.