آموزش, داماهی پی

آموزش نحوه ثبت نام و احراز هویت در داماهی پی

احراز هویت در داماهی پی

برای استفاده از خدمات وبسایت داماهی پی نیاز داریم تا یک حساب کاربری در وبسایت داماهی پی ایجاد کنیم.فروش انواع ارز دیجیتال و ووچر به مجموعه ی داماهی پی تنها به ثبت نام نیاز دارد اما برای خرید ارز دیجیتال و انواع ووچر های موجود(پرفکت مانی، وب مانی، پی اس ووچر) نیاز داریم تا احراز هویت را کامل کنیم. هر دو بخش ثبت نام و احراز هویت در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

در ادامه این مقاله به آموزش تصویری نحوه ی ثبت نام و احراز هویت در وبسایت داماهی پی می‌پردازیم.

آموزش نحوه ثبت نام در وبسایت داماهی پی

ثبت نام در  داماهی پی در چند مرحله ی آسان و ایمن انجام می‌شود، این فرآیند در کمترین زمان ممکن انجام شده و زمان زیادی از شما نمی‌گیرد.

پس از ثبت نام در وبسایت داماهی پی می‌توانید به خرید انواع پرفکت مانی، وب مانی و پی اس ووچر و ارز دیجیتال بپردازید.

در ادامه این مطلب راهنمای گام به گام ثبت نام در وبسایت داماهی به تفصیل توضیح داده شده است.

مرحله اول: ثبت و تایید شماره تلفن همراه

برای شروع، در صفحه اصلی داماهی پی بر روی دکمه ثبت نام  کلیک کنید.

پس از کلیک با صفحه زیر روبه‌رو خواهید شد:

ثبت نام در سایت

  • پس از وارد کردن شماره همراه خود پیامکی برای تایید شماره از طرف داماهی پی به شماره شما ارسال خواهد شد.

    کد دریافتی را وارد کرده و پس از خواندن قوانین و مقررات استفاده از خدمات داماهی پی، تیک قوانین و مقررات را فعال کرده و روی گزینه تایید کلیک کنید.

ثبت نام در وبسایت داماهی پی

ثبت نام در داماهی پی

مرحله دوم: تکمیل فرم اطلاعات کاربری

پس از تایید شماره موبایل به بخش اطلاعات فردی راهنمایی می‌شوید. در این بخش باید نام, نام خانوادگی, کلمه عبور و ایمیل مورد نظر خود را وارد نمایید.

ثبت نام در داماهی پی

ثبت نام در وبسایت

پس از تکمیل اطلاعات و تایید آن توسط وبسایت به پنل کاربری داماهی پی منتقل می‌شوید.

در این مرحله ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است. با تکمیل ثبت نام شما می‌توانید با شماره موبایل و رمز انتخابی خود وارد پنل کاربری شوید.

پس از ثبت نام در داماهی پی شما می‌توانید بدون احراز هویت اقدام به فروش ارز دیجیتال نمایید و در صورتی که قصد خرید مجدد دارید مبلغ تراکنش را به کیف پولتون انتقال داده و با استفاده از اعتبار کیف پول ارز مورد نظر خودتون را بخرید اما برای انجام سفارشات خرید با استفاده از کارت بانکی باید احراز هویت خود را تکمیل نمایید. این مرحله نیز در مدت زمان کوتاه انجام پذیر است.

آموزش نحوه ی احراز هویت در وبسایت داماهی پی

احراز هویت در داماهی پی اولین قدم برای سفارشات خرید ارز دیجیتال و خرید انواع ووچر های موجود در مجموعه داماهی پی است. احراز هویت نیز مانند ثبت نام در مدت زمان کم قابل انجام است. برای آموزش گام به گام  احراز هویت و اطلاع از نکات انجام این کار آموزش تصویری زیر را دنبال کنید.

ورود به قسمت احراز هویت در پنل کاربری

پس از ثبت نام در داماهی پی از قسمت ورود به پنل کاربری، وارد پنل کاربری خود شوید. پس از ورود صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:

احراز هویت داماهی پی

در این صفحه که پنل کاربری شما می‌باشد، آیتم های مختلفی را مشاهده می‌کنید. برای احراز هویت می‌توانید از منو سمت راست گزینه حساب کاربری-احراز هویت را انتخاب کنید و یا در باکس بالای صفحه بر روی تصویر مدارک کلیک کنید. هر دو روش ها شما را به صفحه احراز هویت منتقل خواهند کرد.

در صورتی که هنوز موفق ثبت نام خود را کامل نکرده اید از طریق لینک زیر فرآیند افتتاح حساب را آغاز کنید.
آموزش ثبت نام در داماهی پی

مرحله اول: آپلود مدرک شناسایی

در صفحه احراز هویت اولین کار آپلود مدرک شناسایی است. طبق تصویر زیر کد ملی خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و پس از آن تصویر مدرک شناسایی خود را در کادر مربوطه آپلود کنید. برای این امر بر روی کادر مربوط کلیک کرده و در پنجره باز شده تصویر مدرک شناسایی خود را انتخاب کنید.

مدارک شناسایی قابل قبول

مدارک شناسایی قابل قبول در این مرحله عبارتند از:

  • کارت ملی
  • شناسنامه
  • پاسپورت
  • گواهینامه

ویژگی‌های لازم برای تصاویر ارسالی
کلیه تصاویر ارسالی در بخش احراز هویت باید دارای ویژگی‌های زیر باشد؛ در صورتی که هر یک از موارد زیر در عکس تصاویر ارسابی شما رعایت نشده باشد تصویر ارسالی تایید نخواهد شد.
– تصویر مدرک شناسایی باید کامل باشد و هیچ قسمتی از آن کراپ شده و یا ناقص نباشد.
– تصویر ارسالی باید اصل باشد. هرگونه ویرایش بر روی عکس منجر به رد شدن تصویر ارسالی خواهد شد.
– تمامی اطلاعات مندرج در مدرک موجود در تصویر باید خوانا و شفاف باشد.

مرحله دوم: آپلود سلفی

در قسمت دوم احراز هویت باید یک تصویر سلفی مطابق با نمونه زیر با در دست داشتن مدرک شناسایی،‌ کارت بانکی و دستنوشته تهیه و آن را در قسمت مربوط به تصویر سلفی آپلود کنید.

تصویر نمونه سلفی احراز هویت داماهی پی

توجه داشته باشید که نوشته مدارک تصویر ارسالی باید واضح و خوانا باشد.

همچنین متن نوشته تصویر نباید وارونه باشد که این مورد گاهی اوقات به علت عکسبرداری با دوربین جلو گوشی اتفاق می‌افتد.

تصویر کارت بانکی
در هنگام ارسال تصویر کارت بانکی جهت سلفی و همچنین اطلاعات مالی لطفا اطلاعات زیر را بر روی تصویر کارت بانکی خود مخدوش نمایید.
– تاریخ انقضا
– CVV2

مرحله سوم: آپلود تصویر کارت بانکی

اخرین مرحله از فرآیند احراز هویت مربوط به ارسال تصویر کارت بانکی است. در نوار سمت راست صفحه احراز هویت بر روی اطلاعات مالی کلیک کرده و در صفحه باز شده پس از تکمیل فرم مربوطه تصویر کارت بانکی خود را ارسال کنید.

پس از این مرحله تصاویر ارسالی شما به دست کارشناسان داماهی پی خواهد رسید. کارشناسان به ترتیب زمانی درخواست‌های کاربران را بررسی  می‌کنند و نتیجه را حداکثر تا نیم ساعت از طریق پنل کاربری و تیکت به اطلاع شما خواهند رساند.

تلفن ثابت

وارد کردن تلفن ثابت اختیاری است. سقف واریز پیش فرض برای هر کاربر  سه میلیون تومان می‌باشد. در صورتی که نیاز به خرید بیشتر  دارید با وارد کردن تلفن ثابت می‌توانید سقف واریز خود را تا  6 میلیون تومان افزایش دهید.

در غیر اینصورت با گذشت زمان در صورتی که واریز های شما مشکلی نداشته باشد می‌توانید از طریق تیکت برای افزایش سقف واریز اعلام نیاز کنید.

داماهی پی خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کند برای بهره گیری از خدمات پرداخت بین المللی که شامل وب مانی، پی اس ووچر و پرفکت مانی است می‌توانید به تب مربوط به هر یک از خدمات در صفحه ی اصلی داماهی پی مراجعه کنید. در صورتی که دوستانتان را به داماهی پی معرفی کنید می‌توانید درصدی از هر تراکنش انجام شده توسط آنها را دریافت کنید.

لینک مستقیم خرید ووچر پرفکت مانی از وبسایت داماهی پی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.