وب مانی

راهنمای تصویری خرید وب مانی از داماهی پی+ نحوه فروش وب مانی در داماهی پی

راهنمای تصویری خرید و فروش وب مانی

وب مانی یکی از وبسایت های ارائه دهنده خدمات پرداخت بین المللی است. شما می توانید با شارژ حساب وبمانی خود پرداخت بین المللی خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

وب مانی با سابقه ترین شیوه ی پرداخت بین المللی است. این شرکت که ماهیت روسی است بیش از 2 دهه سابقه دارد.وب مانی از بیش از 10 نوع ارز رایج پشتیبانی می کند و می توان این ارز ها را با افتتاح حساب وب مانی در آن نگه داری کرد. رایج ترین کیف پول وب مانی کیف پول دلاری آن است این کیف پول با حرف Z نوشته می شود و اکثر کاربران وب مانی از همین کیف پول استفاده می کنند.

خرید وب مانی از داماهی پی

خدمات مربوط به خرید و فروش وب مانی در ایران توسط صرافی های آنلاین ارز دیجیتال به انجام می شود. در این میان داماهی پی یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات شارژ حساب وب مانی ایرانی است. شما می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود در داماهی پی، سفارش خرید وب مانی خود را ثبت کنید. برای این کار باید احراز هویت خود در وبسایت داماهی پی را تکمیل کرده باشید و در پنل اصلی داماهی پی روی گزینه ی خرید وب مانی کلیک کنید.

سفارش وب مانی در داماهی پی

در مرحله ی بعدی باید میزان وب مانی مورد نیاز و همینطور آدرس کیف پول وب مانی خود که با z آغاز می شود را وارد کنید.

سفارش وبمانی در داماهی پی در این صفحه باید اطلاعات مربوط به سفارشتان را وارد کنید. میزان وب مانی که نیاز دارد را وارد کنید تا مبلغ سفارش به شما نشان داده شود. آدرس اختصاصی کیف پول دلاری شما در وبسایت وب مانی مشخص شده است. این آدرس با حرف Z شروع می شود و مخصوص شماست.

در صورتی که سفارش شما نیاز به توضیحات دارد آن را در محل مشخص شده وارد کنید و نحوه ی پرداخت سفارش را انتخاب کنید. در صورتی که از درگاه بانکی استفاده کنید، گزینه ی مربوط به آن را تایید کنید و پس از زدن گزینه ی ثبت و پرداخت به درگاه بانکی منتقل خواهید و پس از شارژ حساب سفارش شما پردازش خواهد شد.

در صورتی که گزینه ی پرداخت از کیف پول را انتخاب کنید، یک کد 4 رقمی برای تایید برداشت از کیف پول داماهی پی برای شما ارسال خواهد شد. این کد را وارد کنید.

پس از پردازش سفارش، وب مانی به حسابی که آدرس آن را وارد کرده اید واریز خواهد شد.

تا به اینجا با نحوه ی سفارش وب مانی در صرافی آنلاین داماهی پی آشنا شدیم. شما می توانید دلار وب مانی خود را به داماهی پی بفروشید. برای این کار مطابق این دستور العمل عمل کنید.

فروش وب مانی به داماهی پی

ممکن است شما به هر طریقی در اکانت وب مانی خود ارز داشته باشید. در صورتی که بخواهید این ارز را تبدیل به ریال کنید باید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی استفاده کنید.برای فروش وب مانی در داماهی پی به اکانت وب مانی خود مراجعه کنید و پس میزان دلار مورد نیاز برای انتقال را تعیین کرده و آدرس کیف پول داماهی پی برای واریز را وارد کنید.

فروش وب مانی به داماهی پی

آدرس کیف پول دلاری داماهی پی: Z097762125541

سپس در قسمت فروش وب مانی در پنل کاربری خودتان اطلاعات زیر را وارد کنید.

  • میزان دلار وب مانی
  • آدرس کیف پول خودتان
  • توضیحات
  • نحوه دریافت

فروش وبمانی به داماهی پی

میزان دلاری را که میخواهید به داماهی پی بفروشید مشخص کنید تا مبلغ کل سفارش شما نمایش داده شود. سپس آدرس کیف پول دلاری خودتان که با z شروع می شود را وارد کنید و در صورتی که سفارش شما به توضیحات نیاز دارد آن را وارد کنید.

سپس بین راه های انتقال به کیف پول و واریز به حساب بانکی برای دریافت ریالی وب مانی یکی را انتخاب کنید.

در صورتی که انتقال به کیف پول را انتخاب کنید می توانید از معادل ریالی برای خرید بیت کوین و ارز دیجیتال یا پرفکت مانی در وبسایت داماهی پی استفاده کنید. در صورتی که واریز به حساب بانکی را انتخاب کنید در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. خرید ووچر پرفکت مانی نیز به صورت آنی و تمام اتوماتیک به انجام می رسد. ووچر ها به سادگی می توانند جای دلار کاغذی را با ویژگی های مثبتشان پر کنند. در صورتی که سرمایه گذاری دلاری یکی از تصمیمات شما است، حتما پرفکت مانی را به عنوان یکی از گزینه های موجود برای سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

در صورتی که حین انجام تراکنش به مشکلی برخوردید می توانید با ارسال تیکت با پشتیبانی در ارتباط باشید. پشتیبانی داماهی پی به صورت تمام وقت به تیکت های ارسالی رسیدگی می کند. در صورتی که سقف تراکنش ها برای شما کافی نیست، می توانید با ثبت تلفن ثابت خود سقف تراکنش های قابل انجام را به 6 میلیون تومان در روز برسانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.