داماهی پی

راهنمای خرید ارز دیجیتال از داماهی پی

راهنمای خرید ارز دیجیتال از وبسایت داماهی پی

پس از ورود به صفحه شخصی برای خرید ارز دیجیتال و پس از احراز هویت در سایت داماهی پی(در صورتی که هنوز در داماهی پی حساب کاربری ندارید مقاله طریقه ثبت نام و احراز هویت در داماهی پی را بخوانید) و ورود به پنل کاربری به یکی از سه روش زیر عمل کنید:

در این مقاله خرید 70 واحد ارز ترون را بررسی میکنیم.

  • روی قسمت رمز ارز ها کلیک کنید و ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • در قسمت میانی سایت در جایی که نام ارز بیت کوین نوشته شده است آن را به ترون تغییر دهید و روی درخواست خرید کلیک کنید.
  • یا در همین صفحه و قسمت پایین ان در سطر ترون روی خرید کلیک کنید.

خرید ارز دیجیتال از داماهی پی

 

پس از کلیک روی خرید ارز ترون به صفحه زیر هدایت می شوید، در این صفحه تعداد ارز را مشخص کنید. به صورت آنی قیمت هر واحد ترون و موجودی را مشاهده می کنید.

مبلغی را که باید پرداخت کنید در کادر مشخص شده است.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال

آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود(آدرس شخصی شما برای دریافت ارز ترون در اتمیک ولت، تراست ولت، یا هر کیف پول ارز دیجیتالی که استفاده می کنید) را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

 

مقاله مرتبط: معرفی کیف پول اتمیک ولت و آموزش تصویری و قدم به قدم نصب

معرفی کیف پول تراست ولت(trust wallet) و طریقه نصب

 

همچنین نحوه پرداخت را از بین راه های درگاه بانکی(در صورتی که موجودی شما در داماهی پی کافی نیست) و کیف پول داماهی پی انتخاب کنید.

در انتها روی گزینه ثبت و پرداخت کلیک کنید.

 

– اگر گزینه پرداخت با درگاه بانکی را انتخاب کرده باشید به صفحه ی وارد کردن اطلاعات حساب بانکی هدایت می شوید و در صورت شارژ بودن کیف پولتان در داماهی پی مستقیما از این حساب مبلغ کسر خواهد شد.

 

منتظر بمانید 70 واحد ترون به کیف پول شما(اتمیک ولت، تراست ولت و …) منتقل شود این تراکنش در صفحه ی سفارشات شما قابل پیگیری است. انتقال ارز به کیف پول شما(اتمیک ولت و …) بین 10 دقیقه تا 1 ساعت بسته به ارز انتخابی شما زمان خواهد برد.

 

  • کارمزد شبکه: این کارمزد جهت تایید تراکنش در شبکه ارز مورد نظر میباشد و با توجه به قیمت لحظه ای ارز مورد نظر و سختی شبکه تعیین میشود که مبلغ آن به تایید کنندگان در شبکه مورد نظر و توسعه دهندگان شبکه تعلق می گیرد و داماهی پی هیچ گونه کارمزدی بابت انجام تراکنش ها دریافت نمی‌کند.

برای خرید ارز دیجیتال از وبسایت داماهی پی به لینک خرید رمز ارز در وبسایت داماهی پی مراجعه کنید. خرید و فروش ارز های دیجیتال در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. می‌توانید در صورت داشتن هر گونه سوال به صورت آنلاین با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی گفتگو کنید.

پس از ثبت سفارش برای پیگیری سفارشات می توانید روی گزینه سفارشات در منو کلیک کنید و سابقه سفارشات و همچنین اطلاعات کامل هر سفارش را با کلیک بر روی دکمه info هر سفارش مشاهده نمایید.

سفارشات خرید ارز دیجیتال از داماهی پی

 

همین طور شما می‌توانید برای خرید وب مانی با بهترین شرایط از خدمات داماهی پی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.