ارز دیجیتال, پرفکت مانی

نحوه تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی و تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

نحوه ی تبدیل تتر به پرفکت مانی
4.9/5 - (20 امتیاز)

سوالی که به صورت مرتب توسط کاربران پرسیده می شود، نحوه ی تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی و نیز تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر است. با ما همراه باشید تا در این آموزش به صورت مرحله مرحله و تصویری نحوه تبدیل این دو ارز را به یکدیگر به صورت کامل شرح دهیم.

آموزش تصویری تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی

به صورت کلی برای انجام این تبدیل باید در ابتدا تتر خود را در وبسایت داماهی پی به ریال تبدیل کرده و سپس در گام بعدی در قسمت خرید ووچر پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی بخرید.

مرحله اول: فروش تتر به داماهی پی

برای فروش تتر به داماهی پی در ابتدا یک حساب کاربری در وبسایت داماهی پی برای خودتان ایجاد کنید و احراز هویت را به صورت کامل انجام دهید.

راهنمای ثبت نام در وبسایت داماهی پی

راهنمای احراز هویت در صرافی داماهی پی

برای فروش تتر در وبسایت داماهی پی پس از وارد شدن به پنل کاربری، به قسمت فروش تتر مراجعه کرده و آدرس کیف پول داماهی پی را بردارید.

آدرس کیف پول داماهی پی را برداشته و در کیف پولی که تتر خود را نگه داشته اید آدرس کیف پول داماهی پی برای ارسال تتر را وارد کنید. برای این کار وارد کیف پول خود شوید(در اینجا کیف پول تراست ولت) و در قسمتی که موجودی تتر نمایش داده می شود وارد شده تا بتوانید به آدرس داماهی پی تتر واریز کنید.

مرحله اول فروش تتر

در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی send کلیک کنید:(مطابق تصویر)

ارسال تتر برای داماهی پی

آدرس کیف پول داماهی پی که آن را از قبل کپی کرده اید، در این مرحله پیست کرده و میزان تتر برای فروش به داماهی پی را انتخاب کنید. در انتها روی گزینه ی continue کلیک کنید.

ادرس کیف پول تتر داماهی پی

با مشاهده ی پیام زیر، باید انتقال خود را بررسی کنید(میزان تتر انتخابی، آدرس کیف پول برای ارسال) سپس در صورت صحیح بودن عبارات گزینه ی confirm را بزنید.

تایید فروش تتر

رسید انجام تراکنش در این مرحله قابل مشاهده است. عبارت completed نشان می دهد که تراکنش شما با موفقیت انجام شده است.برای دریافت هش تراکنش روی عبارت more details کلیک کنید.

سند فروش تتر

در صفحه ی ایجاد شده ، عبارتی را که در مقابل کلمه ی hash دیده می شود کپی کنید.

برذاشتن هش تراکنش فروش تتر

 

پس از انجام تراکنش انتقال تتر به وبسایت داماهی پی مراجعه کرده و در قسمت لینک تراکنش، TXIDرا که در قسمت قبل کپی کرده بودید وارد کنید و میزان تتر انتقالی را نیز مشخص کنید.در انتها روی گزینه ی ثبت سفارش کلیک کنید.

ثبت سفارش فروش تتر

به این نکته توجه داشته باشید که کارمزد شبکه ی مختلف تتر متناسب با قوانین همان بلاکچین است. متناسب با شبکه ی تتر مورد نظرتان تراکنش ارسال به داماهی پی را به انجام برسانید و نحوه ی دریافت را انتقال به کیف پول انتخاب کنید.

تایید فروش تتر

پس از ثبت درخواست فروش تتر، باید مدت زمانی را صبر کنید تا تراکنش پردازش شده و کیف پول داماهی پی شما به اندازه ی سفارش فروش تتر شارژ شود.

رسید فروش تتر در داماهی پی

پس از این مرحله لازم است تا به قسمت خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه کنید.

مرحله دوم: خرید ووچر پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی، به قسمت خرید ووچر پرفکت مانی در پنل کاربری داماهی پی مراجعه کنید.مطابق شکل خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید:

خرید ووچر

در گام بعدی میزان ووچر برای خریداری را انتخاب کنید،نحوه پرداخت را نیز کیف پول گذاشته و روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید.

ثبت سفارش خرید ووچر

پس از کلیک بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت باید کدی 4 رقمی را وارد کنید تا مبلغ خرید ووچر از کیف پول داماهی پی شما کسر شود.

تایید خرید ووچر

با مشاهده ی پیام زیر تراکنش خرید به صورت کامل انجام شده است:

پیام قطعی خرید ووچر

با مشاهده ی پیام زیر، تراکنش خرید ووچر پرفکت مانی شما به صورت کامل انجام شده است. شما می توانید کد ووچر را برداشته و آن را به هر صورتی که میخواهید استفاده کنید.

تا به اینجا به صورت تصویری و مرحله به مرحله با نحوه ی تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی آشنا شدیم. این مراحل در وبسایت داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. امیدوارم با استفاده از این آموزش تصویری به صورت کامل ابهامات شما درباره ی تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی را رفع کرده باشیم.

در صورتی که بخواهید مراحل تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر را بدانید با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید.

نحوه ی تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

مراحل انجام تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر تا حد زیادی مشابه فرآیندی است که برای تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی مشاهده کرده اید.

مراحل کلی تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر به این صورت است که شما ابتدا باید ووچر پرفکت مانی خود را به داماهی پی بفروشید و در گام بعدی با استفاده از مبلغ شارژ شده ناشی از فروش ووچر پرفکت مانی، سفارش خرید تتر خود را به ثبت برسانید.

مرحله اول: فروش ووچر پرفکت مانی در داماهی پی

برای این کار شما باید به قسمت فروش ووچر پرفکت مانی در وبسایت داماهی پی مراجعه کنید و مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

ثبت سفارش فروش ووچر پرفکت مانی

در صفحه ی باز شده کد ووچر و کد فعالسازی ووچر را وارد کنید.

سفارش فروش ووچر پرفکت مانی

پس از ثبت درخواست در صورتی که کد فعالسازی و کد ووچر را به صورت صحیح وارد کرده باشید، صفحه ی زیر را مشاهده خواهید کرد.

فروش موفقیت امیز ووچر در داماهی پی

مبلغ تراکنش پس از مشاهده ی پیام فوق به کیف پول شما در داماهی پی واریز خواهد شد و شما می توانید با استفاده از این مبلغ سفارش خرید تتر خود را به ثبت برسانید.

مرحله دوم: ثبت سفارش خرید تتر در داماهی پی

برای این کار در پنل کاربری به بخش خرید تتر مراجعه کنید.

سفارش خرید تتر در داماهی پی

در مرحله ی بعدی آدرس کیف پول خود را برای دریافت تتر وارد کرده و میزان تتر مورد نیاز و شبکه ی مورد نظر برای خرید تتر را مشخص کنید. در انتها روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید.

نکته: نحوه ی برداشت آدرس کیف پول برای خرید تتر در بخش بعدی همین مقاله آمده است.

ثبت سفارش خرید تتر

در گام بعدی کد 4 رقمی وارد شده برای برداشت از کیف پول را وارد کرده و تایید را بزنید.

برداشت از کیف پول تتر

در مرحله ی نهایی روی گزینه ی تایید کلیک کنید تا سفارش شما به صورت کامل پردازش شود.

تایید خرید تتر در داماهی پی

پس از تایید این مرحله، تتر به حساب کیف پول شما واریز خواهد شد، البته لازم است تا شما مدت زمانی را منتظر بمانید تا تتر ها به حساب کیف پول منتقل شود. بسته به شلوغی شبکه این مدت زمان متغیر است اما این اطمینان را به شما خواهیم داد که این پروسه در کوتاه ترین زمان خودش به انجام خواهد رسید.

در صورتی که بخواهید آدرس کیف پول تتری خود را برای انتقال تتر بردارید با دستور العمل زیر پیش بروید.

برداشتن آدرس کیف پول تتر در تراست ولت

در صفحه ی اصلی تراست ولت، روی دکمه ی سمت راست کلیک کنید و در میان ارز های موجود تتر در شبکه ی ترون را انتخاب کنید.(مطابق تصویری زیر)

افرودن تتر به تراست ولت

تتر به لیست ارز های شما در کیف پول تراست ولت اضافه شد و شما می توانید آدرس خودتان برای دریافت تتر را بردارید.

اضافه شدن تتر به تراست ولت

پس از انتخاب تتر روی گزینه ی recieve کلیک کرده:

دریافت تتر در تراست ولت

آدرس کیف پول خودتان را کپی کنید(روی گزینه ی copy کلیک کنید)و در قسمت ثبت سفارش خرید تتر وارد کنید.

آدرس کیف پول تتری در تراست ولت

امیدوارم با استفاده از این آموزش به صورت کامل توانسته باشیم تبدیل تتر به ووچر پرفکت مانی و بالعکس را به خوبی برای شما شرح داده باشیم.کاربران محترم داماهی پی می توانند در صورت هر گونه سوال و ابهام آن را با همکاران ما در واحد پشتیبانی و ارتباط با مشتریان داماهی پی در میان بگذارند. امیدواریم خاطره ای خوش از خرید ارز دیجیتال برای شما ایجاد کرده باشیم. همچنین داماهی پی برای رفاه حال کاربران گرامی، امکان خرید ووچر پرفکت مانی را به صورت آنی و اتوماتیک فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *