پرفکت مانی

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ حساب پرفکت مانی+ برداشت از حساب پرفکت مانی با استفاده از ووچر

خرید و شارژ حساب با استفاده از پرفکت مانی
5/5 - (21 امتیاز)

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که خدمات مربوط به ایجاد و فروش ووچر را فراهم می کند. از آنجایی که ووچر ها برای استفاده ی روزمره بسیار پرکاربرد هستند(می توان از آنها بدون نیاز به اطلاعات هویتی استفاده کرد، همچنین ووچر پرفکت مانی پذیرندگان بسیار زیادی دارد و همچنین صادر کردن ووچر آنی و سریع است. نقد شوندگی بالا از دیگر ویژگی هایی است که ووچر را برای خرید جذاب می کند)

در این مقاله قصد داریم به آموزش تصویری خرید ووچر پرفکت مانی از داماهی پی و شارژ حساب پرفکت مانی به وسیله ی آن اشاره کنیم.

در قسمت بعدی این مطلب به نحوه ی برداشت از حساب پرفکت مانی به وسیله ی ووچر خواهیم پرداخت و ووچر ایجاد شده را در نهایت به داماهی پی خواهیم فروخت.

در قسمت انتهایی این مطلب شارژ حساب پرفکت مانی با استفاده از اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی را انجام خواهیم داد و در حساب پرفکت مانی ووچری برای استفاده خودمان صادر خواهیم کرد.

با ما همراه باشید تا موارد گفته شده را به صورت تصویری و مرحله به مرحله به انجام برسانیم.

خرید ووچر پرفکت مانی در داماهی پی

داماهی پی یکی از معدود صرافی هایی است که به خرید و فروش انواع ووچر می پردازد. پرفکت مانی یکی از رایج ترین ووچر های موجود است. کار با این سیستم بسیار آسان است و افراد در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند خدمات پرداخت خود را به انجام برسانند. در صورتی که بخواهید از داماهی پی ووچر پرفکت مانی بخرید باید ابتدا در این وبسایت ثبت نام کرده و احراز هویت خود را کامل کنید. سپس وارد پنل کاربری خودتان در داماهی پی شوید و مطابق تصویر عمل کنید و از میان ارز های موجود پرفکت مانی را انتخاب کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی از داماهی پی

 

پس از انتخاب گزینه ی خرید با این صفحه مواجه خواهید شد.

ثبت سفارش خرید ووچر پرفکت مانی

 

موارد خواسته شده را وارد کنید(مبلع ووچر و نیز نحوه ی پرداخت) و ثبت و پرداخت را بزنید. در صورتی که در کیف پول داماهی پی به میزان کافی اعتبار ندارید از شیوه ی پرداخت درگاه بانکی استفاده کنید.

تایید برداشت برای خرید ووچر

گزینه ی تایید را بزنید تا ووچر شما خریداری شود.

انجام کامل تراکنش خرید ووچر پرفکت مانی

شما با داشتن این اطلاعات می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر

پس از اینکه از وبسایت داماهی پی ووچر خریدید وارد حسابتان در پرفکت مانی شوید و مطابق راهنمای تصویری عمل کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر

روی گزینه ی deposit کلیک کنید.

انتخاب شیوه شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر

از بین راه های موجود واریز به وسیله ی ووچر را انتخاب کنید.

وارد کردن موارد لازم برای شارژ حساب پرفکت مانی

کد ووچر، کد فعالسازی و اعداد مشخص شده را وارد کنید.و روی گزینهActivate an e-voucher کلیک کنید.

تایید آدرس کیف پول دلاری

complete activation را بزنید تا حساب شما شارژ شود.

انجام کامل تراکنش

 

با مشاهده این پیام حساب شما به میزان مشخص شده ووچر (در اینجا 5 دلار) شارژ شده است.

برداشت از حساب پرفکت مانی به شکل ووچر

در صورتی که در حساب پرفکت مانی خودتان دلار ذخیره کرده باشید و بخواهید آن را به شیوه ی ووچر برداشت کنید.مطابق راهنمای گام به گام و تصویری زیر عمل کنید.

برداشت از حساب پرفکت مانی با ووچر

از تب withdraw وارد شوید.(موجودی حساب همانطور که انتظار داریم 5 دلار شده است.)

انتخاب شیوه ی برداشت از حساب با ووچربین راه های موجود برداشت به شیوه ی ووچر را انتخاب کنید، گزینه ی purchase an e-voucher.

ایجاد ووچر جدیدروی گزینه ی purchase a new e-voucherکلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات لازم برای ایجاد ووچر

اطلاعات مشخص شده را وارد کنید.

  • حسابی که میخواهیم از آن دلار به صورت ووچر برداشت کنیم.
  • مبلغ ووچر

در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح است preview purchase را انتخاب کنید در غیر اینصورت cancel purchase را بزنید.

پیش نمایش تراکنش و ایجاد ووچرپیش نمایش تراکنش در این مرحله قابل مشاهده است. در صورتی که اطلاعات مشخص شده درست است purchase e-voucher را بزنید.

دریافت ووچر

در این صفحه ووچر پرفکت مانی شما آماده است. می توانید با استفاده از کد ووچر و کد فعالسازی از ووچرتان استفاده کنید و یا آن را به داماهی پی بفروشید.

فروش ووچر پرفکت مانی به داماهی پی

در صورتی که بخواهید درآمد دلاری خودتان را نقد کنید به وبسایت داماهی پی مراجعه کنید و در پنل کاربری خود به قسمت فروش ووچر پرفکت مانی مراجعه کنید.

فروش ووچر به داماهی پی

در مرحله بعد اطلاعات مربوط به ووچر را وارد کنید و گزینه ی ثبت درخواست را بزنید.(اطلاعات مربوط به ووچری که میخواهیم آن را نقد کنیم در اخرین عکس برداشت به شیوه ی ووچر در پرفکت مانی موجود است، این اطلاعات را وارد خواهیم کرد.)

وارد کردن اطلاعات

پس از مرحله در صورتی که اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید با پیغام زیر مواجه خواهید شد و مبلغ معادل ووچر به کیف پول شما در داماهی پی منتقل خواهد شد. درصورتی که بخواهید این مبلغ مستقیما به کارت بانکی شما واریز شود، گزینه ی واریز به حساب بانکی را انتخاب کنید.

انجام کامل فرایند شارژ حساب با ووچر

 

شارژ حساب با استفاده از ووچر در اپلیکیشن پرفکت مانی

فرآیند شارژ حساب پرفکت مانی در اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی مشابه وبسایت آن است. در اینجا هم باید به قسمت deposit مراجعه کنید و بین راه های موجود ووچر را انتخاب کنید(مطابق تصویر).

َشارژ اپ موبایلی با ووچر

روی گزینه ی e-voucher کلیک کنید.کد ووچر و کد فعالسازی ووچر را وارد کنید و گزینه ی activate an e-voucher را بزنید.

وارد کردن اطلاعات

پیش نمایش تراکنش و مبلغ ووچر را می توانید در قسمت بعدی مشاهده کنید. برای تایید شارژ حساب با ووچر روی گزینه ی confirm an e-voucher کلیک کنید.

شارژ حساب

 

در مرحله ی بعد پیغام زیر را مشاهده خواهید کرد.

شارژ موفقیت امیز حساب

با مشابه عکس بالا حساب پرفکت مانی شما به اندازه مبلغ ووچر شارژ شده است.

برداشت ووچر از کیف پول موبایلی پرفکت مانی

در صورتی که بخواهید از حسابتان دلار پرفکت مانی بردارید و از شیوه ی برداشت با ووچر استفاده کنید باید به قسمت withdraw در اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی مراجعه کنید. طبق راهنمای تصویری زیر به صورت گام به گام عمل کنید.

برداشت به شکل ووچر

پس از انتخاب e-voucher با صفحه ی زیر مواجه خواهید شد.در این مرحله باید حسابی که میخواهید از آن برداشت کنید را مشخص کنید.

انتخاب حساب برای برداشت به شکل ووچر

در مرحله ی بعدی مبلغ ووچر را نیز مشخص کنید(در این شیوه ی خرید که از حساب وریفای نشده استفاده می کنیم کارمزد هر تراکنش به میزان 1.99% تراکنش خواهد بود سپس روی گزینه ی purchase an e-voucher را بزنید.

تایید دریافت ووچر

در مرحله ی بعد کد ووچر و کد فعالسازی آن را دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن می توانید خرید های خود را انجام دهید و یا آن را به داماهی پی بفروشید. شیوه ی فروش ووچر به داماهی پی مشابه قبل است.

مشخصات ووچر دریافتی

امیدواریم با استفاده از این آموزش تصویری، تراکنش های مربوط به ووچر پرفکت مانی خود را با سهولت بیشتری انجام دهید. شما می توانید برای خرید ووچر پرفکت مانی ارزان و بدون کارمزد به تب خرید ووچر پرفکت مانی در وبسایت داماهی پی مراجعه کنید و ووچر خود را بدون کارمزد و به صورت آنی دریافت کنید.

شما می توانید علاوه بر خرید پرفکت مانی و وب مانی از خدمات ارائه شده ی خرید ارز دیجیتال نیز استفاده کنید. ارز دیجیتال یکی از سودآوری ترین سرمایه گذاری های موجود بوده است. شما می توانید اقدام به خرید انواع ارزهای دیجیتال با قیمت مناسب کنید و سرمایه گذاری خود را روی ارز دیجیتال آغاز کنید.

امیدواریم در داماهی پی تجربه خوبی از خرید ارز دیجیتال برای شما باقی بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *