آموزش

ترید ارز دیجیتال در پایر (payeer) + شارژ کیف پول پاییر [آموزش تصویری]

اموزش ترید در محیط پایر

پاییر یکی از کیف پول های بسیار محبوب و کاربردی است؛ این کیف پول امکانات متعددی را ایجاد می‌کند. با استفاده از این کیف پول می‌توانید دلار یا یورو ذخیره کنید یا اینکه به معامله ی ارزهای دیجیتال بپردازید. امکان ذخیره روبل روسیه نیز در کیف پول پاییر فراهم شده است.

پایر تا به اینجا توانسته رضایت کاربران را به دست آورد. امکانات متعدد پاییر راهی برای هیچ گونه شک و دودلی برای استفاده از آن باقی نمی‌گذارد.پاییر بدون هیچ گونه محدودیتی امکاناتش را در اختیار کاربران ایرانی قرار داده است و ایرانیان می‌توانند بدون هیچ گونه نگرانی از خدمات پاییر استفاده کنند. احتمال بلاک شدن در شبکه ی پاییر بسیار پایین است و امنیت انجام تراکنش در این سیستم بسیار بالا است.

برای اینکه بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال در کیف پول پاییر بپردازیم لازم است تا با محیط ترید این کیف پول آشنا شویم.در ادامه ی این آموزش به توضیح نحوه ی خرید و فروش ارز دیجیتال در پاییر خواهیم پرداخت. پیش از آن ذکر این نکته لازم و ضروری است که داماهی پی به عنوان یکی از واسطه های مورد اعتماد برای خرید و فروش ارز های دیجیتال و همین طور ارائه دهنده ی خدمات مربوط به سیستم های پرداخت مانند پایر، پرفکت مانی و وب مانی؛ تمام آنچه را که برای استفاده از کیف پول پاییر نیاز دارید فراهم کرده است.

شارژ حساب پایر (payeer)

شارژ حساب پایر با استفاده از روش های مختلفی قابل انجام است، برای شارژ حساب در پایر باید مراحل زیر را طی کنید.

شارژ حساب پاییر با استفاده از دلار پایر

برای شارژ حساب پایر خود با استفاده از دلار پایر بایستی آدرس اکانت خودتان در پایر که با عدد P شروع می شود را در اختیار صرافی قرار دهید تا به حساب شما پاییر واریز شود.

اطلاعات حساب برای واریز پایر

شارژ حساب پایر با استفاده از بیت کوین و هر نوع ارز دیجیتال موجود

در صورتی که بخواهید حساب خود را با استفاده از ارز های دیجیتال شارژ کنید در صفحه ی اول روی ارز مورد نظر کلیک کنید و add money را بزنید. در این بخش آدرس کیف پول مربوط به شما برای دریافت ارز دیجیتال نمایش داده خواهد شد. این آدرس را به صرافی خرید ارز دیجیتال داده تا برای شما معادل بیت کوین واریز شود.

شارژ پایر با استفاده از بیت کوین

شارژ با استفاده از بیت کوین

آموزش تصویری محیط ترید در پایر

برای ورود به قسمت خرید و فروش ارز های دیجیتال بعد از وارد شدن به صفحه ی اصلی پایر وارد قسمت trade شوید تا صفحه ی زیر را مشاهده کنید.

 

صفحه ی خرید و فروش در نرم افزار پایر

در این صفحه می‌توانید از میان ارز های متفاوت برای خرید یا فروش انتخاب کنید(منوی انتخاب ارزها در بالای صفحه واقع شده است)

ما از بین ارزهای موجود اتریوم و دلار را برای خرید و فروش مورد بررسی قرار خواهیم داد. اما ارز های زیر نیز در این منو وجود دارد که می‌توانید برای آن ها نیز سفارش خود را ثبت کنید.

 • دلار
 • یورو
 • روبل روسیه
 • اتریوم
 • بیت کوین
 • لایت کوین
 • بیت کوین کش
 • دش
 • تتر
 • ریپل

برای خرید روی گزینه ی buy و برای فروش sell را بزنید تا تمامی سفارشات موجود نشان داده شود.

ذر این صفحه اطلاعات زیر را نیز مشاهده میکنید

 • Last Price : قیمت همین لحظه که با آن قیمت معامله ارز مورد نظر(اینجا اتریوم) انجام شده است.
 • Bid : مناسب‌ترین قیمتی که می‌توانید در آن قیمت ارز خود را بفروشید.
 • Ask : مناسب‌ترین قیمتی که می‌توانید در آن قیمت ارز بخرید.

در سفارش های خرید موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

صفحه ی خرید ارز دیجیتال در پایر

در صورتی که بخواهید سفارش خود را به صورت مجزا وارد کنید می‌توانید مشخصات موجود در کادر بالا که شامل قیمت ارز، حجم مورد نظر برای خرید است معادل قیمت دلاری نیز نمایش داده خواهد شد و پس از مشاهده این قسمت می‌توانید سفارش خرید مخصوص به خودتان را وارد.راه دیگر مشاهده سفارش های خرید موجود است روی یکی از سفارش ها کلیک کرده و سپس روی کلید سبز رنگ فعال شده buy X ETH کلیک کنید.

فروش ارز دیجیتال در پایر

در قسمت سفارش فروش پایر با محیطی به این شکل مواجه خواهید شد. این محیط به سادگی تمام آنچه را برای خرید ارز دیجیتال نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد داد.

صفحه ی فروش ارز دیجیتال در پایر

در این صفحه نیز هم می‌توان از میان سفارش های فروش یکی را انتخاب کرده و هم می‌توانید سفارش مخصوص به خودتان را ایجاد کنید و با زدن گزینه ی sell سفارش خود را ارسال کنید.

امکان پیگیری تراکنش ها از قسمت هیستوری که در سمت راست بالای صفحه ی ترید واقع شده است امکان پذیر است. در این صفحه می‌توانید تمام تراکنش ها را مشاهده کنید یا اینکه آن ها را بر حسب اینکه سفارش خرید یا فروش هستند مشاهده کنید.

ثبت سفارش در پایر بسیار آسان است و در صورتی که موجودی به میزان کافی داشته باشید سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال در پایر و یا تبدیل پایر های خود به ریال از خدمات صرافی آنلاین داماهی پی استفاده کنید. امکان استفاده از سیستم های مشابه پاییر یعنی پرفکت مانی و وب مانی نیز در صرافی آنلاین داماهی پی فراهم شده است. ورود به حساب پرفکت مانی از طریق نسخه ی موبایلی و نسخه ی وبسایت این اپلیکیشن فراهم شده است. خرید ووچر پرفکت مانی به صورت آنی از طریق وبسایت داماهی انجام می‌شود. داماهی پی برای صدور ووچر هیچ گونه کارمزدی از مشتریان دریافت نخواهد کرد. در تمام طول مدت انجام تراکنش های خود می توانید سوالات خود را از پشتیبانی داماهی پی از طریق چت آنلاین و ارسال تیکت بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.