داماهی پی

استفاده از بایننس(binance) بدون احراز هویت در کیف پول سیف پال(safepal) + آموزش احراز هویت سیف پال

اتصال کیف پول سیف پل به بایننس
4.6/5 - (24 امتیاز)

کیف پول سیف پال(safepal) یکی از پر کاربرد ترین کیف پول های موجود است. این کیف پول هم از کیف پول های نرم افزاری و هم از کیف پول های سخت افزاری استفاده می کند.

صرافی بایننس یکی از صرافی های بسیار پرطرفدار با امکانات کم نظیر است. تمامی افرادی که به معاملات ارزهای دیجیتال می پردازند تمایل دارند تا معاملات خود را با استفاده از خدمات این صرافی به انجام برسانند. استفاده از خدمات بایننس مقزون و به صرفه است و کارمزد کمی دارد که افراد به استفاده از خدمات آن تشویق می کند.

در شهریور ماه سال 1400 صرافی بایننس به یکباره اعلام کرد برای استفاده از خدمات بایننس تمامی کاربران باید احراز هویت را انجام دهند. در پی این تصمیم و اعلام آن 2 ماه به تمامی کاربران فرصت داده شد تا احراز هویت خودشان را انجام داده تا بتوانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. در پی اتمام این مهلت کاربران ایرانی به هیچ عنوان امکان استفاده مستقیم از خدمات این صرافی را نداشتند.

برای حل این مشکل استفاده از کیف پول ها مطرح شد. کیف پولی به نام safepal یا سیف پل امکان استفاده از خدمات صرافی بایننس را فراهم کرده است.به همین منظور در این آموزش قصد داریم تا شما را با راهنمای نصب کیف پول سیف پل آشنا کنیم.

سیف پل(safepal) یکی از پر کاربرد ترین کیف پول های موجود است. این کیف پول هم از کیف پول های نرم افزاری و هم از کیف پول های سخت افزاری استفاده می کند.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با کیف پول نرم افزاری سیف پل(سیف پال) آشنا کنیم. کیف پول سیف پل هم اکنون از بیش از 1500 ارز و توکن پشتیبانی می کند. البته یک توکن نیز به نام این کیف پول وجود دارد که امکان سرمایه گذاری روی آن از طریق این کیف پول و یا سایر کیف پول ها وجود دارد.

آموزش کامل کیف پول سیف پل

آموزش کیف پول سیف پال (safepal)

برای نصب کیف پول سیف پل به وبسایت این کیف پول به آدرس https://safepal.io/ مراجعه کنید.

نکته:این کیف پول نرم افزاری هم اکنون تنها برای تلفن های همراه موجود است.

پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن را از خود وبسایت به صورت مستقیم دانلود کنید و آن را نصب کنید.

به تمامی نکات امنیتی در هنگام استفاده از کیف پول توجه کنید و تمامی موارد را به درستی رعایت کنید.

پس از وارد شدن به اپلیکیشن روی گزینه ی software wallet کلیک کنید.

ایجاد ولت سیف پل

در مرحله ی بعدی next را بزنید.

شروع مراحل ایجاد کیف پول سیف پل

سپس پسورد مورد نظر خودتان را  دوبار وارد کنید.

با قوانین و مقررات safepal موافقت کنید و سپس روی گزینه ی next کلیک کنید.

ایجاد پسورد برای برنامه سیف پال

و در مرحله ی بعد به عنوان یکی دیگر از شیوه های امنیت اپلیکیشن یک پترن برای ورود به اپلیکیشن انتخاب کنید.

مشخص کردن پترن برای ورود به اپلیکیشن سیف پل

پس از مرحله ایجاد پترن کیف پول شما با موفقیت ساخته شده است و می توانید کار با safepal را آغاز کنید.(تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد.)

ایجادحساب در سیف پال

برای ایجاد کیف پول نرم افزاری روی دکمه ی create wallet کلیک کنید.

ساخت کیف پول نرم افزاری در سیف پال

برای اطمینان از امنیت حساب شما پسوردی که در مرحله ی قبل ایجاد کرده اید را وارد کنید و confirm را بزنید.

ورود به سیف پال با پسورد

یک نام دلخواه برای کیف پول مورد نظرتان ایجاد کنید و done را بزنید.

مشخص کردن نام کیف پول

پس از این مرحله کیف پول شما با نام انتخاب مورد نظر شما ایجاد شده است. توصیه می کنیم برای امنیت بیشتر 12 کلمه کلیدی را برداشته و حتما روی کاغذ و در جایی امن آن را نگه داری کنید.

برداشتن 12 کلمه ی کلیدی برای کیف پول در سیف پل

12 کلمه کلیدی رو نوشته و در آزمونی که در مرحله ی بعد از شما گرفته می شود آن را دوباره وارد کنید(عکس های مربوط به این مرحله به دلیل مسائل امنیتی موجود نیست)

مطابق تصویر زیر مسائل مرتبط با کلمات کلیدی یادآوری شده است. روی گزینه ی understood کلیک کنید.

مقاله مرتبط: راه های افزایش امنیت کیف پول

نکات امنیتی سیف پال

اضافه کردن کوین جدید در سیف پل

پس از این که کیف پول شما ساخته شد، مطابق تصویر زیر تنها 5 کوین بایننس bep2 و bep20 و بیت کوین و اتریوم و توکن سیف پل در لیست قابل مشاهده است. برای اضافه کردن توکن های جدید روی علامت + در کنار صفحه کلیک کنید.

نمای کیف پول سیف پالنام ارز مورد نظرتان تا سرچ کنید و روی دکمه ی + مقابل آن کلیک کنید.

اصافه کردن توکن پولکادات به سیف پال

سپس توکن جدید مطابق شکل زیر به لیست شما اضافه خواهد شد.

اضافه شدن پولکادات به سیف پل

واریز و برداشت در سیف پل

در این قسمت قصد داریم تا به شما آموزش دهیم چگونه آدرس کیف پول سیف پل خود را برای واریز یا برداشت یک توکن خاص(در این مثال آدا(کاردانو)) بردارید.

واریز و برداشت در سیف پل مشابه سایر کیف پول ها مانند تراست ولت است.

واریز کوین در سیف پل

برای این کار در صورتی که توکن یا کوین مورد نظر در لیست مشاهده شده وجود ندارد، مطابق راهنمای تصویری قبلی آن را اضافه کنید. سپس روی توکن مورد نظر کلیک کنید.

و در منوی باز شده در صورتی که بخواهید توکن آدا را دریافت کنید روی گزینه ی recieve کلیک کنید.

دریافت رمز ارز در سیف پال

در مرحله ی بعدی با تصویری به شکل زیر مواجه خواهید شد که آدرس اختصاصی شما برای دریافت آدا است. این آدرس را برای شخصی که می خواهد برای شما آدا بفرستد ارسال کنید.

آدرس کیف پول آدا شما در سیف پل

برداشت توکن در سیف پل

در صورتی که قصد ارسال توکن یا کوین مورد نظر به شخصی دیگری را داشته باشید، پس از کلیک روی کوین مورد نظر روی گزینه ی send کلیک کنید.

برداشت توکن در سیف پل

و سپس آدرس گیرنده ی آدا را وارد کنید و در صورتی که آدا به میزان کافی دارید روی گزینه ی next کلیک کنید.

ارسال کوین در سیف پل

اتصال کیف پول سیف پال به بایننس

از چندین ماه پیش صرافی بایننس اعلام کرد که ساکنین برخی کشور ها امکان استفاده از این صرافی را ندارند و افراد تنها زمانی می توانند از این صرافی مستقیما استفاده کنند که احراز هویت را به صورت کامل انجام داده باشند. از این رو ساکنین ایران که توسط صرافی بایننس تحریم شده اند، به دنیال راه هایی هستند که به نوعی بتوانند از خدمات صرافی بایننس استفاده کنند. یکی از این راه ها استفاده از امکانات کیف پول موبایلی سیف پل(safepal) است.

مقاله مرتبط: راهنمای ثبت نام در بایننس

برای اضافه کردن حساب بایننس به سیف پال وارد قسمت سرچ در بایننس شوید و از قسمت hot روی بایننس کلیک کنید.

اضافه کردن بایننس به کیف پول سیف پل

سپس در منوی باز شده به قسمت wallet بروید.

محیط بایننس در کیف پول سیف پل

با قوانین و مقررات بایننس موافقت کنید و روی گزینه ی next کلیک کنید.

قبول قوانین بایننس در سیف پل

به این نکته توجه داشته باشید در  صورتی که تعداد زیادی کیف پول داشته باشید باید از میان آنها کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کیف پول مورد نظر برای اتصال به بایننس را انتخاب کنید و روی گزینه ی agree کلیک کنید.

پسوردی را که برای سیف پل خود انتخاب کرده اید وارد کنید.روی گزینه ی confirm کلیک کنید.

وارد کردن پسورد برای ورود به بایننس در سیف پل

پس از این مرحله کیف پول شما به بایننس متصل شده است و شما بدون نیاز به احراز هویت می توانید از خدمات بایننس در کیف پول سیف پل استفاده کنید.

واریز به حساب بایننس

برای واریز در حساب بایننس خود مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

وارد قسمت wallets در حساب بایننس متصل شده به سیف پل شوید. به قسمت spotرفته و مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

بر روی گزینه ی deposit کلیک کنید.

واریز به حساب بایننس در سیف پل

نام توکن مورد نظر برای واریز را وارد کنید(در اینجا توکن تتر)

پیدا کردن توکن برای واریز در بایننس

سپس نوع شبکه مورد نظرتان برای واریز تتر را مشخص کنید(در اینجا به دلیل کارمزد پایین شبکه ی ترون را انتخاب می کنیم)

تعیین نوع شبکه تتر برای شارژ حساب بایننس

در مرحله ی بعد آدرس کیف پول تتری(بر بستر شبکه ی ترون) خود را برداشته و برای فردی که میخواهد برای شما واریز کند بفرستید.

برداشتن آدرس تتر برای شارژ حساب بایننس

برداشت از حساب بایننس

در صورتی که بخواهید دارایی های خودتان را از صرافی بایننس خارج کنید همانند مرحله ی قبل به قسمت wallets رفته و روی گزینه ی withdraw کلیک کنید.

برداشت از حساب بایننس در سیف پل

در این مرحله چنانچه دارایی شما از حد مینیمم بیشتر باشد با کلیک روی ارز مورد نظر می توانید آن را به آدرس کیف پول دلخواه واریز کنید.

آموزش ترید در کیف پول سیف پال

برای ترید رمز ارزها در حساب بایننس متصل شده به سیف پل به تب trade مراجعه کنید. سپس در قسمت USD بین جفت رمز ارز های موجود، رمز ارزی را که میخواهید بخرید انتخاب کنید. در اینجا ما قصد خرید BTC را در ازای پرداخت تتر داریم.

جفت رمز ارز های موجود برای معامله در بایننس

در صفحه ی باز شده قیمت پیشنهادی خودتان برای خریداری ارز مورد نظر(در اینجا بیت کوین) را وارد کرده و میزان ارز خریداری شده(ّبرای مثال قصد خریداری 0.005 ارز بیت کوین را در ازای پرداخت تتر داریم) را نیز مشخص کنید و سپس روی buy btc کلیک کنید.

هنگام ثبت معامله مورد می توانید آن را از قسمت open orders مشاهده کنید، تا زمانی که معامله به صورت کامل انجام بشود و دارایی شما به بیت کوین تبدیل شود.

ترید در بایننس با کیف پول سیف پل

برای فروش ارز به تب buy مراجعه کرده و همانند مراحل خرید میزان و قیمت ارز مورد نظر را انتخاب کنید و رویsell btcکلیک کنید.

فروش در حساب بایننس متصل به سیف پال

تحریم سیف پال و اجباری کردن احراز هویت

سیف پل به تازگی اعلام کرده است که تمامی کاربران باید احراز هویتشان را به صورت کامل به انجام برسانند و تمامی کاربرانی که از کیف پول سیف پل استفاده می کردند می بایست از تاریخ 21 اردیبهشت ماه تنها با استفاده از حساب احراز هویت شده به فعالیت بپردازند.

تمامی کاربرانی که برای دسترسی به قیمت ترید صرافی بایننس از کیف پول سیف پل استفاده می کردند لازم است تا احراز هویت خود را تا سطح متوسط intermediate تکمیل کنند(واریز، برداشت، معاملات نیز به احراز هویت نیازمند است)

کاربرانی که احراز هویت خود را تا سطح متوسط تکمیل نکنند، به طور موقت به حالت withdeaw only در خواهند آمد، یعنی در این شرایط افراد تنها قادر خواهند بود تا دارایی های خود را خارج کنند. هنگامی که کاربران احراز هویت خود را تا مرحله متوسط به انجام برسانند، تمامی امکانات بایننس دوباره قابل استفاده خواهد بود.

به این نکته توجه داشته باشید که نیاز به احراز هویت تنها برای استفاده از خدمات مرتبط با بایننس در قیمت Dapp خواهد بود و ارتباطی با سایر خدمات ارائه شده در کیف پول سیف پل نخواهد داشت. کاربران می توانند هم چون قبل به نگه داری، ارسال و تبدیل رمز ارز ها به یکدیگر در سایر قسمت های سیف پل بپردازند.

نکته: انجام احراز هویت از طریق صرافی بایننس به صورت مستقیم به انجام می رسد، کیف پول سیف پل هیچ دخالتی در پروسه ی تایید یا عدم تایید احراز هویت ندارد و قوانین مرتبط با احراز هویت دقیقا مطابق قوانین احراز هویت صرافی بایننس است.

احراز هویت بایننس در شرایط فعلی

هشدار: به این نکته توجه داشته باشید که الزام احراز هویت بایننس می تواند زمینه را برای بسیاری از کلاهبرداران آماده کند، اطلاعیه های زیادی را مشاهده خواهید کرد با عناوینی مشابه” انجام احراز هویت بایننس در سیف پل” یا “انجام احراز هویت بایننس برای کاربران ایرانی” . این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که در صورتی که اطلاعات کیف پول خود را در اختیار دیگران قرار دهید تمامی دارایی های شما در معرض خطر خواهد بود. افراد با افشا کردن اطلاعات خود این امکان را برای کلاهبرداران ایجاد می کنند که در کسری از ثانیه دارایی ها را به کیف پول یا حساب صرافی منتقل کنند. با توجه به برگشت ناپذیر بودن تراکنش ها در بازار رمز ارز ها متاسفانه پس از افشای اطلاعات کار خاصی نمی توان انجام داد.

در صورتی که مدارک لازم برای احراز هویت بایننس را دارید، پس از ورود به قسمت بایننس بر روی پروفایل خود کلیک کنید، گزینه ی Identity authentication را انتخاب کنید و سپس روی گزینه ی verify now را انتخاب کنید.

نکته: این نکته را فراموش نکنید که باید پاسپورت های با تابعیت کشور های غیرتحریمی از جانب بایننس داشته باشید. استفاده از پاسپورت های ایرانی برای احراز هویت ممکن نیست. در صورتی که پاسپورت غیر ایرانی داشته باشید که ملیت شما در آن درج شده باشد باز هم امکان احراز هویت وجود ندارد. در صورتی که از پاسپورت جعلی استفاده کنید و اطلاعات شما لو برود احتمال اینکه دارایی شما برای همیشه بلوک بشود زیاد است. از این رو استفاده از شیوه ی جعل پاسپورت توصیه نمی شود.

در صورتی که دارایی های خود را به موقع از بایننس خارج نکنید، با دارایی های شما متناسب با قوانین صرافی های متمرکز برخورد خواهد شد. توصیه می شود دارایی های خودتان را در زمان مناسب و متناسب با اطلاعیه های منتشر شده نگه داری کنید.

سوالات متداول

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا ممکن است بایننس بار دیگر افراد ایرانی استفاده کننده از خدماتش(همانند استفاده غیر مستقیم از بایننس با کیف پول سیف پل) را محدود کند؟

پاسخ سوال به این شکل است که در صورتی که شما از آی پی دیگری بجز آی پی ایران استفاده کنید به نظر می رسد امکان محدود کردن دسترسی معامله گران ممکن نباشد.

پیشنهاد ما استفاده از VPS مطمئن هنگام استفاده از سیف پل است.

 پیش بینی می شود که برای استفاده از بایننس به این شیوه نیازی به احراز هویت نباشد، زیرا در کیف پول سیف پل تنها از کلید های عمومی استفاده می شود و اطلاعات بیشتری از کاربر گرفته نمی شود.

نکته: در زمان نگارش این مقاله شرایط استفاده از سیف پال به گونه ای است که نیازی به احراز هویت ندارد اما در آینده ممکن است در قوانین این کیف پول تغییراتی اعمال شود. پیگیری شرایط و قوانین کیف پول سیف پل و راه حل پیشنهادی به عهده ی کاربران است و داماهی پی مسئولیتی در قبال ثابت ماندن شرایط ندارد. 

شما می توانید برای انتقال و خرید ارز دیجیتال از خدمات صرافی داماهی پی استفاده کنید. خدمات مربوط به خرید و فروش ارز های دیجیتال در داماهی پی به صورت آنی و اتوماتیک به انجام می رسد. خرید ووچر پرفکت مانی از دیگر خدمات ارائه شده در این وبسایت است که همچون خدمات رمز ارز ها به صورت آنی و اتوماتیک به انجام می رسد. با استفاده از ووچر می توان برای هر شخصی در هر نقطه از کره ی زمین، پول واریز کرد. این مبلغ هم برای پرداخت سفارشات وبسایت های اینترنتی و هم برای پرداخت هزینه ی اقامتگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

11 نظر در “استفاده از بایننس(binance) بدون احراز هویت در کیف پول سیف پال(safepal) + آموزش احراز هویت سیف پال

 1. سانی گفت:

  سلام و درود ببخشید میخواستم بدونم کی وای سی فقط برای قسمت بایننس اپ سیفپل هست که اخیرا اینطور شده و این امکان عالی رو از بین برده یا برای کل بایننس؟
  منظورم اینه که با روش تغییر ای پی ایران با vps در وبسایت بایننس و انتخاب کشورهایی بجز المان و امریکا امکان ثبتنام و واریز و ترید در بایننس هست همچنان یا اونم برای همه کشورها کی وای سی میخواد؟

 2. ناشناس گفت:

  با درود
  ظاهرا برای اتصال به بایننس از طریق سیف‌پال، از ای‌پی بعضی کشورها مثل انگلستان محدودیت وجود داره، میشه اون کشورها را نام ببرید؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای استفاده از بایننس در سیف پال طبق اخرین اطلاعیه بایستی احراز هویت انجام بشه و برای همه کشورها این اطلاعیه معتبر است

 3. silver گفت:

  سلام وقت بخیر
  دیدم دوستان از ارور صحبت کردن که در زمان withdraw برمیخوردن بهش ، خواستم بپرسم آیا الان برداشت از بایننس از طریق برنامه سیف پل امکان پذیره یا نه؟ ممنون از شما

  1. فاطمه رایزن گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شخصا به تازگی تست نکردم اما خبری مبنی بر مشکل برداشت به این شیوه هم از منبع معتبری شنیده نشده.

 4. ناشناس گفت:

  سلام ممنون از سایت و اطلاعات خوبتون
  من نصب کردم و همه چیز درسته
  Deposit و ترید کردم
  حالا تو قسمت بایننس withdrawal که میخوام انجام بدهم روی تمام شبکه ها ایراد میگیره نمیتونم انتقال بدم چه باید بکنم

  1. ادمین گفت:

   سلام و درود
   چه خطایی را نشان می دهد؟

 5. ناشناس گفت:

  سلام من امروز می خواستم از بایننسی که توی سیف پل دارم withdraw کنم تمامی ارزها به غیر از تتر رو بهم اخطار Withdraw suspended داده. چکار باید بکنم؟
  ممنون

  1. ادمین گفت:

   سلام و درود
   مجددا پس از برطرف شدن اختلال بایننس امتحان کنید

 6. ناشناس گفت:

  سلام
  ممنون از راهنماييهاى مفيدتون
  ميخواستم بپرسم براى برداشت تتر از باينسس و واريز به سيف پال محدوديتى وجود داره؟
  مثلا اكثر صرافيها براى برداشت تتر در طول بيست و چهار ساعت محدوديت رقمى دارن
  اين مسئله در مورد باينسس به سيف پال هم وجود داره؟

  1. فاطمه رایزن گفت:

   سلام
   ممنون از توجه تون
   محدودیتی به میزان 2 بیت کوین برای برداشت روزانه وجود داره که با توجه به مبلغ محدودیت خاصی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *