وب مانی

آموزش کار با وب مانی – توضیح کامل و تصویری محیط وب مانی

web money چیست و چه چیز هایی درباره آن باید بدانیم

خیلی از کاربران وب مانی احتمالا هنوز با قسمت های مختلف وب مانی آشنا نیستند و به همین دلیل بیشتر امکانات و قابلیت های این سیستم مهم را از دست میدهند. از این رو در این مقاله به شرح کامل محیط وب مانی می‌پردازیم و نحوه استفاده از سیستم وب مانی را به طور تصویری و قدم به قدم شرح خواهیم داد.

همانگونه که در مقاله وب مانی چیست؟ با کلیاتی درباره سیستم وب مانی آشنا شدیم. در این جا سعی داریم تا شما را با تمامی امکانات و ویژگی های این سیستم پرداخت بین المللی آشنا کنیم.

شما با ورود به سیستم وبمانی دو بخش اصلی شخصی و بیزنسی(مربوط به کسب و کار) را مشاهده می کنید. بخش شخصی یا personal دارای چند قسمت مختلف است.

محیط کلی وبمانی

اولین بخش از بخش شخصی قسمت Top-up  است. در این بخش شما می توانید حساب خود را از طریق روش هایی که برای شما وجود دارد شارژ کنید.

محیط کلی وبمانی

بخش دوم به نام پرداخت یا pay است. در این بخش فرد می تواند مالیات، جریمه ها، پرداخت اشتراک نرم افزارها، پرداخت هزینه اینترنت و بسیاری از کارهای پرداختی را انجام دهد.

محیط کلی وبمانی

بخش بعد برداشت یا withdraw برای برداشت وجه است که در این بخش نیز مانند بخش TOP-UP روش های مختلفی برای برداشت وجه وجود دارد.

محیط کلی وبمانی

بخش بعدی وام گرفتن یا Get a loan است. در این بخش افراد با ارائه مدارک و طی کردن مراحلی که سیستم وبمانی می خواهد افرادمی توانند وام بگیرند.

محیط کلی وبمانی

بخش آخر از بخش شخصی یا personal بخش افزایش سرمایه یا Raise funds است. در این بخش شما می توانید از طریق تبلیغات، فعالیت در سایت ها، سهام و… به کسب درآمد بپردازید.

محیط کلی وبمانی

بخش دوم که از بخش های اصلی این قسمت است بخش تجاری یا business است. در این بخش با کمک قسمت های موجود می توانید کسب و کار خود را بهبود ببخشید.

محیط کلی وبمانی

بخش اول از بخش تجاری مربوط به پرداخت یا Accept payments است. شما با کمک این بخش می توانید در وبسایت خود از سیستم وبمانی برای پرداخت ها استفاده کنید؛ این بخش بسیار مناسب افرادی است که سایت های فروشگاهی دارند.

محیط کلی وبمانی

بخش دوم انجام پرداخت یا make payments است. در این بخش شما می توانید تعداد زیادی از پرداخت ها را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. در این سرویس فرد باید یک لیست از عملیات مورد نظر را در قالب فایل XML یا CSV تهیه کند و آن را در سرویس بارگذاری کند؛ سپس خود سیستم وبمانی به طور خودکار عملیات را انجام می دهد؛ همانطور که گفتیم باتوجه به کاری که این سیستم می کند مناسب افرادی که کسب و کاری دارند.

محیط کلی وبمانی

بخش سوم در بخش تجاری مدیریت بودجه یا Budget management است. با کمک این قسمت یک نفر می تواند با طراحی یک الگوریتم و مشخص کردن محدودیت و دسترسی ها اجازه این را به برخی افراد مانند کارمندان بدهد تا بتوانند به صورت اشتراکی و با شرایط مشخص شده از کیف پول وبمانی استفاده کنند.

محیط کلی وبمانی

بخش چهارم از بخش تجاری مربوط به مدیریت کار یا work management است. در این سرویس با کمک طراحی یک الگوریتم می توان وظایف مشخصی را برای افراد تعیین کرد.

محیط کلی وبمانی

بخش آخر از بخش تجاری معاملات ایمن یا Secure transaction است. این بخش به عنوان طرف معتمدی در معامله بین خریدار و فروشنده عمل  می کند. در این بخش با کمک قوانین حق طرفین در معاملات حفظ می شود.

محیط کلی وبمانی

شارژ حساب وبمانی

روش های شارژ متنوعی برای حساب وبمانی وجود دارد اما بهترین راه ها در ایران استفاده از کارت شارژ وبمانی یا شارژ مستقیم حساب است. در حال حاضر 5 مدل کارت شارژ برای حساب وبمانی وجود دارد که عبارتند از کارت شارژ دلاری، روبل، یورو، هریونیا اوکراین و روبل بلاروس که هر کدام مبالغ متفاوتی دارند. افراد با کمک این کارت شارژها می توانند حساب خود را شارژ کرده و خریدهای اینترنتی و سایر خدمات موجود را انجام دهند.

آموزش شارژ حساب وبمانی با کارت شارژ

برای شارژ با این روش دو راه وجود دارد. راه اول:

وارد سایت https://www.paymer.com/wa3/default.aspx?t=redeem&lang=en-US شده و بر روی قسمت Operation کلیک کنید یک ستون در سمت چپ صفحه برای شما باز می شود که در آن یک گزینه به نام redeem وجود دارد؛ بر روی آن کلیک کنید.

شارژ حساب وبمانی

سپس مشخصات کارتی را که خریداری کرده اید در این قسمت وارد کنید. پس از درج کامل اطلاعات بر روی گزینه redeem کلیک کنید.

شارژ حساب وبمانی

پس از
این مرحله بر روی گزینه redeem کلیک کنید.

پس از انجام این مراحل در صفحه ظاهر شده برای شما میزان موجودی حسابتان نمایش داده می شود. در این مرحله در قسمت wm
purse شماره حساب وبمانی خود را وارد کنید سپس بر روی گزینه redeem کلیک کنید.

شارژ حساب وبمانی

بعد از کلیک بر روی گزینه redeem برای شما اطلاعاتی نمایش داده می شود در صورتی که این اطلاعات درست است بر روی گزینه confirm کلیک کنید.

وبمانی

روش دوم آموزش شارژ حساب وبمانی از طریق کارت شارژ

برای شارژ حساب وبمانی خود به نرم افزار wm keeper classic بروید و گزینه add funds را انتخاب کنید. در صفحه باز شده از قسمت top-up metod گزینه paymer check را انتخاب کنید.

شارژ حساب وبمانی

در این
قسمت مشخصات کارت شارژ خود را وارد کنید و به اندازه ارزشی که کارت شارژ شما دارد
حساب شما شارژ می شود و صفحه زیر نمایش داده می شود.

شارژ وبمانی

شارژ حساب وبمانی به صورت مستقیم

در این روش شما می توانید شماره کیف پول وبمانی که با z شروع می شود را برای پشتیبانان ما ارسال کنید سپس ما مبلغ درخواستی را کمتر از 24 ساعت به حساب وبمانی شما واریز می کنیم. برای شارژ مستقیم حساب وبمانی می توانید به صفحه وبمانی ما مراجعه کنید.

انتقال پول در وب مانی

برای انتقال پول در سیستم وبمانی ابتدا شما باید وارد WM Keeper Standard شوید و سپس وارد کیف پولتان شوید. با ورود به کیف پولتان صفحه ایی برای شما باز می شود که در این صفحه شما باید از قسمت home گزینه  to a wallet را کلیک کنید.

شارژ حساب وبمانی

در مرحله بعد پنجره ایی برای شما باز می شود که باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید. در این بخش هر قسمت معنی خاصی دارد؛ اطلاعات این بخش ها شامل:

To: درج اطلاعات کیف پول گیرنده

Amount: مقدار مبلغی که برای انتقال در نظر دارید.

Note: توضیحات (دلیل انتقال پول یا اینکه برای چه چیزی است)

Transfer type: مشخص کردن نوع انتقال؛ برای مثال با انتخاب گزینه using a transaction protection code عملیات در صورتی انجام می شود که فرد دریافت کننده پسور انتقال را بداند.

شارژ حساب وبمانی

پس از کلیک بر روی گزینه continue صفحه ای باز می شود که اطلاعات مربوط به انتقال در آن درج شده است. اگر شما در مرحله قبل نحوه انتقال را رمزی کرده باشید
در این مرحله از شما خواسته می شود نحوه ارسال کد را مشخص کنید.

شارژ حساب وبمانی

برای اینکه رمز انتقال در این مورد دریافت شود شما باید از اپلیکیشن e-num استفاده کنید که می توانید آن را به راحتی دانلود کنید. با انجام تمامی موارد بر روی گزینه ok کلیک کنید تا انتقال وجه شما انجام شود.

پس از انجام تمامی این مراحل، عملیات انتقال با موفقیت انجام می شود.

کارمزد انواع خدمات در وبمانی

در سیستم وبمانی برای هر تراکنش 8/0 درصد از مبلغ کم می شود اما این کسر مبلغ از 01/0 wm بیشتر نمی شود؛ همچنین برای ارزهای مختلفی حداکثری تعیین شده است که این حداکثرها عبارتند از:

WMZ برابر با 50

WME برابر با 50

WMR برابر با 1500

WMU برابر با 250

WMB برابر با 100

WMG برابر با 2

WMX برابر با 5

WMH برابر با 30

WMV برابر با 1000000

WMK برابر با 9000

در چه تراکنش های کارمزد وبمانی 0 است؟

  • برای پرداخت‌های WMV که کمتر از ۵۰۰ واحد نباشد.
  • بین کیف پول‌های یکسان با WebMoney Passport یکسان
  • بین کیف پول‌های یک نوع با WM-identifier یکسان
  • (برای کاربرانی که دارای WM-Passport بیشتر از سطح Intial هستند)

کارمزد تراکنش های وب مانی

کارمزد وب مانی برای برداشت و افزایش اعتبار

کارمزد افزایش اعتبار در وبمانی

·       روش: انتقال توسط بانک/ شرایط: 1 تا 2 روز کاری/ کارمزد: کارمزد بانکی

·       روش: صرافی های مجاز/ شرایط: طبق توافق/ کارمزد: کارمزد صرافی

کارمزد افزایش اعتبار از طریق کارت شارژ وبمانی

·       روش: توسط سیستم تبدیل وبمانی/ شرایط: فوری/ کارمزد: طبق توافق

·       روش: تبدیل توسط ارزهای الکترونیک دیگر سیستم ها/ شرایط: طبق توافق/ کارمزد: کارمزد صرافی

·       روش: انتقال بانکی بیشتر از 10000 WME/ شرایط: 1 تا 3 روز کاری/ کارمزد: کارمزد بانکی

·       روش انتقال بانکی کمتر از 1000 WME/ شرایط: 1 تا 3 روز کاری/ کارمزد : کارمزد بانکی

·       روش: انتقال آنلاین بانکی(مستر و ویزا کارت)/ شرایط: فوری/ کارمزد: 2 درصد

کارمزد برداشت از حساب

·       روش: انتقال به بانک/ شرایط: 1 تا 2 روز کاری/ کارمزد: 0.6 درصد

روش: صرافی های مجاز/ شرایط: طبق توافق/ کارمزد: کارمزد صرافی

شارژ حساب وبمانی

داماهی پی یک صرافی آنلاین است که با استفاده از خدمات آن می‌توانید با کارت بانکی داخلی خود حساب وب مانی خود را شارژ کنید. برای اطلاعات بیشتر و شارژ حساب وب مانی از طریق لینک زیر اقدام کنید.
خرید وب مانی در ایران با کمترین سود و مناسب ترین قیمت

خدمات ارائه شده در داماهی پی به صورت آنی و اتوماتیک است. همه کاربران با دسترسی به اینترنت می توانند از هر نقطه کشور از خدمات داماهی پی استفاده کنند. ثبت نام و احراز هویت در داماهی پی برای سهولت بیشتر کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد.

شما می توانید علاوه بر شارژ حساب وب مانی خود به خرید پرفکت مانی نیز بپردازید. پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که با استفاده از ووچر آن می توان به انتقال پول بدون نیاز به احراز هویت پرداخت. پرفکت مانی تمامی امکانات وب مانی را شامل می شود با این تفاوت که پذیرندگان آن بیشتر از وب مانی است و کاربران بیشتری همه روزه از آن استفاده می کنند.

خدمات داماهی پی در ایران به وب مانی و پرفکت مانی محدود نمی شود. انواع رمز ارز ها نیز در داماهی پی ارائه شده است. برای خرید و فروش ارز دیجیتال در داماهی پی به پنل کاربری خود مراجعه کنید و سفارش خودتان را ثبت کنید. بیش از 30 نوع رمز ارز در داماهی پی عرضه شده است و بیشتر ارز های مطرح را شامل می شود. در بلاگ داماهی پی مقالات متنوعی درباره ی خرید انواع ارز دیجیتال و ارز های دیجیتال مناسب سرمایه گذاری قرار گرفته است. شما می توانید موضوعات پیشنهادی خود را به صورت کامنت در زیر همین مقاله وارد کنید تا تیم تحریریه داماهی پی متناسب با نیاز های شما اقدام به نوشتن مقالات مورد نیاز شما کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.