داماهی پی

هک پرفکت مانی چیست و چطور می توان از آن جلوگیری کرد؟

هک پرفکت مانی و راه های بالابردن امینت حساب پرفکت مانی
4.8/5 - (26 امتیاز)

هک به معنای نفوذ به یک سیستم رایانه‌ای است و معنی اصلی آن سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل مشکلی تکنیکی است. اما برخی از هکرها به طور نادرستی از این روش استفاده می‌کنند. هک کردن حساب و کیف پول‌های آنلاین امروزه در فضای مجازی و دنیای اینترنت بسیار زیاد شده است. هکر ها اطلاعات کاربران را دزیده و از اطلاعات آن ها برای خالی کردن حساب آنها بهره می برند.

از آنجایی که در دنیای امروز افراد اکثر کارهای خود را با اینترنت انجام می‌دهند و برای خرید و یا پرداخت کردن قبضی از شماره کارت‌های بانکی و رمزهای اینترنتی استفاده می‌کنند، هک کردن رمز کارت‌ها نیز زیاد شده و افراد اگر در هنگام خرید و پرداخت اینترنتی با دقت عمل نکنند، ممکن است به دام هکرها بیفتند. هکر ها به تمامی اطلاعات کاربران نفوذ کرده اند از این رو لازم است کاربران در جهت افزایش امنیت حساب های خود تلاش ویژه ای انجام دهند.

برخی از هکرها علاوه بر هک کردن رمزهای اینترنتی و از این قبیل، حتی به کیف پول‌های آنلاینی که افراد در بازار ارز دیجیتال دارند، دست درازی می‌کنند. تمامی کاربران باید توجه خود را به راه هایی که باعث افزایش امنیت حساب های کاربری می شود معطوف می کنند.

همانطور که می‌دانید برای انجام معاملات خرید و فروش ارزها نیاز به بستری امن است تا بتوان با خیال راحت به معامله و سرمایه‌گذاری در این بازارها پرداخت. در این مقاله می‌خواهیم به یکی از کیف پول‌هایی که بسیاری از افراد برای کارهای اینترنتی خود از آن استفاده می‌کنند، یعنی پرفکت مانی بپردازیم و به هک شدن و راه و روش‌های جلوگیری از آن آشنا کنیم.

پرفکت مانی چیست؟

همانطور که می‌دانید، پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که توسط آن می‌توان پرداخت‌های غیرنقدی را در اینترنت انجام داد. در واقع این شرکت ارائه‌دهنده سرویس پرداخت‌های جهانی است که خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول بر بستر اینترنت را برای کاربران و کسب و کارها در سراسر دنیا امکان پذیر می‌کند و یا به جهت انجام پرداخت‌های آنلاین به وجود آمده ‌است که از طریق آن می‌توان مقدار زیادی پول را به نقطه دیگر جهان انتقال داد. از این جهت این سیستم نیز ممکن است توسط هکرها هک شده و افرادی که از این حساب‌های پرفکت مانی استفاده می‌کنند، با مشکلاتی روبه رو شوند.

پرفکت مانی (Perfect Money) امنیت بسیار بالایی دارد، اما همانطور که در بالا اشاره کردیم هکرها نیز به اندازه این امنیت بسیار بالا، زیرک هستند. از آنجایی که پرداخت‌های پرفکت مانی نمی تواند به شما بازپرداخت شود، یعنی در صورتی که پول شما هک یا دزدیده شود کاری نمی‌توانید انجام دهید، پس باید برای حساب پرفکت مانی خود هرگونه گزینه امنیتی را برای جلوگیری از هک شدن در نظر بگیرید. توصیه می کنیم برای تمامی حساب های مرتبط با پول خود بالاترین میزان امنیت را در نظر بگیرید.

ریسک سیستم پرفکت مانی

راه های جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی که یکی از مطمئن‌ترین روش‌های انجام مبادلات ارزی است. برای امنیت بالای خود از گزینه‌های امنیتی زیادی استفاده می‌کند. اما علاوه بر این‌ها افراد باید با راه‌های جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی  آشنا باشند تا با رعایت کردن این راه و روش‌ها از هک حساب پرفکت مانی خود جلوگیری نمایند.در ادامه این مطلب به طور خلاصه به گزینه‌های امنیتی برای حفاظت از هک پرفکت مانی پرداخته‌ایم.

فعال کردن IP:

با فعال کردن این گزینه اگر کسی بخواهد با دستگاه جدیدی به حساب کاربری شما وارد شود، به ایمیلی که در موقع ثبت نام خود وارد کرده‌اید، یک تاییدیه ارسال می‌گردد و در صورتی که فرد ایمیل شما را نیز هک کرده باشد می‌تواند تایید کرده و وارد حساب شما گردد، اما در صورتی که ایمیل شما را نداشته باشد نمی‌تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند.

در صورتی که از یک IP مشخص برای ورود به پرفکت مانی استفاده می کنید، این روش می تواند امنیت حساب شما را تا حد بسیار خوبی حفظ کند.

Identity Check نوعی مانیتورینگ Perfect Money است. با استفاده از این ابزار اگر سیستم امنیتی پرفکت مانی، شبکه یا IP  ناشناخته ای (تغییر IP) را که کاربر قبلاً برای دسترسی به حساب از آن استفاده نکرده، شناسایی کند. در این هنگام یک پین کد code  PIN را به آدرس پست الکترونیکی کاربر جهت هویت سنجی کاربر ارسال می‌کند. در صوتیکه شخص دیگری دسترسی به نام کاربری و رمز عبور شما داشته باشد بعلت عدم دسترسی به پین کد امکان ورود به حساب شما را نخواهد داشت.

امنیت پرفکت مانی

ورود با کد پیام کوتاه (SMS Login):


احراز هویت توسط پیام کوتاه پیشرفته‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای محافظت از حساب کاربر در برابر ورود غیرمجاز به حساب است. با این روش هر وقت که شخص قصد ورود به حساب کاربری خود را داشته باشد، سیستم یک کد تایید را به شماره همراه کاربر ارسال می‌نماید. ناگفته نماند که این سرویس مانند سرویس قبلی رایگان نبوده و باید برای آن هزینه‌ای پرداخت شود که هزینه هر پیام 0.1 دلار است.

به دلیل هزینه ی بالای این روش، تنها آن را برای زمانی که تراکنش های پرداخت شما در پرفکت مانی زیاد است، پیشنهاد می کنیم.

امنیت در پرفکت مانی

Code Card پرفکت مانی:

Code Card پرفکت مانی یکی دیگر از گزینه‌های امنیتی برای جلوگیری از هک شدن است. در این روش حتی اگر فردی به حساب شما از هر طریقی دسترسی داشته باشد، نمی‌تواند پولی از حساب برداشت کند. زیرا برای ارسال پول از حساب شما به حسابی دیگر نیاز به Code Card است و در صورت نبود این کد نمی‌توان از حساب هیچ پولی برداشت کرد.

کارت کد یک ابزار برای محافظت مکمل و قابل اطمینان است که در بسیاری از سیستم‌های بزرگ مالی جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار یک کارت امنیتی با تصویر گرافیکی شامل 30 کد است.

با فعال کردن Code card یک تصویر به شما نشان داده می‌شود که شامل تعدادی کد (مثلا بیست کد) بوده که به ایمیل کاربر ارسال می‌گردد. هر بار که کاربر قصد انجام تراکنشی را دارد (ساخت ووچر یا انتقال پول به سایر حساب‌ها)، باید یکی از این کدها را که برای 24 ساعت تولید شده است وارد نماید.

هنگامی که کاربر این گزینه را فعال می‌کند، سیستم به طور خودکار یک کارت کد را برای استفاده در بازه زمانی 24 ساعته تولید می‌نماید. کد تولید شده به ایمیل کاربر ارسال می‌شود. برای ایجاد امنیت بیشتر به کاربران توصیه می‌گردد که کد کارت را در رایانه یا ایمیل خود نگهداری نکنند (کد کارت ارسالی را از ایمیل خود پاک نمایند) و یک نسخه چاپ شده از کارت کد را نگهداری کنند.

این شیوه نیز امنیت بسیار بالایی دارد و افراد با استفاده از این شیوه می توانند مطمئن باشند امنیت حسابشان تا حد بسیار خوبی تامین شده است.

کارت کد پرفکت مانی

کارت کد پرفکت مانی

را ه های کلاهبرداری در سیستم پرفکت مانی

ایجاد صفحه ورود جعلی:

در بالا به سه گزینه مهم برای بالا بردن امنیت حساب اشاره کردیم. اما لازم است بدانید که هکرها برای به دست آوردن جزئیات حساب کاربری از صفحات جعلی استفاده می‌نمایند. این صفحه جعلی شبیه به صفحات حساب پرفکت مانی است.

در صورتی که شما از وبسایت رسمی پرفکت مانی استفاده نکنید، ممکن است به دام هکرها بیفتید. به این صورت که شما در این صفحات جعلی شبیه به صفحه حساب پرفکت مانی اطلاعاتی چون: نام کاربری و رمز عبور خو را وارد می‌نمایید و بدون اینکه بدانید به راحتی اطلاعات خو را در اختیار هکرها می‌گذارید.حتما در هنگام ورود به وبسایت به آدرس توجه کنید و مطمئن شوید از دامنه صحیح استفاده می‌کنید.

نسبت به هرگونه تغییر شکل صفحه ی ورود وبسایت حساس باشید و هنگامی که به نظرتان رسید پنل ورودی نسبت به همیشه تغییرات داشته است سریعا نسبت به بررسی آدرس وبسایت اقدام کنید. توجه داشته باشید شرکت پرفکت مانی تغییرات عمده ی وبسایت را به صورت اطلاعیه هایی به کاربرانش اطلاع می دهد و هیچ گاه اطلاعات اضافه از آنها دریافت نمی کند.

code card پرفکت مانی

ایمیل فیشینگ:

پرفکت مانی هرگز ارائه پاداش، فرصت سرمایه‌گذاری، دو برابر شدن پول و  پیشنهادات ویژه به کاربران ارائه نمی‌دهد. پس اگر ایمیلی به دستتان رسید که درآن لینکی وجود داشت، هرگز روی آن لینک کلیک نکنید و یا اطلاعات شخصی خود را در آن لینک‌ها یا ایمیل وارد نکنید تا حساب شما از این روش هک نشود. توصیه می کنیم هیچ گاه اطلاعات بیش از اندازه به هیچ وبسایتی ندهید. نسبت به تبلیغات ارسال شده توسط ایمیل حساس باشید، چنانچه مطالب نوشته شده بیش از حد جذاب یا طمع برانگیز بود به هیچ وجه روی لینک های ارسالی آن کلیک نکنید.

تنها ایمیل هایی را باز کنید که از سالم بودن لینک آن اطمینان حاصل کرده اید. به هیچ وجه در وبسایت های ناشناس اطلاعات ورود به اکانت پرفکت مانی را وارد نکنید.

ایمیل فیشینگ

امنیت کامپیوتر و مراقبت از Keylogger:

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید، این است که هرگز از حساب‌های محرمانه خود در کافه‌های اینترنتی استفاده نکنید. هرگز از فروشنده نامشخص خرید نکنید و هرگز نرم‌افزاری با ناشرهای ناشناخته یا غیر قابل اعتماد نصب یا دانلود نکنید.

این توصیه ها به این دلیل است که هکرها در برخی از نرم افزارها Keyloggers را جاساز می‌کنند و در صورتی که شما نرم‌افزاری را به طور مثال دانلود و نصب نمایید، همه رمزهای عبور خود را از طریق Keyloggers به هکرها نیز ارسال کرده‌اید و به آنها در هک حساب پرفکت مانی‌تان کمک کرده‌اید. کی لاجر در واقع می تواند تمام یوزر نیم و پسورد های شما را برداشته و به هکر ها بدهد.همچنین به خاطر داشته باشید که حتما از ویندوز و نرم افزار ضد ویروس به روز شده استفاده کنید، این شیوه نیز امنیت حساب و اطلاعات شما را بالا می برد.

شناسه gmail:

تا جای ممکن برای ساخت حساب کاربری پرفکت مانی خود از شناسه Gmail استفاده کنید؛ زیرا هک کردن شناسه جی میل کار ساده‌ای نیست. همچنین برای بالا رفتن امنیت، از تأیید دو مرحله‌ای در Gmail خود استفاده نمایید.

بعد از رعایت کردن تمامی این نکات، زمانی که کار شما با حساب کاربری‌تان تمام می شود، در هنگام خروج حتما از گزینه Log out استفاده کرده و با اطمینان از حساب کاربری خود خارج شوید. به یاد داشته باشید که با زدن دکمه close و بستن پنجره‌ها، از حساب کاربری به طور کامل خارج نشده‌اید و فقط صفحه آن را بسته‌اید.

در آخر امیدواریم این نکات مفید بوده باشند و امنیت حساب پرفکت مانی شما را به قدری بالا ببرند که حساب شما از دست هکرها در امان بماند.

بار دیگر تاکید می کنیم برای حفظ امنیت حساب خودتان به ایمیل هایی که از طرف وبسایت پرفکت مانی برای شما ارسال می شود توجه کنید. امنیت حساب جیمیل خودتان را نیز در اولویت قرار دهید و نسبت به آن با بیشتر حساسیت ممکن عمل کنید.

هک کردن حساب پرفکت مانی

ریسک سیستم پرفکت مانی

از آنجایی که شرکت پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است و پاناما جز کشورهایی است که از نظر مالی و مبارزه با پولشویی قوانین سختگیرانه‌ای ندارد؛ یکی از مهمترین نگرانی‌هایی که در رابطه با این ارز الکترونیکی یعنی پرفکت مانی وجود دارد، همین مسئله امنیت ارز نگهداری شده در حساب‌های مختلف است.

بر اساس برخی از اخبار منتشر شده، این کمپانی از سرمایه کاربران خود برای سرمایه گذاری در سایت‌های دیگر استفاده می‌کند که این مسئله موجب ناامن شدن سرمایه کاربران می‌شود. اصلی‌ترین دلیل عدم پذیرش این ارز الکترونیک در بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی نیز همین است.

در حال حاضر با وجود تحریم‌ها علیه شهروندان ایرانی، پرفکت مانی از شرکت‌هایی است که کاربران ایرانی را تحریم نکرده، از این رو کاربران ایرانی زیادی از این سیستم استفاده می‌کنند. پرفکت مانی حتی بخشی ویژه به زبان فارسی نیز دارد که کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت (شامل بخش پرداخت و دریافت و نیز راهنما) استفاده نمایند. پس اگر در ایران زندگی می‌کنید و به حساب‌های مالی جهانی دسترسی ندارید، پرفکت مانی می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. البته خوب است به این نکته اشاره کنیم که در سیستم پرفکت مانی تا کنون که حدود 10 سال از تاسیس آن می گذرد، هیچ گونه پولشویی و یا عدم تعهد از سمت شرکت مشاهده نشده است.

خرید پرفکت مانی

برای شارژ حساب پرفکت مانی بدون کارمزد از داماهی پی بر روی لینک زیر کلیک کنید. داماهی پی در تلاش است تا خدمات مربوط به خرید پرفکت مانی را برای کاربران ایرانی به راحت ترین شیوه فراهم کند. شما برای خرید پرفکت مانی از داماهی پی تنها کافی است به قسمت ثبت سفارش خرید پرفکت مانی مراجعه کرده و با پرداخت هزینه ی سفارش خود در کوتاه ترین زمان ممکن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

خرید پرفکت مانی
به صورت آنی و اتوماتیک یکی از چندین خدمت ارائه شده در وبسایت داماهی پی است. شما می توانید برای خرید بیت کوین و اتریوم و بیش از 30 نوع رمز ارز دیگر به پنل کاربری خودتان در داماهی پی مراجعه کنید. ثبت و پردازش سفارشات در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد.

ممنون از وقتی که برای مطالعه این مقاله گذاشتید. لطفا در صورت مفید بودن مقاله با دوستان خود به اشتراک بگذارید. 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *