آموزش, پرفکت مانی

دانلود اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی و آموزش تصویری

راهنمای تصویری اپلیکیشن موبایل پرفکت مانی

همانگونه که می‌دانیم سیستم پرفکت مانی یکی از رایجترین سیستم های پرداخت آنلاین بین المللی است. با استفاده از خدمات پرفکت مانی می‌توان به افراد در سرتاسر کره ی زمین پول انتقال داد. این کار بدون هیچ گونه مراجعه ی حضوری و یا نیاز به مدارک شناسایی قابل انجام است. البته این سیستم پرداخت برای افرادی که مدارک خود را احراز هویت کنند خدماتی مانند کاهش کارمزد در نظر گرفته است اما این کار اجباری نیست.

استفاده از سیستم پرفکت مانی راحت است با استفاده از سیستم می‌توان وام گرفت و یا با استفاده از موجودی خود به حساب دیگران پول واریز کرد و یا از خدمات ووچری آن استفاده کرد.

در این مقاله قصد داریم امکانات متعدد مربوط به اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی را بررسی کنیم. اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی هم برای سیستم عامل های android و هم سیستم عامل های IOSطراحی شده است.

برای اینکار در ابتدا لازم است اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی را نصب کنیم.

دانلود و نصب اپلیکیشن موبایل پرفکت مانی

عبارت perfect money را در google play و یا app store جستجو کنید  یا اینکه در گوگل همین عبارات را جستجو کنید و پس از پیدا کردن اپلیکیشن موبایلی perfect money روی گزینه ی install کلیک کنید و منتظر بمانید نصب اپلیکیشن کامل شود پس از نصب اپلیکیشن آن را باز کنید.

نصب اپکلیکیشن پرفکت مانی در موبایل

ثبت نام در حساب موبایلی پرفکت مانی

ثبت نام در حساب پرفکت مانی در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام است. برای اینکار روی گزینه ی sign up کلیک کنید. در بالای فرم باز شده زبان مورد خود را انتخاب کنید و در صورتی که مایل باشید می‌توانید یک نام برای حساب کاربری خودتان انتخاب کنید.

اطلاعات اجباری ای که باید وارد کنید شامل نام، شهر محل سکونت، کشور محل سکونت و کد پستی و ایمیل است.

در انتها رمز عبوری مورد نظر خود را وارد کنید و آن را تکرار کنید. رمز عبور باید حداقل از 6 کاراکتر به همراه عدد و حروف ایجاد شده باشد.

ثبت نام در اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی

 

پس از این مرحله member ID به آدرس ایمیلی که ثبت کردید ارسال خواهد شد.این آدرس را به همراه رمز عبوری که در مرحله قبل مشخص کرده اید وارد کنید تا به حساب خود وارد شوید.

ارسال نام کاربری پرفکت مانی

ورود به حساب پرفکت مانی با استفاده از اطلاعات اکانت

اطلاعات مربوط به اکانت پرفکت مانی خود را که شامل نام کاربری و رمز عبور است واردکنید و کد کپچا را نیز وارد کرده و login را بزنید.

ورود به پرفکت مانی

 

در ادامه به سایر امکانات حساب پرفکت مانی می‌پردازیم.

کیف پول موبایلی پرفکت مانی

در این قسمت اطلاعات تمام حساب های پرفکت مانی شامل حساب دلاری، یورویی و طلا نشان داده می‌شود و می‌توانید برای ایجاد حساب بیت کوین از گزینه ی add account استفاده کنید.

افزودن کیف پول جدید به اپ موبایلی پرفکت مانی

ممکن است در هر مرحله ای از داشتن حساب به این نتیجه برسید که نیاز به حساب هایی با تعداد بیشتر دارید برای این نیاز سیستم پرفکت مانی این امکان را فراهم کرده است که تا 5 حساب جدید بسازید. برای ایجاد حساب جدید با صفحه ی زیر مواجه خواهید شد. بین کیف پول های موجود کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کنید و select را بزنید.

 

ایجاد کیف پول بیت کوین در پرفکت مانی

 

واریز در حساب موبایلی پرفکت مانی

برای شارژ حساب پرفکت مانی خود 3 راه وجود دارد که البته برای ما راه شارژ حساب با استفاده از ووچر از سایر راه ها آسان تر است.برای خرید ووچر پرفکت مانی از داماهی پی از لینک خرید ووچر به صورت آنلاین و آنی کلیک کنید. در اپلیکیشن پرفکت مانی در تب deposit بین راه های موجود e-voucher را انتخاب کنید.

ایجاد ووچر پرفکت مانی

کد فعالسازی ووچر و نیز کد آن را که توسط صرافی آنلاین داماهی پی به شما داده شده است وارد کنید و Activate an e-voucher را بزنید.

استفاده از ووچر پرفکت مانی

 

برداشت پول از حساب پرفکت مانی

روش های مختلف برداشت پول از حساب پرفکت مانی در اینجا مشخص شده است این راه ها شامل bank wire، e-voucher، و برداشت پول از طریق درگاه های طرف قرارداد پرفکت مانی است. درصورتی که بخواهید از روش ووچر استفاده کنید روی گزینه ی e-voucher کلیک کنید.

خرید ووچر

برداشت پول به صورت ووچر

در این قسمت مطابق تصویر، موارد مورد نیاز را وارد کنید و روی purchase an e-voucher کلیک کنید.

خرید ووچر در پرفکت مانی

تبدیل دلار به یورو یا برعکس در اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی

امکان تبدیل دلار به یورو و یا یورو به دلار در اپلیکیشن موبایلی پرفکت مانی همچون نسخه ی تحت وب آن فراهم شده است. برای این تبدیل ارز هایی که می‌خواهید به هم تبدیل شوند را انتخاب کنید و سپس میزانی را که میخواهید تبدیل کنید مشخص کنید و در انتها روی گزینه ی next کلیک کنید.

تبدیل پرفکت مانی از دلار به یورو در اپ پرفکت مانی

ایجاد تیکت در پرفکت مانی

برای ارتباط با پشتیبانی پرفکت مانی باید یک تیکت ایجاد کنید برای اینکا وارد صفحه support شوید و روی ایجاد تیکت کلیک کنید.

سپس موضوع پیش آمده برای ایجاد تیکت را توضیح داده و منتظر بمانید پشتیبانی به شما پاسخ دهد. پاسخ هم در این قسمت و هم به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ارسال تیکت در پرفکت مانی

پرداخت در سیستم پرفکت مانی

برای ارسال پول به دیگری در حساب پرفکت مانی، در ابتدا آدرس کیف پولی که در آن دلار را نگه داری می‌کنید را وارد کنید سپس آدرس کسی را که می‌خواهید به حساب او پول واریز کنید را وارد کنید.

میزان دلار لازم برای ارسال را نیز مشخص کنید و next را بزنید.

ارسال پول به حساب دیگری در پرفکت مانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.