داماهی پی

تسویه تراکنش ها و دریافت مبلغ ریالی تراکنش در داماهی پی چه قدر طول می کشد؟

تسویه تراکنش های ریالی در داماهی پی

یکی از سوالاتی که تعداد زیادی از مشتریان داماهی پی آن را با ما در میان می گذارند این است که پس از فروش انواع ارز دیجیتال و یا پرفکت مانی چه زمانی لازم است تا مبلغ ریالی سفارش به حساب آنها واریز شود. در پاسخ به این سوال باید گفت داماهی پی در جهت رفاه حال مشتریانش سعی دارد تا تراکنش ها را در سریعترین زمان ممکن به انجام برساند. یک صرافی معتبر و خوش نام در تلاش است تا خدمات ارائه شده به مشتریان در حدی باشند که رضایت کامل آنها را جلب کند در جهت همین هدف داماهی پی خدمات تسویه حساب ها را در با استفاده از سیکل های پایا بین بانکی و تسویه سریع به مقصد بانک آینده و سامان (کمتر از یک ساعت) به انجام می رساند. سیکل های پایا در روز های غیرتعطیل هفته به انجام می رسد.با ما همراه باشید تا توضیحاتی درباره انواع سیکل های پایا و زمان تسویه حساب آنها بپردازیم.

 

باتوجه به سیکل‌های تسویه پایا در کشور بنا بر ابلاغیه بانک مرکزی، زمان‌های تسویه ریالی داماهی پی به شرح زیر است:

با استفاده از سیکل پایا که در روز های کاری هفته توسط بانک به انجام می رسد سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن پردازش خواهد شد.

در روز های غیرتعطیل 4 سیکل پایا وجود دارد و به شرح زیر است:

 

زمانبندی تسویه تراکنشها در داماهی پی

مثال1: در صورتی که شما تراکنش فروش ارز خود را در ساعت 15 روز یکشنبه(که تعطیل رسمی نیست) به ثبت برسانید، وجه ریالی شما در سیکل 3  قرار خواهد گرفت و در ساعت 19 الی 21 روز همان روز به حساب شما واریز خواهد شد.

مثال2: در صورتی که تراکنش فروش ارز به داماهی پی را در ساعت 23 روز دوشنبه(که تعطیل رسمی نیست) ثبت کنید، در سیکل 4 قرار گرفته و در ساعت 4 الی 5 صبح روز سه شنبه مبلغ به حساب شما واریز می شود.

مثال3: تراکنش فروش ارز ثبت شده در ساعت 8 صبح چهارشنبه(غیر تعطیل) در ساعت 11 الی 12 صبح (سیکل1) به حساب کاربران گرامی داماهی پی واریز خواهد شد.

واریز ریالی سفارشات به حساب کاربران در داماهی پی

سفارشات روز های غیرکاری به چه نحوی پردازش خواهد شد؟

سفارشات ثبت شده در روز های تعطیل، در اولین روز کاری بعدی پرداخت خواهد شد.

سفارشات روز جمعه(تعطیل) در ساعت 4 الی 5 صبح روز شنبه واریز خواهد شد. همچنین سفارشات 18 به بعد روز پنجشنبه نیز که به روز جمعه ختم می شود در ساعت 4 الی 5 صبح روز شنبه واریز خواهد شد.

مثال: در صورتی که دوشنبه تعطیل رسمی باشد، تراکنش های انجام شده پس از ساعت 18 روز یکشنبه و تمامی تراکنش های انجام شده در روز دوشنبه(تعطیل رسمی) و تراکنش های انجام شده روز سه شنبه  تا 2 بامداد ، روز سه شنبه در ساعت 4 تا 5 صبح روز سه شنبه به انجام خواهد رسید.

 

تسویه سریع (کمتر از یک ساعت) به مقصد بانک سامان و آینده در سایت فعال است.

تسویه حساب های بانک سامان و آینده در مدت زمان کوتاه تری نسبت به سایر بانک ها به انجام می رسد.  سفارش های فروش ارز به مقصد بانک سامان و آینده در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حداکثر تا یک ساعت به حسابتون واریز می شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، تعیین وضعیت تسویه ریالی ممکن است تا ۷۲ ساعت کاری زمانبر باشد. اختلال‌های پیش‌بینی نشده در ارسال، مسدود بودن حساب مقصد، بازگشت وجه به حساب مبدا و … از جمله عوامل زمانبر در این پروسه هستند.

امیدواریم با خواندن این مقاله تمامی سوالات شما درباره زمان پردازش تراکنش های تسویه را به صورت کامل برطرف کرده باشیم. داماهی پی در تلاش است خاطره ای خوب از خرید فروش انواع ارز های دیجیتال و دلار آنلاین برای شما به جا بگذارد.

لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال، ابهامات خود را از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و یا تماس تلفنی در ساعات اداری روز های کاری با ما در میان بگذارید. همکاران ما در واحد پشتیبانی و روابط عمومی آماده هستند تا تمامی سوالات و ابهامات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.