وب مانی

آیا امنیت وب مانی 100 درصد است؟

امنیت وب مانی

امنیت تراکنش های انجام شده همیشه دغدغه کاربران بوده است. آیا تراکنش های ما به صورت مداوم ایمن است؟ آیا لازم است نکات امنیتی را همیشه در نظر داشته باشیم؟ موضوع امنیت تراکنش ها، هنگامی که درباره ی سیستم های پرداخت صحبت می کنیم از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وب مانی یکی از مهترین سیستم های پرداخت است که طرفداران زیادی دارد.تعداد زیادی از کاربران دغدغه هایی در خصوص امنیت تراکنش ها دارند و می پرسند آیا انجام تراکنش ها از طریق وب مانی 100 ایمن است؟

خوشبختانه جواب مثبت است. اگر بخواهیم واقع گرایانه به این موضوع بنگریم، باید گفت که هیچ گونه امنیت 100 درصدی زمانی که وارد فاز معاملات الکترونیک می شوید، وجود ندارد و نمی توان به طور قطعی در این خصوص اظهار نظر کرد.

در حقیقت زمانی که وارد فاز تجارت الکترونیک بمی شوید، ما به یک موسسه مالی این امکان را داده اید که به منابع مالی شما دسترسی داشته باشد و هر آن قدر که این موسسات مالی ایمن باشند و در خصوص آن ها تبلیغات مثبتی صورت گرفته باشد، باز هم باید درصدی را در خصوص ریسک مالی و معاملاتی در نظر گرفت. اما در خصوص امنیت وب مانی اوضاع فرق می کند و از آن جایی که سیستم وب مانی از مسیر یک سیستم مجزا شده مدیریت نمی شود، می توان آن را کاملا ضمانت شده و ایمن به شکلی که انتظار می رود، یعنی 100 درصد ایمن دانست. شما می توانید همین امروز از خدمات وب مانی استفاده کنید. برای اینکار در داماهی پی ثبت نام کنید و به قیمت خرید وب مانی مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

امنیت تراکنش وب مانی

امنیت وب مانی به چه صورت است؟

کیف پول های وب مانی دارای شرکت های جداگانه ای هستند که هر یک از آن ها را می توان به نوعی ضمانت کننده فرآیندهای مالی در جریان دانست، زیرا نشانی آن ها در وب سایت اصلی وب مانی قرار داشته و کاملا ضمانت شده و ایمن هستند. اگر در جریان باشید حتما می دانید که وب مانی دارای سطوح امنیتی متعدد و مختلفی است که جهت حفاظت از حساب های کاربری و سرمایه آن ها روی پلت فرم ارائه شده که یکی از آن ها از طریق ارسال پیامک می باشد. به این شکل تا زمانی که شما به تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید، نسبت به امنیت حساب خود نیز ضریب اطمینان بالایی را تجربه کرده و پیوسته آن را در اختیار خواهید داشت.

امنیت وب مانی

به این ترتیب که اگر در شرایط ناایمنی قرار بگیرید و یا به هر ترتیبی که نیاز باشد، این امکان را خواهید داشت تا با پرسش های تائید صلاحیت که پیش از آن پاسخ های آن ها را خود طراحی کرده اید، حساب خود را بازیابی کرده و تغییرات لازم را اعمال سازید. در واقع با به کار بردن انواع مدل های تائید اعتبار که تنها یکی از آن ها شیوه تائید به وسیله ارسال پیامک متنی است، می توان از این سیستم به خوبی استفاده نمود. در این الگو شما باید شماره تلفن‌ همراهی داشته باشید که آن را در پنل کاربری ثبت کرده اید، تا بتوانید به حسابتان دسترسی پیدا کنید.

مدل اجرای وبمانی

از امنیت وب مانی گفتیم، اما ببینیم مدل اجرای آن چگونه است. نقل و انتقالات در سیستم وب مانی، با سرعت و امنیت بالا انجام می پذیرد و کاملا غیرقابل ردیابی، شناسایی و البته ارزان قیمت و غیرقابل بازگشت هستند. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات، نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری از سوی شخص و کاربر نخواهد بود و این را باید یکی از امتیازات وب مانی در نظر گرفت. در واقع باید گف که یکی از برترین و مهم ترین ویژگی های این سیستم پرداخت، امنیت بالا و کامل آن است. زمانی که شما نرم افزار وب مانی را روی سیستم ویندوز خود دانلود و نصب می کنید، در حقیقت یک حساب کاربری ایجاد خواهید کرد که به شما فایلی دارای کد حساب می دهد. این کد دروازه ورود شما به حساب کاربری تان در وب مانی خواهد بود و باید در حفظ آن کوشا باشید. البته این امکان برای کاربر وجود خواهد داشت که برای جلوگیری از دسترسی دیگر افرادب ه حساب خود، در تنظیمات حسابش، دستیابی را تنها به یک یا چند IP محدود کند.

امنیت وب مانی

انواع حساب وبمانی کدامند؟

در سیستم وبمانی، دو نوع حساب کلی وجود دارد:

  • حساب مینی
  • حساب کلاسیک

زمانی که به‌عنوان کاربر جدید وارد سایت وبمانی گشته و حسابی افتتاح نمایید، حساب‌ شما تحت عنوان حساب مینی (Mini) شناخته خواهد شد و پس از آن و یک شناسه اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اگر قصد داشته باشید که حساب خود را ارتقا داده و سطح آن را تغییر دهید، لازم است که نرم‌افزار وبمانی را دانلود کرده و حسابتان را به حساب کلاسیک (برای ویندوز) یا لایت (برای غیر ویندوز) ارتقا دهید. هرچند که استفاده از حساب کلاسیک، به دلیل پیچیده‌ تر بودن، یادگیری بیشتری را طلب می‌ کند، اما از لحاظ امنیتی، سطح بالاتری دارد، زیرا برخی گزینه‌ های امنیتی این حساب در حساب مینی وجود ندارد.

امنیت وب مانی

کلام آخر

با توجه به توضیحات فوق، به نظر می رسد که می توان با اطمینان خاطر از وب مانی به عنوان یک سیستم پرداخت ایمن استفاده کرد اما اطمینان 100% هیچ گاه حاصل نخواهد شد اما با توجه به پیشنه ی طولانی وب مانی و عدم رخداد اتفاق نامطلوب در این زمان میتوانیم وب مانی را به عنوان یک سیستم معتبر در نظر بگیریم.

همه روزه تراکنش های زیادی بدون مشکل در سیستم وب مانی به انجام می رسد و امکانات مربوط به ارز های مختلف در سیستم وب مانی همه را برای ایجاد حساب در این سیستم تشویق می کند.

البته رقیب وب مانی یعنی پرفکت مانی نیز از امنیت بسیار بالایی هنگام انجام تراکنش ها برخودار و امکانات دیگری متمایز با وب مانی همچون گرفتن وام را نیز دارا است.

با خرید ووچر پرفکت مانی از خدمات پرداخت آنلاین پرفکت مانی استفاده کنید. ووچر از جمله خدمات ارائه شده در صرافی آنلاین داماهی پی است. شما می توانید با افتتاح حساب از خدمات متنوع داماهی پی از جمله خرید و فروش ارز دیجیتال در آن بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.