پرفکت مانی

ووچر چیست و چه کاربردی دارد؟+راهنمای جامع کار با ووچر(2022)

راهنمای جامع خرید ووچر در سال 2022

ووچر چیست؟ چه کاربردی دارد؟کدام سیستم های پرداخت بین المللی از ووچر استفاده می کنند؟مزیت های ووچر نسبت به سایر روش های پرداخت کدام است؟

خرید ووچر چگونه امکان پذیر است؟برای خرید ووچر در ایران چه باید کرد؟

در این مقاله قصد داریم تا به تمامی سوالات شما درباره ووچر و ووچر پرفکت مانی پاسخ دهیم.

 

ووچر مانند یک کارت شارژ است که هر شخص دارنده اطلاعات آن می تواند از آن استفاده کند. با استفاده ووچر خدمات مربوط به پرداخت های بین المللی با سهولت و سرعت بیشتری به انجام می رسد. ووچر معادل دلار است و افراد متناسب با مبلغ ووچر خریداری می توانند از خدمات وبسایت های آنلاین استفاده کنند. حتی برخی اقامتگاه ها نیز از ووچر پرفکت مانی برای پرداخت هزینه ها استفاده می کنند.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

تراکنش های آنلاین امروزه بخش بزرگی از پرداخت های مالی را در بر می گیرند. استفاده از شیوه های آُسان و سریع یکی از نیاز های امروزه افراد است، ووچر پرفکت مانی یکی از سریعترین و آُسانترین شیوه های پرداخت ارزی است. سایر سیستم های تراکنش های مالی شامل وب مانی و پرومیوم ووچر و پی پل است.

بدون وجود این سیستم ها عملا تراکنش های بین المللی غیرممکن میشد. فرض کنید یک شهروند ایرانی که دسترسی ای به بانک های جهانی ندارد، چگونه می تواند دلار دریافت کند؟ ایا هر شهروند ایرانی به دلیل تحریم های بانکی از دریافت درآمد دلاری محروم است؟

پرفکت مانی راه حل مشکلات بیان شده است. البته راه کار های دیگری نیز وجود دارند اما از میان وبسایت های موجود، وبسایت پرفکت مانی یکی از بهترین گزینه ها برای شهروندان ایرانی است. پرفکت مانی یک وبسایت پرداخت بین المللی است. در واقع شما با استفاده از امکانات وبسایت پرفکت مانی می توانید هر گونه پرداخت ارزی خود را انجام دهید، بدون آن که لازم باشد نگران تحریم های بین المللی علیه کشورمان باشید. ووچر پرفکت مانی یکی از امن ترین راه های پرداخت است و با توجه به امنیت بسیار بالای آن امکان هک آن وجود ندارد.

ووچر چه معنایی دارد؟

ووچر (Voucher) به معنی سند و مدرک است، ووچر برگه‌ای مستند است که از طرف یک ارگان به‌صورت رسمی تائید شده است و سندی است که نشان می دهد شما از قبل دارایی ای دارد، این دارایی می تواند رزرو هتل و یا ووچر پرفکت مانی باشد.

ووچر یا voucher به نوعی شبیه کارت شارژ است. شما با داشتن اطلاعات مربوط به ووچر تراکنش های خودتان را کامل می کنید بدون آنکه نیاز باشد اطلاعات هویتی خودتان را فاش کنید. با استفاده از ووچر پرفکت مانی به میزان مشخص شده از قبل می توان پرداخت ها را انجام داد. ووچر پرفکت مانی از یک رشته ی یکتای 16 رقمی و یک کد فعالسازی 10 رقمی تشکیل شده است.

نمای کلی اطلاعات یک ووچر پرفکت مانی به شکل زیر است:

ووچر پرفکت مانی

به ازای هر ووچر پرفکت مانی کارمزدی به درخواست دهنده ی ووچر تعلق می گیرد.برای مثال برای دریافت ووچر 5 دلاری شما مبلغی بیشتر از 5 دلار پرداخت خواهید کرد و در زمان نقد کردن ووچر 5 دلار به صورت کامل استفاده خواهد شد.

کاربرد های ووچر پرفکت مانی چیست؟

  • انتقال پول به هر شخص در هر جای دنیا(ووچر پرفکت مانی قابلیت انتقال به هر شخصی را دارد حتی اگر آن شخص حسابی در پرفکت مانی نداشته باشد
  • پرداخت انلاین در آنلاین شاپ های بین المللی
  • سرمایه گذاری دلاری(ووچر پرفکت مانی بدون تاریخ انقضا است و شما تا هر زمان که خواستید می توانید آنها را نگه داری کنید)
  • پرداخت هزینه ی اقامت گاه یا هزینه ی سفارش غذا یکی از مثال های کاربرد روزانه ی پرفکت مانی است.

خرید ووچر پرفکت مانی در ایران چگونه انجام می شود؟

یکی از راه ها برای خرید ووچر پرفکت مانی در ایران، خرید مستقیم و بدون واسطه ی ووچر پرفکت مانی از وبسایت صرافی آنلاین است. با استفاده از این شیوه می توانید ووچر پرفکت مانی را با بهترین قیمت و کوتاه ترین زمان تهیه کنید. ووچر پرفکت مانی ارائه شده در داماهی بدون کارمزد است و با منصفانه ترین قیمت به مشتریان ارائه می شود.

برای خرید ووچر پرفکت مانی از داماهی پی، کافی است به قسمت خرید ووچر در پنل کاربری خودتان مراجعه کرده و سفارش خودتان را با پرداخت هزینه ی ریالی ثبت کنید. صدور ووچر پرفکت مانی در داماهی پی به صورت آنی و اتوماتیک انجام می شود، ویژگی ای که در کمتر صرافی آنلاینی مشاهده می شود.

برای مشاهده ی نحوه ی خرید ووچر پرفکت مانی در ایران مقاله خرید ووچر پرفکت مانی را بخوانید.

چطور ووچر پرفکت مانی بسازیم؟

در صورتی که شما در حساب پرفکت مانی خود دلار داشته باشید و بخواهید آن را به صورت ووچر برداشت کنید.مطابق دستور العمل زیر عمل کنید:

ابتدا در حساب پرفکت مانی خودتان به قسمت withdraw بروید و سپس بین راه های برداشت وجه e-voucher را انتخاب کنید. روی عبارت purchase a new e-voucher

کلیک کرده و میزان ووچر برداشتی را وارد کنید.

کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر چگونه است؟

برای شارژ پرفکت مانی با ووچر به قیمت deposit رفته و شارژ حساب با پرفکت مانی را انتخاب کنید، شرح مراحل شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر در مقاله ای با همین نام امده است.

 

کارمزد ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

در صورتی که حساب خودتان را با ووچر شارژ کنید هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهید کرد. اما در صورتی که بخواهید از حسابتان ووچر برداشت کنید همانند هر نوع تراکنش برداشت پول در پرفکت مانی برای حساب های وریفای شده 0.5 درصد و برای حساب های معمولی 1.9% کارمزد پرداخت خواهید کرد.

 

مزایای ووچر پرفکت مانی به صورت خلاصه

  • سهولت در استفاده
  • سرعت در ایجاد
  • بدون تاریخ انقضا
  • بدون محدودیت در تعداد و مبلغ
  • بدون نیاز به افشا اطلاعات شخصی
  • کارمزد مناسب

همه آچه درباره ووچر باید بدانید

سوالات متداول

ووچر چیست؟

ووچر نوعی کارت شارژ است که با استفاده از آن می توان پرداخت های بین المللی را انجام داد. ووچر فاقد هرگونه اطلاعات هویتی است و تاریخ انقضا ندارد. انواع مختلفی از ووچر ها وجود دارند که از این میان، ووچر پرفکت مانی و پرمیوم ووچر از مهمترین ووچر های موجود هستند.

ووپر پرفکت مانی چیست؟

نوعی شیوه ی پرداخت با استفاده از سیستم پرفکت مانی است که شامل یک کد 16 رقمی و یک کد 10 رقمی است. ووچر به هیچ گونه اطلاعات شخصی نیازی ندارد.

خرید ووچر پرفکت مانی چگونه انجام می شود؟

خرید ووچر پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین انجام می شود. راه دیگر دریافت ووچر پرفکت مانی، شارژ حساب پرفکت مانی و ایجاد ووچر از طریق آن است.

داماهی پی، یکی از معتبرترین صرافی های ارائه دهنده ی خدمات پرفکت مانی است البته خدمات داماهی پی به پرفکت مانی محدود نمی شود. خرید و فروش وب مانی از دیگر خدمات ارائه شده در داماهی پی است. داماهی پی در تلاش است تا تجربه ای عالی از پرداخت های ارزی برای هموطنان به جا بگذارد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.