به این مقاله امتیاز بده

خرید کتاب از آمازون و سایت های خارجی

وبسایت آمازون یکی از معتبر ترین وبسایت ها برای ارائه خدمات مرتبط با کتاب است. این وبسایت تعداد زیادی از کتاب ها را به صورت آنلاین ارائه می کند. برای خرید از وبسایت آمازون باید هزینه ی کتاب مورد نظر را به صورت دلاری پرداخت کنید، این کار به کردیت کارت یا حسابی در یک بانک بین المللی نیاز دارد. در صورتی که بخواهید این کار را با هزینه ریالی انجام دهید می توانید از خدمات داماهی پی استفاده کنید.

داماهی پی امکان خرید کتاب از تمامی وبسایت های خارجی را نیز فراهم می کند.شما می توانید با استفاده از خدمات ارائه شده توسط داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن نسخه ی الکترونیکی کتاب مورد نظرتان را دریافت کنید.

خرید ریالی کتاب از وبسایت آمازون

قیمت سفارش خرید کتاب در وبسایت های خارجی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت هر کتاب متناسب با قیمت ارائه شده در وبسایت آمازون و یا وبسایت انتخابی شما است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود کتاب الکترونیکی خودتان را دریافت کنید.

خرید کتاب از آمازون

ثبت سفارش خرید از وبسایت های خارجی چه مراحلی را دارد؟

ثبت سفارش خرید کتاب از وبسایت های خارجی در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه کتاب الکترونیکی در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه خرید از آمازون یا وبسایتهای خارجی را انتخاب کرده و اطلاعات  کتاب مورد نظر خودتان را وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه خرید کتاب از آمازون و سایت های خارجی در داماهی پی

پرداخت هزینه خرید کتاب از آمازون و دیگر سایت ها

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه خرید کتاب از آمازون را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کتاب مورد نظرتان و وبسایت خرید آن بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه کتاب از آمازون و سایر وبسایتها

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا فایل کتاب انتخابی شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید کتاب

سوالات متداول خرید کتاب از آمازون و سایر وبسایت ها

خرید کتاب از وبسایت آمازون یا دیگر وبسایت های خارجی نیاز به کردیت کارت برای پرداخت لحظه ای هزینه سفارش دارد. در صورتی که بخواهید بدون استفاده از کردیت کارت اقدام به خرید کتاب الکترونیکی کنید می توانید از خدمات ارائه شده توسط داماهی پی استفاده کنید.

برای این کار نام کتاب مورد نظر و وبسایت مربوطه را مشخص کرده و هزینه ی ریالی معادل آن را پرداخت کنید.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

دریافت نسخه ی الکترونیکی کتاب مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید دریافت کتاب در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند خرید کتاب از آمازون و دیگر وبسایت ها

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.