به این مقاله امتیاز بده

خرید اکانت duolingo

امروزه با پرمشغله شدن افراد استفاده از راهکار هایی که یادگیری زبان های خارجی را آسانتر کند بسیار مورد توجه بوده است. از میان روش های گوناگون روش هایی که تکرار زیاد در قالب بازی و فلشکارت دارند بسیار مورد توجه اند. ممرایز با استفاده از الگوریتم فراموشی و یادآوری مکرر آموختن واژگان جدید را به یک بازی تبدیل می کند.

با استفاده از خدمات ممرایز پرو می توانید زبان های زیادی را با لهجه های گوناگون یاد بگیرید. همچنین می توانید فلشکارت اختصاصی خودتان را بسازید و آن را با دوستانتان و یا با تمامی افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند به اشتراک بگذارید.

ممرایز تنها به یادگیری لغات اختصاص ندارد و تنها با همین اپلیکیشن می توانید به یادگیری گرامر و تلفظ کلمات نیز بپردازید. داماهی پی امکان ایجاد حساب دولینگو با ایمیل شخصی را برای کاربران فراهم می کند و افراد می توانند اکانت دولینگو خود را با استفاده از خدمات داماهی پی تمدید کنند.

خرید اکانت پرمیوم دولینگو

هزینه خرید اکانت duolingo چقدر است؟

تبدیل اکانت معمولی به پرمیوم دولینگو با استفاده از دلار انجام می شود. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود اکانت duolingo بخرید.

خرید اکانت دولینگو با ریال

خرید اکانت duolingo چه مراحلی را دارد؟

فعالسازی اکانت پرمیوم duolingo در داماهی پی برای رفاه حال کاربران محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای خرید اکانت duolingo در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان خرید اکانت duolingo را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را  وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه خرید اکانت duolingo در داماهی پی

خرید اکانت دولینگو

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید اکانت duolingo را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه اکانت duolingo

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا اکانت دولینگو پریمیوم شما فعال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد. اکانت شما قابل تمدید است و روی ایمیل شخصی شما فعال خواهد شد
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول خرید اکانت دولینگو

اپلیکیشن دولینگو یک برنامه کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی است. با استفاده از این اپلیکیشن می توان یادگیری زبان انگلیسی را به یک بازی تبدیل کرد. در این برنامه تلاش شده است تا یادگیری زبان به یک فعالیت مفرح تبدیل شود. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن دولینگو به صورت همزمان به یادگیری چند زبان مختلف بپردازید. اکانت دولینگو ارائه شده توسط داماهی پی روی ایمیل شخصی ایجاد شده و قابل تمدید است.

  • فعالسازی نسخه پرمیوم در کوتاه ترین زمان ممکن 
  • فعالسازی نسخه پرمیوم روی ایمیل شخصی با قابلیت تمدید
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

بله، از هر نقطه از جهان می توان به استفاده از اپلیکیشن دولینگو پرداخت، استفاده از نسخه ی پرمیوم دولینگو نیاز به فعالسازی دلاری دارد که با استفاده از خدمات داماهی پی قابل انجام است.

اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، روسی، ترکی و …

خرید و فعالسازی اکانت دولینگو در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید فعالسازی اکانت duolingo در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند خرید اکانت دولینگو

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.