به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه آزمون دولینگو

آزمون دولینگو یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که در میان آزمون های متفاوت سنجش سطح زبان آموزان مناسب ترین قیمت را دارد. آزمون دولینگو به صورت آنلاین برگزار می شود و افراد می توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت و مرورگر مناسب در هر نقطه از جهان در این آزمون شرکت کنند.

آزمون دولینگو در مدت زبان 1 ساعت به انجام می رسد و نتایج آزمون ظرف مدت 48 ساعت اعلام می شود. از دیگر مزیت های عمده ازمون دولینگو نسبت به دیگر آزمون ها آن است که دولینگو محدودیتی برای ارسال نتیجه ی آزمون به دانشگاه ها ندارد و افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند می توانند بدون دغدغه نتایج آزمون زبان خود را با موسسات دانشگاهی در میان بگذارند. 

ثبت نام آزمون آنلاین زبان انگلیسی دولینگو

قیمت آزمون Duolingo

نرخ رسمی آزمون دولینگو 49 دلار است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. با استفاده از خدمات داماهی پی می توانید با یکی مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون دولینگو ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه ی آزمون دولینگو

پرداخت هزینه duolingo چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون دولینگو در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه duolingo در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه دولینگو را انتخاب کرده و اطلاعات حساب خودتان در وبسایت دولینگو را نیز وارد کنید. روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون دولینگو در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون دولینگو duolingo

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون duolingo را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن تعداد آژمون دولینگو درخواستی بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون دولینگو

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت دولینگو پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون دولینگو

 آزمون بین المللی duolingo آزمونی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افراد غیرانگلیسی زبان است. این آزمون از 160 نمره است و به صورت کامپیوتری و آنلاین برگزار می شود. ازمون دولینگو امکان برگزاری در هر نقطه از جهان را دارد و قیمت مناسب این آزمون مزیت بسیار بزرگی است.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

آزمون دولینگو با هزینه ی 49 دلار برگزار می شود.

خرید ووچر duolingo در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

نتیجه ی ازمون دولینگو تا 2 سال بعد از آزمون اعتبار دارد. 

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون دولینگو