به این مقاله امتیاز بده

خرید ووچر GRE

آزمون زبان GRE یکی از معروف ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است. GRE مخفف عبارت Graduate Record Examinations است. ازمون GRE و کسب نمره ی خوب در این امتحان شانس پذیرش تحصیلی را برای افراد را بسیار بالا می برد.

موسسه ETS برگزار کننده آزمون جی آر ای در سطح بین المللی است. آزمون GRE توسط اکثر دانشگاه های معتبر بین المللی به خصوص امریکا پذیرفته شده است.

آزمون  GRE همانند آزمون تافل به صورت مستمر و اغلب هفتگی در چندین شهر کشور انجام می شود. با خرید ووچر می‌توان در مراکز مختلف داخل و خارج کشور ثبت نام کرد. از جمله مهمترین مراکز برگزاری ازمون جی آر ای در ایران سازمان سنجش آزمون کشور و مرکز امیربهادر است.

پرداخت هزینه ازمون بین المللی جی آر ای

قیمت ووچر جی آر ای در ایران

نرخ رسمی ووچر GREدر ایران 220 دلار است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. داماهی‌پی برای رفاه حال کاربران محترم ووچر GRE را با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزد ها ارائه می کند.

خرید ووچر جی آر ای در ایران

آزمون زبان GRE در 3 حوزه(verbal reasoning, quantitative reasoning, critical thinking and analytical writing skills) و 6 بخش به انجام می رسد. این ازمون تفاوت عمده ای که با آزمون تافل دارد آن است که سوالات آن تخصصی تر است و سوالات ریاضیات آن منحصر به فرد با دیگر آزمون های بین المللی زبان است.

آزمون تافل توسط اغلب دانشگاه های معتبر بین المللی پذیرفته شده است. اکثر کسانی که قصد ادامه تحصیل در امریکا را دارند با کسب نمره خوب در آزمون GRE شانس پذیرش تحصیلی شان را بالا می برند و می توانند نقاط ضعف موجود در رزومه ش با نمره خوب زبان بپوشانند.

خرید ووچر جی آر ای در ایران

فرآیند خرید ووچر GRE

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود ووچر GRE را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن تعداد ووچر جی آر ای درخواستی بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

دریافت مستقیم ووچر GRE

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و ووچر جی آر ای خود را در همان لحظه دریافت کنید.
ثبت سفارش خرید

خرید ووچر GRE در یک نگاه

سوالات متداول خرید ووچر جی آر ای

ووچر GRE وسیله ای برای پرداخت هزینه ی آزمون بین المللی جی آر ای است. آزمون بین المللی جی آر ای آزمونی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افرادی است که با هدف مهاجرت تحصیلی و اشتغال در محیط اکادمیک مهاجرت می کنند. مراکز زیادی از جمله سنجش، امیر بهادر و … به صورت هفتگی و مستمر اقدام به برگزاری آزمون GRE می کنند.

برای استفاده از ووچر جی آر ای باید ابتدا در وبسایت ETS register کنید و یک پروفایل کاربری بسازید سپس با استفاده از ووچر دریافتی هزینه ی آزمون را در وبسایت ETS بپردازید.

  • امنیت بالاتر حساب کاربری در وبسایت ets.
  • امکان تغییر در مشخصات کاربری وبسایت از جمله 4 مرکزی که به صورت رایگان می توان نتیجه ی آزمون را برای آنها ارسال کرد.

آزمون جی آر ای در ایران با هزینه ی 220 دلاری برگزار می شود.

بله، ازمون جی آر ای در ایران در مراکز متعددی به انجام می رسد.

خرید ووچر جی آر ای در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید خرید ووچر در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

ووچر خریداری شده تافل تا مدت زمان 1 سال قابل استفاده است و با استفاده از آن می توان برای یک تاریخ مشخص ثبت نام کرد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند خرید ووچر GRE

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.