4.6/5 - (63 امتیاز)

خرید و فروش تتر با مناسب ترین قیمت

یکی از پر معامله ترین رمز ارز های موجود ،خرید تتر است، تتر یک استیبل کوین است. استیبل کوین (stable coin) به ارزی گفته می شود که یک پشتوانه واقعی داشته باشد. به گفته شرکت تتر به ازای هر واحد تتر یک دلار آمریکا توسط این شرکت ذخیره می شود.

تمامی افرادی که به نحوی با ارز های دیجیتال کار می کنند، نیاز دارند تا تتر خرید و فروش کنند. 

صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی، این امکان را برای کاربران محترم ایجاد کرده است تا به صورت آنی و با سرعت بالا به انجام خرید و فروش ارز های دیجیتال بپردازند.

ثبت نام و احراز هویت در کوتاه ترین زمان ممکن از ویژگی های متمایز صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی است

خرید تتر با مناسب ترین قیمت

تتر چیست؟

تتر (Tether) نوعی رمز ارز دیجیتال است که با هدف ایجاد یک ارز واسطه بین ارزهای معمولی یا در اصطلاح ارزهای فیات (دلار، یورو و…) و ارزهای دیجیتال صورت گرفت. تتر رمز ارزی است که از نظر مقدار ثابت است و نوسانی در قیمت ندارد؛ از این رو به آن استیبل کوین یا ارز باثبات گفته می‌شود. ارزهای دیجیتال باثبات معمولاً از پشتوانه یا دارایی حقیقی برخوردار هستند، مثل تتر که از پشتوانه دلار آمریکا بهره می‌برد. خرید تتر، معادل خرید دلار است چرا که ارزش یک تتر تقریباً برابر با یک دلار است. افراد بسیاری بر این باورند که سرمایه گذاری بر روی تتر، سرمایه گذاری مطلوبی است چراکه ضمن اتصال به شبکه بلاکچین، می‌توان معاملات کم ضررتری را تجربه کرد. حتی برخی از افراد بجای خرید دلار، تتر می خرند و آن را در کیف پولشان برای مدت نامحدودی نگه داری می کنند. شما می توانید بجای خرید دلار کاغذی، تتر خریداری کنید.

با استفاده از تتر می‌توان پول های رایج را به یک رمز ارز با قیمت ثابت تبدیل کرد و بدون دغدغهٔ فراز و فرودهای ناگهانی و شوکه کننده، در پلتفرم بلاکچین معامله انجام داد. رفتار عمده سرمایه گذاران در مواجهه با کاهش شدید قیمتی در بازار ارز دیجیتال تبدیل سایر ارز ها به تتر است، در شرایطی که بازار سبز باشد این افراد تمامی تتر های خودشان را به دیگر ارز ها تبدیل می کند.(تبدیل تتر به بیت کوین، ایاس، پولکادات و …)

خرید ارز دیجیتال تتر

خرید تتر در ایران

برای خرید تتر در ایران می بایست از وبسایت های معتبر استفاده کنیم. صرافی های ارز دیجیتال مراکزی هستند که خدمات مربوط به ارز دیجیتال را به صورت قانونی و در مدت زمان کوتاه به انجام می رسانند. شفافیت در مراحل خرید از دیگر مزایای خرید تتر از یک صرافی معتبر داخلی است. برای خرید تتر تنها لازم است وارد وبسایت صرافی شده و ثبت نام و احراز هویت خود را به انجام برسانید. این مدت زمان بسته به خدمات صرافی متغیر است.

خرید و فروش تتر در صرافی معتبر داماهی پی

خرید تتر در صرافی داماهی پی، در چند مرحله ی کوتاه به انجام می رسد. در ابتدا ثبت نام در وبسایت داماهی پی در مدت زمان کوتاه 10 دقیقه ای به انجام می رسد و مرحله ی بعدی احراز هویت است. در صورتی که مدارک لازم برای احراز هویت را در کوتاه ترین زمان به انجام برسانید حساب شما حداکثر در مدت 1 ساعت فعال خواهد شد و شما امکان خرید انواع ارز های دیجیتال را خواهید داشت.خدمات ارائه شده در داماهی پی جهت رفاه بیشتر کاربران گرامی، با مناسب ترین قیمت و بدون کارمزد ارائه می گردد. یکی از اهداف اصلی داماهی پی بالا بردن سرعت خدمات برای آسودگی کاربران است.

چرا از داماهی پی خرید کنم؟

ثبت نام و احراز هویت در کوتاه ترین زمان

پشتیبانی 24 ساعته

امنیت و سهولت در انجام تراکنش‌ها

خرید و فروش به صورت آنی و اتوماتیک با قیمت مناسب

تسویه آنی

انواع شبکه های تتر و کارمزد های آن

برای خرید تتر می توان از شبکه های مختلف استفاده کرد. معروف ترین شبکه ها،شبکه ی ترون (TRC20) و شبکه اتریوم (ERC20) و شبکه بایننس (BEP20) هستند.

کارمزد معاملات در هر یک از این شبکه ها متناسب با شرایط آن شبکه است.

شبکه ی ترون مقرون به صرفه ترین شبکه ی موجود است.  کارمزد تراکنش ها در شبکه ی ترون به ازای هر معامله 1 تتر است. به ازای خرید هر تعداد تتر شما باید 1 تتر بیشتر به عنوان کارمزد پرداخت کنید.(دقت کنید این هزینه به حساب صرافی داماهی پی واریز نمی شود و برای انجام تراکنش و ثبت صحیح آن به شبکه پرداخت خواهد شد.)

شبکه ی اتریوم به ازای هر تراکنش، کارمزدی معادل 10 تتر دارد. (فرض کنید شما قصد خرید 200 تتر را دارید، در این صورت شما باید مبلغی معادل 210 تتر پرداخت کنید.)

شبکه ی بایننس دیگر شبکه ی مورد استفاده است. به این نکته توجه داشته باشید که در نهایت در صورتی که شما قصد داشته باشید تتر های خودتان را به حساب صرافی بین المللی واریز کنید، در این صورت تفاوتی بین شبکه ها وجود ندارد و بهتر است به دلیل صرفه ی اقتصادی از شبکه ی ترون با کمترین کارمزد استفاده کنید.

خرید تتر در داماهی پی در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل تتر را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن مقدار دلار درخواستی یا معادل تومانی آن و وارد کردن آدرس کیف پول تتر بر روی ثبت و پرداخت کلیک کنید .

دریافت تتر

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما با موفقیت انجام شود بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و کیف پول شما در همان لحظه شارژ خواهد شد و سفارش خرید تتر را می توانید ثبت کنید.
ثبت سفارش خرید

فروش تتر و مزایای فروش در صرافی داماهی پی

انتظار شما از یک صرافی ارز دیجیتال چیست؟ آیا تا به حال راجع به خدماتی که می‌توانید از یک صرافی ارز دیجیتال دریافت کنید، فکر کرده اید؟ شاید در نظرتان خدمات یک صرافی فعال در حوزه معاملات رمز ارزها به خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال خلاصه شود. در حالی که اینگونه نیست. صرافی های معتبر در عین فراهم کردن بستر امن و مطلوب برای شروع یک سرمایه گذاری مطمئن در دنیای بسیار گسترده رمز ارزها، خدمات پشتیبانی به تمامی کاربران از نو ورودان به این عرصه گرفته تا کاربرانی که سال های سال عضو صرافی هستند، ارائه می‌دهند.

صرافی داماهی پی به عنوان یک صرافی معتبر ارز دیجیتال، فرآیند نحوه معامله ی انواع رمز ارز ها را در قالب مقالات وبسایت به صورت کاملا مرحله به مرحله برای کاربران این وبسایت قرار داده است. شما می توانید با استفاده از خدمات داماهی پی به خرید انواع ارز های دیجیتال و نیز انواع ووچر بپردازید. 

خرید ووچر پرفکت مانی، خرید پی اس ووچر از خدمات متمایز داماهی پی به کاربران است که هم اکنون به صورت آنی و اتوماتیک به کاربران محترم داماهی پی ارائه می شود.

سوالات متداول

تتر نوعی ارز دیجیتال یا دارایی ای کاملا مجازی است که از بلاک چین استفاده می کند. ارز دیجیتال تتر یک استیبل کوین است و قیمت آن ثابت نگه داشته می شود.قیمت هر واحد تتر برابر یک دلار است. از تتر برای جلوگیری از کاهش ارزش رمز ارز ها در زمان کاهش قیمت آنها و یا نقد کردن ارز های دیجیتال و تبدیل آنها به ریال استفاده می شود.

برای خرید تتر از خدمات صرافی های ارز دیجیتال استفاده می شود. داماهی پی یکی از صرافی هایی است که خدمات مربوط به خرید و فروش تتر به صورت آنی را برای کاربرانش فراهم کرده است. برای خرید تتر در داماهی پی به وبسایت این صرافی مراجعه کرده و پس از ثبت نام و احراز هویت سفارش خود را ثبت نمایید.

داماهی پی هیچ گونه کارمزدی برای خرید تتر از کاربران دریافت نمی کند. نرخ خرید و فروش و قیمت تتر در هر زمان از طریق پنل کاربری قابل مشاهده می‌باشد.

تمامی رمز ارز های لیست شده در صرافی های بین المللی قابل تبدیل شدن به تتر هستند. تنها کافی است در حساب صرافی های بین المللی تبدیل ارز به تتر را انتخاب کنید و سپس برای تبدیل تتر به ریال از خدمات ارائه شده در داماهی پی استفاده کنید.

برای خرید تتر در صرافی داماهی پی تنها به یک بار ثبت نام و احراز هویت نیاز دارید. در صورتی که این مراحل را انجام داده باشید پس از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان تتر به کیف پول شما واریز خواهد شد.

به دلیل حفظ امنیت معاملات و جلوگیری از سو استفاده‌های افراد سود جو طبق دستور مراجع قضایی و پلیس فتا معاملات خرید بایستی با احراز هویت کامل افراد صورت گیرد.

بله، برای فروش تتر به احراز هویت نیازی است و شما می توانید تنها با ثبت نام در وبسایت داماهی پی سفارش فروش تتر خود را ثبت کنید.

تسویه تراکنش ها در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن(حداکثر 3 ساعت) به انجام خواهد رسید. تراکنش های مربوط به بانک های سامان و آینده به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

با توجه به اینکه تمامی خدمات مجموعه داماهی پی به صورت تماما مجازی و اتوماتیک می‌باشد از این رو امکان مراجعات حضوری برای خرید یا فروش ارز در نظر گرفته نشده است. گرچه در صورت وجود هر گونه مشکل در فرآیند خرید کارشناسان ما به طور تمام وقت، تلفنی و از طریق تیکت در خدمت کاربران عزیز می‌باشند.

کارشناسان ما به طور تمام وقت از طریق تیکت، چت آنلاین و در ساعات کاری از طریق تلفن در خدمت کاربران عزیز می‌باشند. شما می توانید تمامی ابهامات خود را از همکاران واحد پشتیبانی داماهی پی بپرسید.

در صورت نیاز به خرید تتر در وبسایت ثبت نام کنید و از خدمات ارز دیجیتال داماهی پی استفاده کنید.

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.