خرید و فروش تتر با مناسب ترین قیمت

یکی از پر معامله ترین رمز ارز های موجود ،خرید تتر است، تتر یک استیبل کوین است. استیبل کوین (stable coin) به ارزی گفته می شود که یک پشتوانه واقعی داشته باشد. به گفته شرکت تتر به ازای هر واحد تتر یک دلار آمریکا توسط این شرکت ذخیره می شود.

تمامی افرادی که به نحوی با ارز های دیجیتال کار می کنند، نیاز دارند تا تتر خرید و فروش کنند. 

صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی، این امکان را برای کاربران محترم ایجاد کرده است تا به صورت آنی و با سرعت بالا به انجام خرید و فروش ارز های دیجیتال بپردازند.

ثبت نام و احراز هویت در کوتاه ترین زمان ممکن از ویژگی های متمایز صرافی آنلاین ارز دیجیتال داماهی پی است

خرید تتر با مناسب ترین قیمت

تتر چیست؟

تتر (Tether) نوعی رمز ارز دیجیتال است که با هدف ایجاد یک ارز واسطه بین ارزهای معمولی یا در اصطلاح ارزهای فیات (دلار، یورو و…) و ارزهای دیجیتال صورت گرفت. تتر رمز ارزی است که از نظر مقدار ثابت است و نوسانی در قیمت ندارد؛ از این رو به آن استیبل کوین یا ارز باثبات گفته می‌شود. ارزهای دیجیتال باثبات معمولاً از پشتوانه یا دارایی حقیقی برخوردار هستند، مثل تتر که از پشتوانه دلار آمریکا بهره می‌برد. خرید تتر، معادل خرید دلار است چرا که ارزش یک تتر تقریباً برابر با یک دلار است. افراد بسیاری بر این باورند که سرمایه گذاری بر روی تتر، سرمایه گذاری مطلوبی است چراکه ضمن اتصال به شبکه بلاکچین، می‌توان معاملات کم ضررتری را تجربه کرد. حتی برخی از افراد بجای خرید دلار، تتر می خرند و آن را در کیف پولشان برای مدت نامحدودی نگه داری می کنند. شما می توانید بجای خرید دلار کاغذی، تتر خریداری کنید.

با استفاده از تتر می‌توان پول های رایج را به یک رمز ارز با قیمت ثابت تبدیل کرد و بدون دغدغهٔ فراز و فرودهای ناگهانی و شوکه کننده، در پلتفرم بلاکچین معامله انجام داد. رفتار عمده سرمایه گذاران در مواجهه با کاهش شدید قیمتی در بازار ارز دیجیتال تبدیل سایر ارز ها به تتر است، در شرایطی که بازار سبز باشد این افراد تمامی تتر های خودشان را به دیگر ارز ها تبدیل می کند.(تبدیل تتر به بیت کوین، ایاس، پولکادات و …)

خرید ارز دیجیتال تتر

خرید تتر در ایران

برای خرید تتر در ایران می بایست از وبسایت های معتبر استفاده کنیم. صرافی های ارز دیجیتال مراکزی هستند که خدمات مربوط به ارز دیجیتال را به صورت قانونی و در مدت زمان کوتاه به انجام می رسانند. شفافیت در مراحل خرید از دیگر مزایای خرید تتر از یک صرافی معتبر داخلی است. برای خرید تتر تنها لازم است وارد وبسایت صرافی شده و ثبت نام و احراز هویت خود را به انجام برسانید. این مدت زمان بسته به خدمات صرافی متغیر است.

خرید و فروش تتر در صرافی معتبر داماهی پی

خرید تتر در صرافی داماهی پی، در چند مرحله ی کوتاه به انجام می رسد. در ابتدا ثبت نام در وبسایت داماهی پی در مدت زمان کوتاه 10 دقیقه ای به انجام می رسد و مرحله ی بعدی احراز هویت است. در صورتی که مدارک لازم برای احراز هویت را در کوتاه ترین زمان به انجام برسانید حساب شما حداکثر در مدت 1 ساعت فعال خواهد شد و شما امکان خرید انواع ارز های دیجیتال را خواهید داشت.خدمات ارائه شده در داماهی پی جهت رفاه بیشتر کاربران گرامی، با مناسب ترین قیمت و بدون کارمزد ارائه می گردد. یکی از اهداف اصلی داماهی پی بالا بردن سرعت خدمات برای آسودگی کاربران است.

چرا از داماهی پی خرید کنم؟