5/5 - (1 امتیاز)

خرید گیفت کارت ویزا کارت

گیفت کارت ویزا مانند یک کارت هدیه است که با استفاده از آن می توان به پرداخت هزینه خدمات و کالا در وبسایت ها پرداخت. این کارت اعتباری مجازی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای هدیه دادن به دوستان باشد. می توان گیفت کارت را سفارش داد و به صورت مجازی آن را دریافت کرد. گیفت کارت ها از امریکا صادر می شوند و شارژ دلاری آن به مبلغ دلخواه شما انتخاب خواهد شد. برای سفارش ویزا کارت با استفاده از خدمات داماهی پی روی دکمه زیر کلیک کنید.

گیفت کارت ویزا داماهی پی

قیمت ویزا کارت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت گیفت کارت ویزاکارت، بسته به درخواست شما قیمت های متفاوتی دارد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود گیفت کارت ویزا کارت خریداری کنید.

ویزا کارت دلاری

ویزا کارت دلاری

ویزا کارت یورویی

ویزا کارت یورویی

ویزا کارت

ویزا کارت AVD

ویزا کارت

ویزا کارت CAD

نحوه خرید گیفت کارت ویزا کارت در داماهی پی

خرید گیفت کارت ویزاکارت در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید گیفت کارت ویزاکارت را انتخاب کرده، در صفحه جدید میزان شارژ گیفت کارت را انتخاب کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

خرید گیفت کارت ویزاکارت

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا گیفت کارت ویزاکارت شما صادر شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
سفارش خرید گیفت کارت

سوالات متداول خرید ویزاکارت

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

دریافت ویزا کارت، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید دریافت گیفت کارت در مدت زمانی حدودا 1 روزه انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

اقدام به خرید گیفت کارت ویزا کارت

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.