به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه CFA

آزمون CFA یکی از معتبرترین آزمون های موجود برای تحلیگران مالی است. CFA مخفف عبارت Charted Financial Analyst است.این آزمون از 3 سطح مجزا تشکیل شده است و افراد با قبولی در هر سه مرحله قادر خواهند بود تا گواهینامه CFA را دریافت کنند. داشتن مدرک CFA نشان دهنده مهارت بالای افراد در تجزیه و تحلیل بازار سرمایه است.

هزینه آزمون CFA می بایست به دلار پرداخت شود، شما می توانید برای پرداخت های ارزی خودتان از خدمات داماهی پی استفاده کنید. هزینه این آزمون از دو بخش عضویت و هزینه آزمون تشکیل شده است.آزمون CFA در کشور های مجاور مانند ترکیه و امارات برگزار می شود

پرداخت هزینه ازمون تحلیلگر مالی خبره

قیمت آزمون CFA

نرخ رسمی CFA 900 دلار به ازای هر آزمون و 350 دلار برای ثبت نام اولیه است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در فدراسیون بین المللی کوچینگ ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه ازمون CFA با ریال

پرداخت هزینه CFA چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه آزمون CFA در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه CFA در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه CFA را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت CFA وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه CFA در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون CFA

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه CFA را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایتCFA بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه CFA

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی عضویت شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت CFA پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول پرداخت هزینه CFA

مدرک CFA یا تحلیگر خبره مالی یک مدرک معتبر برای افراد فعال در بازار سرمایه است. این آزمون در سه سطح برگزار می شود و افراد برای کسب مدرک CFA باید در هر 3 مرحله ی این آزمون نمره قبولی را کسب کنند. افرادی دارای مدرک CFA می توانند از آن به عنوان یک مثال از تسلطشان بر بازار سرمایه استفاده کنند.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

هزینه ثبت نام معادل 350 دلار است.(این هزینه تنها یک بار از داوطلبان دریافت می شود)

هزینه آزمون بسته به مدت زمان باقی مانده تا برگزاری آزمون متفاوت است، ثبت نام زودهنگام آزمون 900 دلار و ثبت نام عادی 1200 دلار است.  

خیر، افراد برای شرکت در آزمون CFA می بایست به کشور های همسایه از جمله ترکیه و امارات مراجعه کنند.

ثبت نام و پرداخت هزینهژَّ در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

همه افرادی که در هر 3 مرحله آزمون CFA پذیرفته شوند قادر خواهند بود تا این مدرک را دریافت کنند.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

  • سطح اول آزمون CFA، چهار بار در سال در ماه‌های فوریه، می، آگوست و نوامبر برگزار می‌شود.
  • سطح دوم آزمون CFA، سه بار در سال در ماه‌های فوریه، آگوست و نوامبر برگزار می‌شود.
  • سطح سوم آزمون CFA، دو بار در سال در ماه‌های می و آگوست/سپتامبر برگزار می‌شود.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه آزمون CFA

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.