به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی

یکی از عمده ترین نیاز های مهاجرت دانشجویی، اجاره خوابگاه است. از آنجاییکه که پرداخت هزینه خوابگاه باید به واحد پولی کشور مورد نظر انجام شود، استفاده از خدمات پرداخت ارزی الزامی است.

داماهی پی از جمله وبسایت هایی است که خدمات ارزی را برای هموطنان به انجام می رساند.تنها کافی است تا اطلاعات وبسایت مورد نظرتان برای پرداخت هزینه خوابگاه و مشخصات حساب کاربری خودتان را وارد کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه ارزی خوابگاه دانشجویی شما را با مناسب ترین قیمت بپردازند.

پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی

قیمت اجاره خوابگاه بین المللی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت دلاری اجاره بها خوابگاه متناسب با قیمت ارائه شده در وبسایت دانشگاه انتخابی شما است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود هزینه اجاره خوابگاه خودتان را بپردازید.

اجاره خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان خارج از ایران

ثبت سفارش پرداخت هزینه اجاره خوابگاه چه مراحلی را دارد؟

ثبت سفارش پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. شما می توانید خوابگاه خود را از میان خوابگاه های پیشنهادی دانشگاه و یا airbnb و یا هر وبسایت ارائه دهنده دیگری انتخاب کنید. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه اجاره خوابگاه خود با استفاده از خدمات داماهی‌پی، اولین مرحله ثبت نام است. کافیست  اطلاعات مربوط به خودتان را وارد کنید تا ثبت نام شما به صورت کامل انجام شود.
  • سپس در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه اجاره خوابگاه را انتخاب کرده و اطلاعات  حساب کاربری خودتان در وبسایت مورد نظر  را وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی در داماهی پی

پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در سایت مورد نظرتان بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی بین المللی

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه خوابگاه شما پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
سفارش پرداخت اجاره خوابگاه

سوالات متداول پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی

  • پرداخت هزینه اجاره با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

پرداخت هزینه اجاره خوابگاه، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه خوابگاه دانشجویی

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.