به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه اسسمنت مدرک مهندسین در استرالیا

مهندسانی که قصد مهاجرت به استرالیا به عنوان یک نیروی کار ماهر(Skilled worker) را دارند باید ابتدا مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را به تایید موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا (EA) برسانند. یکی از مدارک پیشنیاز مهم جهت ارزیابی مدارک داشتن مدرک زبان است(آیلتس 6 یا معادل آن در دیگر آزمون ها). 

انجمن مهندسی استرالیا، رویکردهای متفاوتی برای بررسی مدارک مهندسین کشورهای مختلف دارد و برای مهندسین ایرانی، CDR یا Competency Demonstration Report، دریافت می کند که شامل سوابق کاری همچون قرارداد، بیمه و موارد مرتبط و همچنین مهارت های فرد است. CDR باید شامل حداقل 3 نمونه پروژه مهندسی با جزئیات کاملا صریح باشد و حتما باید آنالیز و خلاصه گزارش را نیز در بر داشته باشد. در صورتی که بخواهید هزینه ی ارزیابی مدرک مهندسی خودتان را از ایران بپردازید، می توانید از خدمات ارائه شده توسط داماهی پی استفاده کنید.

پرداخت هزینه اسسمنت مدرک مهندسین در استرالیا

هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا چقدر است؟

هزینه ارزیابی مدرک مهندسین، بسته به خدمات درخواستی شما متفاوت است و قیمت دلاری آن در وبسایت سازمان مهندسین استرالیا قابل مشاهده است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود هزینه ی ارزیابی مدرک خود را بپردازید.

پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا

ثبت سفارش پرداخت هزینه ارزیابی مدرک چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا در وبسایت داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

 • برای پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در داماهی‌پی، اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
 • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا را انتخاب کنید و اطلاعات حساب کاربری خودتان در وبسایت سازمان مهندسین استرالیا را وارد کنید. در نهایت روی گزینه پرداخت کلیک کنید.

نحوه پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا در داماهی پی

پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات حساب کاربری خودتان در وبسایت مهندسین استرالیا بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید هزینه ارزیابی مدرک شما در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش پرداخت هزینه ارزیابی مدرک

سوالات متداول پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

مهندسین برای شروع به کار به صورت skilled worker در کشور استرالیا می بایست در ابتدا مدرک خود را به تایید سازمان مهندسین استرالیا برسانند. این سازمان مدارک مهندسین را دریافت کرده و به ارزیابی آن می پردازد.

1- ایجاد حساب کاربری در وبسایت سازمان مهندسین استرالیا

2- بارگذاری مدارک شخصی/ حرفه ای

3- ثبت درخواست پرداخت هزینه در وبسایت داماهی پی

برای پرداخت هزینه ی ارزیابی مدرک در استرالیا می توانید از خدمات ارائه شده توسط داماهی پی استفاده کنید. داماهی پی هزینه ارزیابی مدرک شما را با دریافت معادل ریالی آن پرداخت می کند و شما می توانید بدون نیاز به کردیت کارت و یا حساب در بانک های بین المللی هزینه ارزیابی مدرک خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازید.

 • آخرین عکس سایز پاسپورت
 • عکس صفحه اول پاسپورت
 • شناسنامه و کارت ملی
 • کارت پایان خدمت (آقایان)
 • مدارک پایان دوره دانشگاهی
 • ریز نمرات تحصیلی هر مقطع
 • رزومه CV
 • مدرک زبان(آیلتس 6 یا معادل آن در دیگر آزمون آنها)
 • پرداخت هزینه با ریال.
 • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
 • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
 • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

پرداخت هزینه مدرک در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه ارزیابی مدرک مهندسین در استرالیا

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.