به این مقاله امتیاز بده

ثبت نام آزمون GRE

آزمون زبان GRE یکی از معروف ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است. GRE مخفف عبارت Graduate Record Examinations است. ازمون GRE و کسب نمره ی خوب در این امتحان شانس پذیرش تحصیلی را برای افراد را بسیار بالا می برد.

موسسه ETS برگزار کننده آزمون جی آر ای در سطح بین المللی است. آزمون GRE توسط اکثر دانشگاه های معتبر بین المللی به خصوص امریکا پذیرفته شده است.

آزمون  GRE همانند آزمون تافل به صورت مستمر و اغلب هفتگی در چندین شهر کشور انجام می شود. از جمله مهمترین مراکز برگزاری ازمون جی آر ای در ایران سازمان سنجش آزمون کشور و مرکز امیربهادر است.

پرداخت هزینه ثبت نام GRE

هزینه ی ثبت نام آزمون GRE در ایران

هزینه آزمون GREدر ایران 220 دلار است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات داماهی پی با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون GRE ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه آزمون جی آر ای در ایران

آزمون زبان GRE در 3 حوزه(verbal reasoning, quantitative reasoning, critical thinking and analytical writing skills) و 6 بخش به انجام می رسد. این ازمون تفاوت عمده ای که با آزمون تافل دارد آن است که سوالات آن تخصصی تر است و سوالات ریاضیات آن منحصر به فرد با دیگر آزمون های بین المللی زبان است.

آزمون جی آر ای توسط اغلب دانشگاه های معتبر بین المللی پذیرفته شده است. اکثر کسانی که قصد ادامه تحصیل در امریکا را دارند با کسب نمره خوب در آزمون GRE شانس پذیرش تحصیلی شان را بالا می برند و می توانند نقاط ضعف موجود در رزومه شان را با نمره خوب زبان بپوشانند.

ثبت نام آزمون جی آر ایGRE

فرآیند ثبت نام در آزمون GRE

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود ثبت نام در آزمون GRE را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در وبسایت ETS روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون GRE

در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا پرداخت هزینه ی آزمون شما در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسد.
ثبت سفارش خرید

ثبت نام GRE در یک نگاه

سوالات متداول پرداخت هزینه جی آر ای

 آزمون بین المللی جی آر ای آزمونی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افرادی است که با هدف مهاجرت تحصیلی و اشتغال در محیط اکادمیک مهاجرت می کنند. مراکز زیادی از جمله سنجش، امیر بهادر و … به صورت هفتگی و مستمر اقدام به برگزاری آزمون GRE می کنند. همچنین می توان برای شرکت در آزمون GRE در سایر نقاط جهان نیز می توانید از خدمات داماهی پی استفاده کنید.

برای پرداخت هزینه آزمون جی آر ای با استفاده از خدمات داماهی پی باید ابتدا در وبسایت ETS register کنید و یک پروفایل کاربری بسازید سپس اطلاعات حساب کاربری خود را در داماهی پی وارد کنید و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شود.

  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان.
  • عدم دریافت کارمزد از کاربران
  • مناسب ترین قیمت 
  • پشتیبانی در تمام طول فرآیند خرید

آزمون جی آر ای در ایران با هزینه ی 220 دلاری برگزار می شود.

بله، ازمون جی آر ای در ایران در مراکز متعددی به انجام می رسد. از جمله این موارد می توان به امیربهادر و سنجش اشاره کرد.

پرداخت هزینه آزمون جی آر ای در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون GRE

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.