به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه ICF

فدراسیون بین المللی مربیگری یا کوچینگ (International Coach Federation: ICF) سازمانی غیرانتفاعی است که به کوچینگ حرفه‌ای اختصاص دارد. این سازمان یکی از معتبر ترین مراکز برای عضویت کوچ ها و مربی های حرفه ای است.

سازمان بین المللی کوچینگ برای افراد امکان دریافت تاییدیه کوچینگ ICF را فراهم کرده است.در صورتی که بخواهید این مدرک بین المللی را دریافت کنید لازم است تا هزینه آن را به صورت دلاری پرداخت کنید.

 

دریافت مدرک ICF از ایران

قیمت تاییدیه کوچینگ ICF

نرخ رسمی ICF بسته به سطح تخصصی افراد و مدرک مورد نظرشان بستگی دارد که معمولا به دلار پرداخت می شود. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در فدراسیون بین المللی کوچینگ ثبت نام کنید.

چرا در فدراسیون جهانی کوچینگ عضو شویم و مدرک ICF بگیریم؟

پرداخت هزینه مدرک ICF چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی مدرک ICF در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه ICF در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه ICF را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت ICF وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه ICF در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون ICF

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه ICF را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایتICF بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه ICF

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی عضویت شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت ICF پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول پرداخت هزینه ICF

فدراسیون بین المللی کوچینگ یا ICF یک سازمان غیرانتفاعی است که به سازماندهی مربی های حرفه ای می پردازد. در صورتی که بخواهید عضویت این وبسایت را داشته باشید و مدرک آن را کسب کنید باید با پرداخت ارزی هزینه آن را بپردازید. 

بله، همه افراد واجد شرایط می توانند با استفاده از دسترسی به اینترنت پرسرعت درخواست عضویت خود را در وبسایت ICF ثبت کنند و هزینه ی ارزی آن را با استفاده از خدمات داماهی پرداخت کنند.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

هزینه مدرک ICFبسته به سطح تخصصی کوچ ها متغییر است. این مدارک می تواند شامل موارد زیر باشد: مدرک کوچ همراه (ACC)، مدرک کوچ حرفه‌ای (PCC) و مدرک کوچ خبره (MCC) 

ثبت نام و پرداخت هزینهICF در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

برای عضویت در فدراسیون بین المللی کوچینگ باید یکی از شرایط ذیل را داشته باشید:

  • در حال حاضر مدرک ACC ، PCC یا MCC داشته باشید، یا
  • آموزش 60 ساعته کوچینگ را در یکی از آموزشگاه های مورد تایید فدراسیون گذرانده باشید، یا
  • در حال گذراندن آموزش 60 ساعته استاندارد کوچینگ در یکی از مسیرهای ACTP یا ACSTH باشید.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه مدرک فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.