5/5 - (1 امتیاز)

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یکی از شناخته شده ترین آزمون ها برای سنجش سطح زبان انگلیسی کاربران است. آزمون آیلتس توسط موسسه ی ETS برگزار می شود.

آزمون آیلتس در ایران توسط موسسات مختلف به صورت مستمر برگزار می شود. مراکزی از جمله ایرسافام، آیلتس تهران و نیز عصر دین و دانش از جمله مهمترین مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران هستند.

آزمون آیلتس به سنجش سطح زبان آموزان در 4 حوزه یlistening , reading , writing ,speaking می پردازد.

در صورتی که بخواهید در آزمون آیلتس در کشوری به جز ایران شرکت کنید یا در زمانی که موسسات ایرانی اقدام به برگزاری آزمون نمیکنند، می توانید برای خدمات پرداخت هزینه آزمون آیلتس خود از خدمات داماهی پی استفاده کنید.

آزمون بین المللی آیلتس

قیمت آزمون آیلتس

نرخ رسمی آزمون آزمون آیلتس بین 210-245 دلار متغیر است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. با استفاده از خدمات داماهی پی شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون IELTS ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه ی آیلتس برای خارج از کشور

پرداخت هزینه IELTS چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون آیلتس در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه IELTS در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه آزمون آیلتس را انتخاب کرده و اطلاعات حساب خودتان در وبسایت ETS را نیز وارد کنید. روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون آیلتس در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون IELTS

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون IELTS را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن تعداد آزمون آیلتس درخواستی بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون آیلتس

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت آیلتس پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون ایلتس

آزمون آیلتس یکی از شناخته شده ترین آزمون های بین المللی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افراد است. این آزمون همه روزه در سراسر جهان برگزار می شود. نمره آزمون آیلتس از 1 تا 9 دسته بندی میشود.کسب نمره ای بیش از 7 نشان از دانش زبانی بسیار خوب فرد دارد.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

آزمون آیلتس با هزینه ی210 تا 245 دلار برگزار می شود.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون آیلتس در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

نتیجه ی ازمون IELTS تا 2 سال بعد از آزمون اعتبار دارد. 

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون آیلتس

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.