به این مقاله امتیاز بده

ثبت نام آزمون OET در ایران

آزمون زبان OET یک آزمون معتبر بین المللی است که ویژه کادر درمان در نظر گرفته شده است.OET مخفف عبارت های Occupational English Test است.

ازمون OET در مدت حدود 3 ساعت به انجام می رسد و نتایج آزمون ظرف مدت زمان 16 روز کاری اعلام می شود.آزمون او ای تی برای 12 رشته ی مرتبط با کادر درمان (پزشکی، دندان پزشکی، پاپزشکی، کاردرمانی،رژیم درمانی، بینایی سنجی، رادیوگرافی ، داروسازی، گفتاردرمانی ، پرستاری، فیزیوتراپی، دامپزشکی) برگزار می شود.این آزمون در 4 بخش listening و Reading و writing و Speaking سطح زبان انگلیسی افراد را می سنجد.

 از آنجا که آزمون OET با اصطلاحات تخصصی و با مفاهیم شبیه سازی شده کادر درمان است در اغلب موارد برای این افراد آزمون او ای تی راحت تر از آزمون تافل و آیلتس است. یکی از نکات جالب توجه درباره ی آزمون او ای تی آن است که افراد می توانند در صورتی که نتوانند در یکی از مهارت ها نمره مورد نیازشان را بگیرند، تنها در همان مهارت مجددا آزمون دهند. آزمون OET یکی از آزمونهایی است که لازمه مهاجرت کاری کادر درمان است.

ثبت نام OET ویژه کادر درمان

قیمت آزمون او ای تی

قیمت آزمون OET 587 دلار استرالیا یا 455 دلار امریکا است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود.
داماهی پی برای رفاه حال کاربران مستر کارت و ویزا کارت را با مناسب ترین کارمزد به کاربران گرامی عرضه می کند، شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت های موجود اقدام به خرید مستر کارت و ویزا کارت برای ثبت نام OET استفاده کنید.

ثبت نام آزمون OET از ایران

مراحل پرداخت هزینه آزمون OET

ثبت نام آزمون OET با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت به انجام می رسد شما می توانید با استفاده از خدمات ارائه شده در وبسایت داماهی‌پی در کوتاه ترین مراحل اقدام به دریافت ویزا کارت و یا مستر کارت برای ثبت نام در آزمون OET کنید. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

 • خرید مستر کارت و یا ویزاکارت در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام است. 
 • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان خرید ویزاکارت و یا مسترکارت را انتخاب کرده و میزان شارژ مورد نیازتان را انتخاب کنید و سپس روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
 • در مرحله ی بعدی وارد وبسایت آزمون شده و آزمون مورد نظرتان و تاریخش را انتخاب کنید و سپس با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت هزینه آزمون را پرداخت کنید.

پرداخت هزینه آزمون OET

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید ویزاکارت و یا مسترکارت را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن مبلغ درخواستی بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

ثبت نام آزمون OET

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و ویزاکارت یا مسترکارت خود را در همان لحظه دریافت کنید. با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت اقدام به رزرو آزمون OET کنید.
ثبت سفارش خرید

نحوه ثبت نام آزمون OET با استفاده از خدمات داماهی پی

سوالات متداول خرید ووچر OET برای کادر درمان

آزمون OET یکی از آزمون های زبان انگلیسی است ویژه کادر درمان است و افراد با 12 تخصص خدمات بهداشتی درمانی می توانند از آن استفاده کنند. این آزمون همانند آزمون آیلتس از 4 بخش reading, writing, speaking, writing تشکیل شده است. با این تفاوت که بخش هایی از این آزمون دقیقا برای افراد شاغل در بخش بهداشت طراحی شده است. با این تفاسیر شرکت در آزمون OET نسبت به دیگر ازمون ها برای کادر درمان آسان تر است. همچنین در صورتی که افراد با یک بار شرکت در آزمون نتوانند نمره مطلوب را کسب کنند می توانند تنها در یک یا چند مهارت موردنظرشان مجددا آزمون دهند.

 • پزشکی (Medicine)
 • دندان پزشکی (Dentistry)
 • پاپزشکی (Podiatry)
 • کاردرمانی (Occupational Therapy)
 • رژیم درمانی (Dietetics)
 • بینایی سنجی (Optometry)
 • رادیوگرافی (Radiography)
 • داروسازی (Pharmacy)
 • گفتاردرمانی (Speech Pathology)
 • پرستاری (Nursing)
 • فیزیوتراپی (Physiotherapy)
 • دامپزشکی (Veterinary Science)

آزمون OET برای مهاجرت کادر درمان به ویژه پزشکان به استرالیا، نیوزلند، انگلستان، ایرلند، سنگاپور یا دبی استفاده می شود. یکی از بزرگترین نیاز های شکل گیری رابطه ی درمانی و درمان مخصوصا در تخصص های پزشکی تسلط به زبان کشور مورد نظر است. از این رو آزمون زبانی که بتواند شبیه ساز ارتباط با بیماران باشه و زبان تخصصی را در بگیرد برای افراد شاغل در کادر درمان راحتتر از آزمون هایی مانند تافل و آیلتس خواهد بود.

خیر، آزمون او ای تی در ایران برگزار نمی شود، اما می توان برای شرکت در آزمون به کشور های همسایه از جمله امارات و ترکیه سفر کرد.

 • اارائه مستر کارت یا ویزا کارت در کوتاه ترین زمان ممکن
 • پرداخت هزینه آزمون او ای تی با ارز ریال.
 • پشتیبانی در تمامی مراحل

هزینه ی آزمون OET معادل 587 دلار استرالیا است.

در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید خرید ویزاکارت و مستر کارت در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد. با داشتن ویزا کارت و یا مستر کارت پرداخت هزینه ی آزمون در مدت زمان 15 دقیقه ای انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

ثبت نام آزمون OET از ایران آنی و با قیمت مناسب

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.