به این مقاله امتیاز بده

خرید و فروش دلار پاییر

پاییر یک سیستم مالی بین المللی مانند پی پل است که در سال های اخیر رشد بسیاری داشته است. با استفاده از پاییر می توان برای هر شخص استفاده کننده از این سیستم پول واریز کرد. اگر پیش از این قبلا حساب پاییر داشته اید و هم اکنون می خواهید حساب خود را شارژ کنید و یا اینکه قصد دارید برای شخصی که حساب پاییر دارد مبلغی را واریز کنید، داماهی پی این خدمات را برای شما به انجام می رساند و شما می توانید تنها با داشتن یک کارت عضو شتاب درخواست خرید پاییر خود را ثبت کنید.

برای خرید دلار پی یر(Payeer)، درخواست خود را در ثبت کرده و منتظر بمانید تا در مدت زمان 5ساعت دلار پایر به حساب شما ارسال شود.

خرید و فروش دلار پاییر

قیمت خرید و فروش پاییر چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی خرید و فروش Payeer بسته به حجم درخواست شما قیمت های متفاوتی خواهد داشت همچنین قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود به خرید و فروش پاییر بپردازید.

پاییر در ایران

فروش دلار پاییر در داماهی پی چه مراحلی را دارد؟

فروش پاییر در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کوتاه ترین زمان به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای فروش دلار پاییر در وبسایت داماهی پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی فروش پاییر کلیک کنید و مقدار پاییر مورد نظر خود برای فروش را وارد کنید و در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
  • سپس منتظر بمانید تا معادل ریالی وجه در مدت زمان حداکثر یک روزه به حساب پاییر شما واریز شود.

نحوه خرید و فروش پاییر در داماهی پی

خرید و فروش پاییر در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید/فروش Payeer را انتخاب کرده، در صفحه جدید درخواست خود را وارد کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش و یا اعلام شماره حساب برای دریافت معادل ریالی اقدام کنید.

انجام سفارش دلار پاییر

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا مبلغ مورد نظر شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
خرید و فروش فوری پاییر

سوالات متداول خدمات دلار پاییر

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

صدور دلار پایر، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید خرید دلار پایر و شارژ حساب 5 ساعت کاری و فروش دلار پایر از داماهی پی 1 روز کاری زمان خواهد برد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش Payeer در کوتاه ترین زمان ممکن

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.