به این مقاله امتیاز بده

خرید و فروش دلار پایونیر

پایونیر یک شرکت اصالتا امریکایی است که همانند پی پل به انجام پرداخت های بین المللی می پردازد با استفاده از خدمات دلار پایونیر می توانید مبادلات ارزی خود را  به انجام رسانید. با داشتن حساب پایونیر امکان واریز و دریافت وجه دلاری امکان پذیر می شود. پایونیر امکان پرداخت گروهی به افراد را نیز فراهم کرده است.

شما می توانید برای خرید و فروش دلار پایونیر یا شارژ حساب پایونیر خود از خدمات ارائه شده توسط وبسایت داماهی پی استفاده کنید.

برای خرید دلار پایونیر، تنها کافی است درخواست خود را در ثبت کرده و منتظر بمانید تا در مدت زمان 5ساعت دلار Payoneer به حساب شما ارسال شود.

خرید دلار پایونیر

قیمت خرید و فروش پایونیر چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی خرید و فروش Payoneer بسته به حجم درخواست شما قیمت های متفاوتی خواهد داشت همچنین قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود به خرید و فروش پایونیر بپردازید.

فروش دلار پایونیر

فروش دلار پایونیر در داماهی پی چه مراحلی را دارد؟

فروش پایونیر در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کوتاه ترین زمان به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای فروش دلار پایونیر در وبسایت داماهی پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی فروش پایونیر کلیک کنید و مقدار پایونیر مورد نظر خود برای فروش را وارد کنیدو در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
  • سپس منتظر بمانید تا معادل ریالی وجه در مدت زمان حداکثر یک روزه به حساب پایونیر شما واریز شود.

نحوه خرید و فروش پایونیر در داماهی پی

خرید و فروش پایونیر در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید/فروش Payoneer را انتخاب کرده، در صفحه جدید درخواست خود را وارد کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش و یا اعلام شماره حساب برای دریافت معادل ریالی اقدام کنید.

انجام سفارش دلار پایونیر

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا مبلغ مورد نظر شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
خرید و فروش فوری پایونیر

سوالات متداول خدمات دلار پایونیر

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

صدور دلار پایونیر، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید خرید دلار پایونیر و شارژ حساب 5 ساعت کاری و فروش دلار پایونیر از داماهی پی 1 روز کاری زمان خواهد برد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش پایونیر در کوتاه ترین زمان ممکن

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.