به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه عضویت PMI

موسسه PMI یا project management instituteیکی از معتبر ترین موسسات در رشته ی مدیریت پروژه است. این وبسایت امکانات متفاوت و متنوعی را برای افراد فعال در حوزه ی مدیریت پروژه را ایجاد می کند.استفاده از امکانات این وبسایت رایگان نیست و برای بهره مندی از امکانات این وبسایت می بایست در این وبسایت عضو شوید. پرداخت هزینه عضویت با استفاده از پرداخت ارزی دلاری امکان پذیر است، داماهی پی این امکان را برای رفاه حال هموطنان ایجاد کرده است.

هزینه عضویت PMI

عضویت وبسایتPMI(موسسه مدیریت پروژه) را 139 دلار است که شامل 10 دلار هزینه ی درخواست عضویت و 129 هزینه عضویت می باشد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در وبسایت PMI عضو شوید.

پرداخت هزینه عضویت وبسایت مدیریت پروژه

پرداخت هزینه عضویت PMI چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی عضویت PMI در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه PMI در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام است. کافیست اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا یک حساب کاربری در وبسایت داماهی پی بسازید.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه عضویت PMI را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت PMI وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه عضویت در وبسایت PMI با استفاده از خدمات داماهی پی

پرداخت هزینه عضویت PMI

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه عضویت PMI را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایت PMI بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه عضویت PMI

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی عضویت شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت PMI پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول پرداخت هزینه عضویت PMI

وبسایت PMI یا project management institute وبسایتی برای افراد فعال در حوزه ی مدیریت پروژه است.از جمله فعالیتهای  این وبسایت، می توان به گردآوری مستمر آمار و اطلاعات در مورد روشهای مدیریت پروژه، تدوین استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه، برگزاری همایشها و کنفرانسهای بین المللی و ترغیب متخصصان این حوزه به ارائه مطالب نوین، تدوین و چاپ کتب علمی در زمینه مدیریت پروژه، برگزاری دوره های آموزشی و دهها فعالیت دیگر اشاره نمود. برای استفاده از خدمات این وبسایت، باید در وبسایت موسسه PMI عضو شوید. هزینه عضویت در وبسایت PMI باید به صورت ارزی واریز شود که داماهی پی این پرداخت را برای رفاه حال هموطنان گرامی به انجام می رساند.

بله، با توجه به آنلاین بودن تمامی خدمات ارائه شده در وبسایت PMI تمامی کاربران ایرانی می توانند از خدمات موجود در این وبسایت استفاده کنند.

عضویت در وبسایت PMI، یک ساله است.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

هزینه ی عضویت در وبسایت PMI مجموعا 139 دلار است که 10 دلار هزینه درخواست عضویت و 129 دلار هزینه ی عضویت است.

عضویت Individual یا فردی که برای تمامی افراد امکان پذیر است و هزینه حق عضویت آن 129 دلار آمریکا می باشد که برای اولین عضویت 10 دلار به عنوان هزینه درخواست (Application Fee) به آن اضافه می شود و برای تمدید عضویت تنها همان 129 دلار دریافت می شود و هزینه ای به آن افزوده نمی شود.
عضویت Student یا دانشجویی که تنها برای دانشجویان شاغل به تحصیل در امریکا که در مقطع بالاتر از کارشناسی به تحصیل می پردازند امکان پذیر است. هزینه این نوع عضویت 32 دلار و تمدید آن نیز 32 دلار است.
 عضویت Retirement که مخصوص افرادی است که پنج سال متوالی عضو فعال در وبسایت PMI بوده اند و به آنها اصطلاحا Retiree Member گفته می شود. هزینه حق عضویت برای این افراد 65 دلار است.

چنانچه شما در یکی از دانشگاههای آمریکا تحصیل نمی کنید و در گذشته نیز عضویتی در سایت PMI نداشته اید، ناچار به عضویت از نوع Individual می باشید.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون PMP در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه عضویت PMI

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.