به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه آزمون PMP

آزمون PMP یک آزمون معتبر برای مدیریت پروژه است. افراد شاغل در حوزه مدیریت پروژه می توانند با قبولی در آزمون PMP به رزومه ی خود اعتبار ویژه ای بیفزایند.

آزمون PMP به‌صورت تستی (4گزینه‌ای، بیش از 4گزینه با چند پاسخ صحیح، سوالات drag and drop و …) با 180 سوال به مدت 230 دقیقه برگزار می‌گردد. این آزمون در کشورهای همجوار نظیر امارات، ترکیه و یا پاکستان مانند بسیاری از نقاط جهان، تنها از طریق کامپیوتر و در مراکز آزمون تعیین شده توسط PMI انجام می‌گردد. از 2 سال پیش آزمون PMP به صورت آنلاین نیز برگزار می شود.

هر فرد می تواند تا 3 بار در سال در آزمون موسسه مدیریت پروژه شرکت کند(هزینه ی ثبت نام مجدد کمتر از هزینه ی ثبت نام اولیه است).نتیجه ی آزمون بلافاصله بعد از برگزاری آزمون به اطلاع شرکت کننده ها می رسد.

پرداخت هزینه آزمون PMP

قیمت آزمون PMP

نرخ رسمی PMP در صورتی که عضویت وبسایتPMI(موسسه مدیریت پروژه) را داشته باشید به میزان 405 دلار و در صورت عدم عضویت 555 دلار است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون PMP ثبت نام کنید.

چرا مدرک آزمون PMP را لازم داریم؟

پرداخت هزینه آزمون PMP چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون PMP در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه PMP در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه آزمون PMP را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت PMP وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون PMP در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون PMP

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون PMP را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایت PMI بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون PMP

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت PMI پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون PMP

مدرک ® PMP شناخته‌شده‌ترین مدرک برای مدیران پروژه در سطح بین‌المللی می‌باشد که از سال 1984 توسط موسسه مدیریت پروژه آمریکا PMI  ارائه می‌شود. برای دریافت مدرک PMP باید در آزمون آن شرکت کنید و با کسب نمره قبولی مدرک مدیریت پروژه خود را دریافت کنید.

بله، با توجه به برگزاری آزمون PMP به صورت آنلاین می توان در هر نقطه از جهان( از جمله ایران) با دسترسی به اینترنت پرسرعت و حضور در یک مکان آرام در آزمونPMP شرکت کرد.

همچنین می توان برگزاری آزمون به صورت حضوری را نیز انتخاب کرد، که در این صورت باید به کشور مورد نظر برای برگزاری آزمون مراجعه کرد.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

آزمون PMP هزینه ای معادل  555 دلار برای کسانی که عضویت وبسایت PMI را ندارند و 405 دلار برای اعضای وبسایت PMI است.

آزمون PMP یک آزمون 200 سوالی است که 4 ساعت زمان می برد.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون PMP در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

نتیجه ی ازمون PMP تا 3 سال بعد از آزمون اعتبار دارد. 

  • فراد دارای مدرک لیسانس و یا بالاتر: تجربه مفید کاری به عنوان مدیر و یا همکاری در راهبری پروژه به مدت حداقل 4500 ساعت (حداقل 36 ماه در طول 8 ساله قبل از داوطلبیت) بدون احتساب مدیریت پروژه‌های موازی و همزمان.
  • افراد دارای مدرک دیپلم و فوق دیپلم: تجربه مفید کاری به عنوان مدیر و یا همکاری در راهبری پروژه به مدت حداقل 7500 ساعت (حداقل 60 ماه در طول 8 ساله قبل از داوطلبیت) بدون احتساب مدیریت پروژه‌های موازی و همزمان.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون PMP

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.