5/5 - (1 امتیاز)

ثبت نام آزمون تافل

آزمون زبان تافل یکی از معروف ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است. TOEFLمخفف عبارت Test of English as a Foreign Language است.

 آزمون تافل IBT به صورت internet based به صورت مستمر و اغلب هفتگی در چندین شهر کشور انجام می شود. با شرکت در آزمون تافل می توانید سطح زبان انگلیسی خود را در یک آزمون معتبر بسنجید.همچنین شما می توانید آزمون تافل را در هر نقطه از جهان به انجام برسانید.(برای ثبت نام در آزمون تافل در هر نقطه از جهان از خدمات داماهی پی استفاده کنید)

آزمون تافل به بررسی سطح زبان انگلیسی افراد در 4 بخش Reading, Writing, Listening, Speaking می‌پردازد. موسسه ETS برگزار کننده آزمون تافل در سطح بین المللی است. آزمون تافل توسط اکثر دانشگاه های معتبر بین المللی پذیرفته شده است.

ثبت نام فوری آزمون تافل

قیمت آزمون تافل

هزینه رسمی آزمون تافل 245 دلار برای ثبت نام زودهنگام است در صورتی که به زمان ازمون کمتر از 4 هفته باقی مانده باشد هزینه ی آزمون به 285 دلار افزایش پیدا خواهد کرد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. با استفاده از خدمات داماهی پی می‌توان با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون تافل ثبت نام کرد.

ثبت نام آزمون تافل در هر نقطه از جهان

پرداخت هزینه تافل چه مراحلی را دارد؟

ثبت نام آزمون تافل در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای ثبت نام آزمون تافل در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان ثبت نام آزمون تافل را انتخاب کرده و مشخصات خود(مطابق با اطلاعات درج شده در گذرنامه) را به صورت کامل وارد کنید. سپس روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون تافل IBT در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون تافل TOEFL IBT

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود ثبت نام آزمون تافل را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نام شخصی در آزمون تافل بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

ثبت نام آزمون TOEFL IBT

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، ثبت نام آزمون شما ظرف مدت زمان کوتاهی انجام خواهد شد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام تافل اینترنتی

 آزمون بین المللی تافل آزمونی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افراد غیرانگلیسی زبان است. این آزمون از 120 نمره است و به صورت کامپیوتری و آنلاین در مراکز معتبر داخلی و خارجی به انجام میرسد. مراکز زیادی از جمله سنجش، امیر بهادر و … به صورت هفتگی و مستمر اقدام به برگزاری آزمون تافل می کنند.

  • آزمون تافل از اعتبار بالایی برخوردار است و توسط بسیاری از دانشگاه ها و مراکز بین المللی پذیرفته شده است.
  • اعتبار آزمون تافل 2 سال است.
  • می توان به صورت رایگان نتیجه ی آزمون تافل را برای 4 دانشگاه فرستاد.

آزمون تافل در ایران با هزینه ی 245 دلاری برگزار می شود در صورتی که 3 روز قبل آزمون اقدام به ثبت نام کنید(ثبت نام دیرهنگام) 40 دلار به هزینه ی آزمون اضافه خواهد شد.

ثبتنام در آزمونTOEFL در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید خرید ووچر در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام در آزمون TOEFL IBT

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.