به این مقاله امتیاز بده

ثبت نام آزمون USMLE

آزمون usmle یک آزمون برای شروع به کار پزشکان در امریکا است. آزمون USMLE در 3 بخش برگزار می شود و برای شروع به کار در امریکا لازم است تا هر سه بخش نمره قبولی را کسب کنید.افراد از شروع قبولی در اولین مرحله ی ازمون یو اس ام ال ای،  7 سال فرصت دارند تا تمامی مراحل این آزمون را با موفقیت به اتمام برسانند.

آزمون USMLE نیازی به آزمون زبان ندارد، اما برای شرکت در مرحله ی دوم آزمون که به صورت شفاهی برگزار می شود لازم است تا توانایی برقرار کردن ارتباط با بیماران به زبان انگلیسی را داشته باشید. نتایج هر بخش از آزمون یو اس ام ال ای 3 تا 5 هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود.

بخش‌ های1 Step و2 Step  (CK) آزمون  USMLEدر تمامی نقاط مختلف جهان که ارائه دهنده این آزمون است، برگزار می شود.  ایرانیان برای شرکت در این آزمون می توانند به کشور های مجاور از جمله ترکیه، امارات و عمان مراجعه کنند. 

قیمت آزمون USMLE

هر مرحله از آزمون USMLE هزینه دلاری مخصوص به خودش را دارد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون usmle ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه آزمون USMLE چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون USMLE در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه USMLE در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام  است. 
  • پس از ثبت نام، در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه آزمون USMLE را انتخاب کرده و اطلاعات حساب کاربری خود را در وبسایت www.exfmg.org وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون USMLE در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون USMLE

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون USMLE را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایت www.exfmg.org بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون usmle

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت exfmg پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون USMLE

آزمون USMLE آزمونی برای شروع به کار پزشکان در ایالت متحده امریکا ست. پزشکان برای آنکه در امریکا شروع به طبابت کنند، باید در مرحله اول و دوم آزمون یو اس ام ال ای پذیرفته شوند. این آزمون در تمامی مراکز اعلام شده توسط وبسایت www.exfmg.org، به صورت پیوسته بجز در 2 هفته ابتدایی ژانویه و روز های تعطیل برگزار می شود.

خیر، متاسفانه هیچ یک از مراحل آزمون usmle در ایران برگزار نمی شود. ایرانیان می توانند برای شرکت در آزمون به ترکیه، امارات، عمان سفر کنند البته قسمت دوم آزمون بخش دوم نیز تنها در کشور امریکا برگزار می شود.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

هزینه درخواست گواهی از ECFMG ۱60 دلار است تا تأییدیه بخش­‌های گذرانده شده به شما تحویل داده شود. هزینه ثبت‌نام در بخش Step ۱ 1000 دلار، در بخش Step ۲ CK 1000 دلار خواهد بود.

هر یک از مراحل آزمون یو اس ام ال ای ویژگی های مخصوص به خود را دارد اما بخش اول بین 8 تا 9 ساعت طول میکشد و برای هر سوال 90 ثانیه زمان در نظر گرفته شده است.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون USMLE در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

افراد برای انکه با استفاده از ازمون USMLE بتوانند در امریکا شروع به فعالیت کنند باید تمامی مراحل این آزمون را حداکثر در مدت 7 سال به پایان برسانند. 

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون USMLE برای مهاجرت پزشکان به امریکا

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.