به این مقاله امتیاز بده

خرید و فروش دلار یاندکس

یاندکس مانی یا یومانی(Yandex Money یاYooMoney) یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی است. از این شبکه ی پرداخت بیشتر در کشور روسیه استفاده می شود. همچنین با استفاده از خدمات ارائه شده توسط یاندکس می توان به پرداخت قبوض در روسیه، ارسال پول به دیگران و نیز انجام پرداخت های بین المللی پرداخت.

برای خرید دلار یومانی، درخواست خود را در ثبت کرده و منتظر بمانید تا در مدت زمان 5ساعت دلار یاندکس به حساب شما ارسال شود.

خرید و فروش یومانی

قیمت شارژ حساب یومانی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی خرید و فروش Yandex بسته به حجم درخواست شما قیمت های متفاوتی خواهد داشت همچنین قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود به خرید و فروش یاندکس بپردازید.

شارژ کیف یومانی

فروش دلار یاندکس در داماهی پی چه مراحلی را دارد؟

فروش یاندکس در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کوتاه ترین زمان به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای فروش دلار یاندکس در وبسایت داماهی پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی فروش یاندکس کلیک کنید و مقدار یاندکس مورد نظر خود برای فروش را وارد کنیدو در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
  • سپس منتظر بمانید تا معادل ریالی وجه در مدت زمان حداکثر یک روزه به حساب یاندکس شما واریز شود.

نحوه خرید و فروش یاندکس در داماهی پی

خرید و فروش یومانی در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید/فروش یاندکس را انتخاب کرده، در صفحه جدید درخواست خود را وارد کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش و یا اعلام شماره حساب برای دریافت معادل ریالی اقدام کنید.

انجام سفارش دلار یاندکس

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا مبلغ مورد نظر شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
خرید و فروش فوری یاندکس

سوالات متداول خدمات دلار یاندکس

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

صدور دلار یاندکس، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید خرید دلار یاندکس و شارژ حساب 5 ساعت کاری و فروش دلار یاندکس از داماهی پی 1 روز کاری زمان خواهد برد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش دلار یاندکس در کوتاه ترین زمان ممکن

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.