به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی

یکی از کارهایی که هر پژوهشگری در طی سال های فعالیت علمی خودش به آن نیاز پیدا می کند، چاپ مقاله در ژورنال ها و مجلات علمی خارجی است.

چاپ مقاله در یک ژورنال علمی بین المللی، در بالابردن جایگاه علمی پژوهشگران تاثیر به سزایی دارد.از این رو چاپ مقاله در ژورنال های معتبر علمی یکی از چالش های همه افراد فعال در فضای علمی و اکادمیک است.

برخی ژورنال های معتبر برای انتشار مقاله (paper و یا review article) یا حتی خلاصه مقاله یا abstract هزینه ای را از پژوهشگران دریافت می کنند. برای پرداخت هزینه ی چاپ مقاله نیاز به پرداخت ارزی دارد، داماهی پی این امکان را برای محقیق ایرانی فراهم کرده است تا هزینه دلاری چاپ مقاله را با استفاده از ریال پرداخت کنند. 

پرداخت هزینه دلاری چاپ مقاله در ژورنال خارجی با ریال

قیمت چاپ مقاله در وبسایت های خارجی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت دلاری چاپ مقاله متناسب با قیمت ارائه شده در وبسایت انتخابی شما است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود هزینه چاپ مقاله علمی خودتان را بپردازید.

پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجله خارجی

ثبت سفارش خرید از وبسایت های خارجی چه مراحلی را دارد؟

ثبت سفارش پرداخت هزینه چاپ مقاله از وبسایت های خارجی در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام است. کافیست  اطلاعات مربوط به خودتان را وارد کنید تا ثبت نام شما به صورت کامل انجام شود.
  • سپس در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه چاپ مقاله را انتخاب کرده و اطلاعات  حساب کاربری خودتان در وبسایت ژورنال مورد نظر  را وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه چاپ مقاله در سایت های خارجی در داماهی پی

پرداخت هزینه چاپ مقاله علمی در مجلات بین المللی

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه چاپ مقاله را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در ژورنال مورد نظرتان و وبسایت خرید آن بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه publication fee در مجلات بین المللی

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه چاپ مقاله شما پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
سفارش پرداخت پابلیکیشن فی

سوالات متداول پرداخت پابلیکیشن فی در مجلات خارجی

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

پرداخت هزینه چاپ مقاله در وبسایت های خارجی، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید دریافت کتاب در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه چاپ مقاله

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.