به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه آزمون IMAT

آزمون IMAT یا the International Medical School Admissions Test آزمونی به زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه های کشور ایتالیا در رشته های پزشکی و دندانپزشکی است.

این آزمون در 60 سوال و مدت زمان 100 دقیقه ای به انجام میرسد و بالاترین نمره در این آزمون 90 است. برای قبولی در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی باید حداقل 35 تا 40 نمره در این آزمون کسب کنید. البته نمره قبولی متناسب با دانشگاه و سایر شرکت کنندگان در آزمون تعیین می شود.

از جمله مهمترین دانشگاه هایی که این آزمون ورودی را دارند می توان به دانشگاه پاویا، باری، ساپینزا، بلونیا و میلانو تورورگا و سیه نا را نام برد.

آزمون IMAT به زبان انگلیسی برگزار می شود و کسانی که در این آزمون پذیرفته شوند به زبان انگلیسی در دانشگاه های ایتالیا به تحصیل خواهند پرداخت.

ثبت نام آزمون Imat-پذیرش پزشکی ایتالیا

قیمت آزمون IMAT

نرخ رسمی آزمون آیمت ۱۳۰ یورو، ۱۶۴ دلار آمریکا و یا ۱۱۴ پوند انگلیس است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون IMAT ثبت نام کنید.

ثبت نام در آزمون آیمت برای پذیرش در دانشگاه های ایتالیا

پرداخت هزینه آزمون آیمت چه مراحلی دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون IMAT در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه IMAT در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه آزمون IMAT را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت universitaly.it وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون ایمتب در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون IMAT

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون IMAT را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایت universitaly.it بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون IMAT

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت universitaly.it پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون آیمت

آزمون آیمت یک آزمون به زبان انگلیسی برای کسب پذیرش تحصیلی در رشته دندانپزشکی و پزشکی در تعدادی از دانشگاه های دولتی و خصوصی ایتالیا است.

خیر، متاسفانه آزمون آیمت در ایران برگزار نمی شود و برای شرکت در آزمون باید به کشور های همسایه سفر کرد.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

نرخ رسمی آزمون آیمت ۱۳۰ یورو، ۱۶۴ دلار آمریکا و یا ۱۱۴ پوند انگلیس است.

آزمون PMP یک آزمون 60 سوالی است که 100 دقیقه زمان می برد.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون آیمت در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

نتیجه ی ازمون آیمت یک سال بعد از آزمون اعتبار دارد. یعنی هنگامی که در آزمون آیمت نمره مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه را کسب کردید تنها در همان سال امکان ثبت نام در دانشگاه را خواهید داشت.

آزمون آیمت شرایط سنی و معدلی برای شرکت ندارد اما داوطلبان باید فارغ التحصیل دبیرستان باشد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون IMAT

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.