4.8/5 - (27 امتیاز)

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا تمام بندها و نکات قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید، ثبت نام و استفاده از خدمات سایت داماهی پی به منزله آگاهی از این قرارداد و تایید آن می‌باشد.

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

فروشگاه اینترنتی داماهی پی: سایت با آدرس اینترنتی www.damahipay.com می باشد که یک زیرساخت آنلاین است که در در زمینه آموزش، تحقیق، ارائه اطلاعات مفید و فروش محصولات ارز دیجیتال فعالیت دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وب سایت داماهی پی می‌باشد.
کاربر یا کاربران: شخصی حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به وب سایت خدمات پرداخت داماهی پی متصل و از خدمات آن به هر نحو بهرمند می‌شود.
حساب کاربری: حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت داماهی پی ایجاد کرده‌ که متصل به وب سایت داماهی پی است.
خریدار: خریدار کاربر یا فرد متقاضی خرید و استفاده از خدمات داماهی پی می‌باشد.
شناسه کاربری: شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار است که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت به وی تحویل داده می شود.
اکانت اجاره ای: حساب کاربری ای را می گویند که صاحب آن خدمات و محصولات وب سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می شود در قبال درصدی کارمزد خدمات و محصولات وب سایت را درخواست می نماید.
احراز هویت مشتریان: احراز هویت به فرآیند دریافت مدارک لازم جهت اطمینان از صحت اطلاعات ثبت نامی گفته می‌شود. وب سایت بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به اشخاص و نهادها و شرکت ها ارائه نخواهد داد.
احراز هویت: براساس تکلیفی که قوانین مطروحه جمهوری اسلامی علی الخصوص قوانین جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و …. بر عهده فروشندگان فضای مجازی قرار داده است وب سایت خود را ملزم به احراز هویت متقاضیان خود در هر خرید و فروش می داند مراحل احراز هویت بدین شرح است:

الف – ارسال تصویر کارت ملی شخص پرداخت کننده به صورت سلفی (خریدار- کاربر).
ب – ارسال کارت بانکی که خریدار (کاربر) قصد پرداخت از آن را دارد به صورت سلفی.
تبصره : به جهت حفظ و نکات امنیتی خریدار هنگام ارسال تصویر سلفی کارت بانکی خود باید تاریخ و CCV2 کارت بانکی خود را در تصویر ارسالی مخدوش نماید و فقط هویت صاحب کارت و شماره کارت خوانا باشد.
پ – ارایه شماره تماس ثابت و همراه خریدار که باید طی ارسال کد مخابراتی مراتب صحت سیم کارت تایید گردد.
ت – عدم استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی توسط کاربران
ث –وارد کردن ایمیل در صفحه ثبت نام: ایمیل باید به اسم و هویت خود شخص خریدار باشد و مسئولیت عدم دریافت الزامات خرید و فروش مشروحه در قسمت ۱۵ این قرارداد ناشی از ثبت ایمیل نادرست به عهده کاربر می‌باشد.
پ – ارائه تصویر سلفی کاربر مطابق با تصویر نمونه موجود، با در دست داشتن مدرک شناسایی، کارت بانکی و دستنوشته جهت اطمینان از مطلع شدن کاربر از قوانین سایت و همچنین مطلع شدن کاربر از مسائل مرتبط با فیشینگ و اکانت اجاره‌ای.

مواد قرارداد:

۱- کاربر می‌پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های مجموعه داماهی‌پی کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و کشور باشند.

۲- کاربر می‌پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب‌هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آن‌ها استفاده کرده است و به هیچ وجه حساب داماهی پی و یا کارت بانکی خود را در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد داد. از اینرو مسئولیت هر گونه کلاهبرداری، فیشینگ، سرقت، موارد مرتبط با حساب های اجاره‌ای و قس‌علیهذا با کاربر می‌باشد و مجموعه داماهی‌پی در این مورد هیچ گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد.

۳- اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در مجموعه داماهی‌پی وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه‌ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتا.

۴- افراد زیر سن قانونی و همچنین بالاتر از ۵۰ سال مجاز به ثبت نام در داماهی‌پی نمی‌باشند.

۵- این حق برای داماهی‌پی محفوظ است که هر زمان دلخواه درخواست مدارک (اعم از تصویر و ویدیو)  جهت احراز هویت و احراز سلامت تراکنش و همچنین اطمینان از عدم اجاره حساب از کاربر داشته باشد.

۶- مسئولیت اطمینان از صحت آدرس کیف پول مقصد به عهده خریدار می‌باشد و داماهی‌پی هیچگونه مسئولیتی در قبال  از بین رفتن ارز انتقالی ناشی از وارد کردن آدرس اشتباه از سوی کاربر ندارد.

۷- مجموعه داماهی‌پی یکسان بودن هویت گیرنده و فرستنده را بررسی نمی‌کند و ممکن است هویت گیرنده با فرستنده در یک تراکنش یکی باشد یا نباشد و مجموعه داماهی‌پی هیچ گونه مسئولیتی در مورد آن نمی‌پذیرد.

۸- مجموعه داماهی‌پی هیچ‌گونه مسئولیتی راجع به رابطه‌ی بین فرستنده با گیرنده نمی‌پذیرد و هیچ‌گونه خدمات میانجی‌گری و حکمیت بین گیرنده و فرستنده در یک تراکنش نمی‌پذیرد.

۹- کاربر مجموعه داماهی‌پی می‌پذیرد که مجموعه داماهی‌پی صرفا مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش با نرخ تبدیل معین است و هیچ‌گونه مسئولیت دیگری ندارد.

۱۰- حقوق هر کاربر برای استفاده از مجموعه مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده‌ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده‌ی کاربر خواهد بود. کاربر می‌پذیرد که مسئولیت کلیه‌ی تراکنش‌های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده‌ی خود وی است و حق دادن اطلاعات کاربری خود به شخص ثالث برای استفاده از مجموعه داماهی‌پی را ندارد.

۱۱- کاربر به هیچ عنوان حق خرید برای شخص دیگری را ندارد و در صورت خرید برای دیگران تحت هر عنوان مسئولیت تمامی عواقب و مشکلات پیش امده بر عهده کاربر می‌باشد و مجموعه داماهی‌پی حق شکایت از کاربر به دلیل نقض قوانین را دارد.

۱۲- با استفاده از خدمات داماهی پی کاربران می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از این خدمات برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین کشور یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند و همه مسئولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی با کاربران است.

۱۳- داماهی پی هیچ گونه مسئولیتی را در قبال استفاده نادرست کاربران از ارز های الکترونیک را ندارد و به محض آنکه داماهی پی آگاه گردد کاربر به هر نحو از خدمات در زمینه وب سایت های غیر قانونی مانند سایت های قمار و شرط بندی، سایت های تغییر دهنده آی پی و هر وبسایت خلاف قوانین کشور استفاده می‌کند حساب کاربری کاربر مسدود خواهد شد و مسئولیت تمامی اقدامات و خرید و فروش های کاربر به عهده کاربر می‌باشد.

۱۴- کلیه فعالیت های مجموعه داماهی پی در حوزه پول‌های الکترونیک بوده و هیچ گونه ارتباطی با ارز فیزیکی، اسکناس یا حواله و همچنین اعلام نرخ و نرخ ‌گذاری این ارزها ندارد و نخواهد داشت.

۱۵- با توجه به قانون تجارت الکترونیک مصوب سال 1382 الزامات خرید و فروش وب سایت داماهی پی و قرارداد فروش به ایمیل خریدار ارسال خواهد شد که در این صورت حکم ابلاغ و امضا قانونی قرارداد را دارد و قابل استناد در محاکم صالحه قانونیست.

کاربر با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت داماهی‌پی تائید می‌کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است.

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.