قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا تمام بندها و نکات قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید، ثبت نام و استفاده از خدمات سایت داماهی پی به منزله تایید و آگاهی از این قرارداد می‌باشد.

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

وب سایت: وب سایت داماهی پی در ایران مدیریت شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف کننده به صورت خاص در حال فعالیت است .
فروشگاه اینترنتی داماهی پی: سایت با آدرس اینترنتی www.damahipay.com می باشد که یک زیرساخت آنلاین است که در در زمینه آموزش، تحقیق، ارائه اطلاعات مفید و فروش محصولات ارز دیجیتال فعالیت دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وب سایت داماهی پی می‌باشد.
کاربر یا کاربران: شخصی حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به وب سایت خدمات پرداخت داماهی پی متصل و از خدمات آن به هر نحو بهرمند می‌شود .
حساب کاربری: حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت داماهی پی ایجاد کرده‌ که متصل به وب سایت داماهی پی است .
خریدار: خریدار کاربر یا فرد متقاضی خرید و استفاده از خدمات داماهی پی می‌باشد.
شناسه کاربری: شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار است که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت به وی تحویل داده می شود .
اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار وب سایت داماهی پی قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات داماهی پی در اختیار وب سایت قرار داده می‌شود. مانند (هویت و شماره های تماس کاربران)
اکانت اجاره ای: حساب کاربری ای را می گویند که صاحب آن خدمات و محصولات وب سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می شود در قبال درصدی کارمزد خدمات و محصولات وب سایت را درخواست می نماید .
پرفکت مانی: یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند.
احراز هویت مشتریان: احراز هویت به فرآیند دریافت مدارک لازم جهت اطمینان از صحت اطلاعات ثبت نامی گفته می‌شود. وب سایت بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به اشخاص و نهادها و شرکت ها ارائه نخواهد داد.
احراز هویت: براساس تکلیفی که قوانین مطروحه جمهوری اسلامی علی الخصوص قوانین جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و …. بر عهده فروشندگان فضای مجازی قرار داده است وب سایت خود را ملزم به احراز هویت متقاضیان خود در هر خرید و فروش می داند مراحل احراز هویت بدین شرح است:

الف – ارسال تصویر کارت ملی شخص پرداخت کننده به صورت سلفی (خریدار- کاربر):
ب – ارسال کارت بانکی که خریدار (کاربر) قصد پرداخت از آن را دارد به صورت سلفی.:
تبصره : به جهت حفظ و نکات امنیتی خریدار هنگام ارسال تصویر سلفی کارت بانکی خود باید تاریخ و CCV2 کارت بانکی خود را در تصویر ارسالی مخدوش نماید و فقط هویت صاحب کارت و شماره کارت خوانا باشد
پ – ارایه شماره تماس ثابت و همراه خریدار که باید طی ارسال کد مخابراتی مراتب صحت سیم کارت تایید گردد .:
ت – عدم استفاده از آی پی غیر مجاز (وی پی ان) توسط خریداران (کاربران) .:
ث –وارد کردن ایمیل در صفحه ثبت نام: ایمیل باید به اسم و هویت خود شخص خریدار باشد و مسئولیت عدم دریافت الزامات خرید و فروش مشروحه در قسمت ۱۵ این قرارداد ناشی از ثبت ایمیل نادرست به عهده کاربر می‌باشد.
پ – اخذ ویدیو احراز هویت و ارایه مدارک و چک شدن نهایی کاربر و توضیح درخصوص حساب اجاره ای و ….:

مواد قرارداد:

۱- کاربر می‌پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های مجموعه داماهی‌پی کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲- کاربر می‌پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب‌هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آن‌ها استفاده کرده است و به هیچ وجه حساب داماهی پی و یا کارت بانکی خود را در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد داد. از اینرو مسئولیت هر گونه کلاهبرداری، فیشینگ، سرقت، موارد مرتبط با حساب های اجاره‌ای و قس‌علیهذا با کاربر می‌باشد و مجموعه داماهی‌پی در این مورد هیچ گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد.

۳- اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در مجموعه داماهی‌پی وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه‌ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.

۴- افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) و همچنین بالاتر از ۵۰ سال مجاز به ثبت نام در داماهی‌پی نمی‌باشند.

۵- این حق برای داماهی‌پی محفوظ است که هر زمان دلخواه درخواست مدارک (اعم از تصویر و ویدیو)  جهت احراز هویت و احراز سلامت تراکنش و همچنین اطمینان از عدم اجاره حساب از کاربر داشته باشد.

۶- مسئولیت اطمینان از صحت آدرس کیف پول مقصد به عهده خریدار می‌باشد و داماهی‌پی هیچگونه مسئولیتی در قبال  از بین رفتن ارز انتقالی ناشی از وارد کردن آدرس اشتباه از سوی کاربر ندارد.

۷- مجموعه داماهی‌پی یکسان بودن هویت گیرنده و فرستنده را بررسی نمی‌کند و ممکن است هویت گیرنده با فرستنده در یک تراکنش یکی باشد یا نباشد و مجموعه داماهی‌پی هیچ گونه مسئولیتی در مورد آن نمی‌پذیرد.

۸- مجموعه داماهی‌پی هیچ‌گونه مسئولیتی راجع به رابطه‌ی بین فرستنده با گیرنده نمی‌پذیرد و هیچ‌گونه خدمات میانجی‌گری و حکمیت بین گیرنده و فرستنده در یک تراکنش نمی‌پذیرد.

۹- کاربر مجموعه داماهی‌پی می‌پذیرد که مجموعه داماهی‌پی صرفا مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش با نرخ تبدیل معین است و هیچ‌گونه مسئولیت دیگری ندارد.

۱۰- حقوق هر کاربر برای استفاده از مجموعه مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده‌ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده‌ی کاربر خواهد بود. کاربر می‌پذیرد که مسئولیت کلیه‌ی تراکنش‌های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده‌ی خود وی است و حق دادن اطلاعات کاربری خود به شخص ثالث برای استفاده از مجموعه داماهی‌پی را ندارد.

۱۱- کاربر به هیچ عنوان حق خرید برای شخص دیگری را ندارد و در صورت خرید برای دیگران تحت هر عنوان مسئولیت تمامی عواقب و مشکلات پیش امده بر عهده کاربر می‌باشد و مجموعه داماهی‌پی حق شکایت از کاربر به دلیل نقض قوانین را دارد.

۱۲- با استفاده از خدمات داماهی پی کاربران (خریداران) می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از این خدمات برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند. و در صورت مشاهده موارد غیر قانونی همه مسئولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی با کاربران است.

۱۳- داماهی پی هیچ گونه مسئولیتی را در قبال استفاده نادرست خریداران ارز های الکترونیک را ندارد و در فرض آنکه داماهی پی آگاه گردد خریدار خدمات خریداری شده را در وب سایت های غیر قانونی علی الخصوص سایت های قمار و شرط بندی و از این دست وب سایت ها استفاده می‌کند، می تواند حساب کاربری فرد مجرم و خاطی را مسدود نماید.

۱۴- کلیه فعالیت های مجموعه داماهی پی در حوزه پول‌های الکترونیک بوده و هیچ گونه ارتباطی با ارز فیزیکی، اسکناس یا حواله و همچنین اعلام نرخ و نرخ ‌گذاری این ارزها ندارد و نخواهد داشت.

۱۵- با توجه به قانون تجارت الکترونیک مصوب سال 1382 الزامات خرید و فروش وب سایت داماهی پی و قرارداد فروش به ایمیل خریدار ارسال خواهد شد که در این صورت حکم ابلاغ و امضا قانونی قرارداد را دارد و قابل استناد در محاکم صالحه قانونیست.

کاربر با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت داماهی‌پی تائید می‌کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است.

 

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.