2/5 - (1 امتیاز)

پرداخت هزینه آزمون ناتی

آزمون ناتی CCL (NAATI) یک آزمون سنجش زبان انگلیسی است که توسط سازمان رسمی تایید اعتبار مترجمان و مترجمان همزمان در استرالیا برگزار می شود.

این آزمون از سال 2020 برای همیشه به صورت آنلاین برگزار می شود و افرادی که برای مهاجرت به استرالیا اقدام می کنند می توانند جهت دریافت 5 امتیاز مهاجرتی در این آزمون شرکت کنند. نمره قبولی در این آزمون 63 از 90 است و باید در هر بخش آزمون حداقل نمره 29 از 45 را کسب کنند.

آزمون ناتی به سنجش توانایی ترجمه همزمان افراد طی مدت زمانی حدودا 30 دقیقه ای می پردازد. باید این نکته را به خاطر داشت که این آزمون تنها جهت افزایش نمره برای پرونده های مهاجرتی به کار می رود و افراد پس از این آزمون امکان  کار کردن به عنوان مترجم رسمی را نخواهد داشت.

پرداخت هزینه ناتی در ایران برای مهاجرت به استرالیا

قیمت آزمون ناتی NAATI CCL

نرخ رسمی آزمون NAATI 800 دلار استرالیا است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود در آزمون ناتی ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه آزمون ناتی استرالیا

پرداخت هزینه آزمون ناتی چه مراحلی را دارد؟

پرداخت هزینه ی آزمون ناتی در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه NAATI در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه آزمون ناتی را انتخاب کرده و اطلاعات مطابق با حساب کاربری خود را در وبسایت my.NAATI وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه ثبت نام آزمون ناتی در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون ناتی

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه آزمون NAATI را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در وبسایت my.naati بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه آزمون ناتی

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه ی آزمون شما در پنل کاربری خودتان در وبسایت ناتی پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام آزمون NAATI

آزمون ناتی یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط سازمان رسمی تایید اعتبار مترجمان و مترجمان همزمان در استرالیا برگزار می شود. در این آزمون افراد در دو بخش به ترجمه ی همزمان موقعیت های معمول زندگی در استرالیا می پردازند. این آزمون  5 امتیاز برای اقامت در استرالیا برای ویزاهای کاری از جمله 189 و 190 و … دارد.  جهت قبولی در این آزمون باید از 90 نمره 63 امتیاز را کسب کنید.

بله، با توجه به برگزاری آزمون ناتی به صورت آنلاین می توان در هر نقطه از جهان( از جمله ایران) با دسترسی به اینترنت پرسرعت در آزمون ناتی شرکت کرد.

  • پرداخت هزینه ی آزمون با ریال.
  • پرداخت هزینه ی آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 

آزمون ناتی هزینه ای معادل 800 دلار استرالیا دارد.

آزمون ناتی یک آزمون شفاهی است و در مدتی حدودا 30 دقیقه ای به انجام می رسد.

ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون ناتی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

نتیجه ی ازمون ناتی تا 3 سال بعد از آزمون اعتبار دارد. 

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند ثبت نام آزمون ناتی برای مهاجرت به استرالیا

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.