5/5 - (1 امتیاز)

خرید ووچر تافل

آزمون زبان تافل یکی از معروف ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است. TOEFLمخفف عبارت Test of English as a Foreign Language است.

 آزمون تافل IBT به صورت internet based به صورت مستمر و اغلب هفتگی در چندین شهر کشور انجام می شود. با خرید ووچر می‌توان در مراکز مختلف داخل و خارج کشور ثبت نام کرد.

آزمون تافل به بررسی سطح زبان انگلیسی افراد در 4 بخش Reading, Writing, Listening, Speaking می‌پردازد. موسسه ETS برگزار کننده آزمون تافل در سطح بین المللی است. آزمون تافل توسط اکثر دانشگاه های معتبر بین المللی پذیرفته شده است.

بهترین قیمت خرید ووچر تافل

قیمت ووچر تافل

نرخ رسمی ووچر تافل 245 دلار برای ثبت نام زودهنگام است در صورتی که به زمان ازمون کمتر از 4 هفته باقی مانده باشد هزینه ی آزمون به 285 دلار افزایش پیدا خواهد کرد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات داماهی پی با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت های موجود در آزمون تافل ثبت نام کنید.

ثبت نام تافل با ووچر

پرداخت هزینه و خرید ووچر تافل چه مراحلی را دارد؟

خرید ووچر تافل در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کمتر از 15 دقیقه به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای خرید ووچر در داماهی‌پی اولین مرحله ثبت نام و انجام کامل مراحل احراز هویت است. کافیست مدارک هویتی خود را بارگزاری کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک شما را تایید کنند.
  • پس از تایید حساب کاربری در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان خرید ووچر تافل را انتخاب کرده و تعداد ووچر مورد نیاز را انتخاب کنید. روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه خرید ووچر تافل در داماهی پی

پرداخت هزینه آزمون تافل TOEFL IBT

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود ووچر تافل را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن تعداد ووچر تافل درخواستی بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

دریافت مستقیم ووچر TOEFL IBT

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و ووچر تافل خود را در همان لحظه دریافت کنید.
ثبت سفارش خرید

سوالات متداول ثبت نام تافل اینترنتی

ووچر تافل وسیله ای برای پرداخت هزینه ی آزمون بین المللی تافل است. آزمون بین المللی تافل آزمونی برای سنجش سطح زبان انگلیسی افراد غیرانگلیسی زبان است. این آزمون از 120 نمره است و به صورت کامپیوتری و آنلاین در مراکز معتبر داخلی و خارجی به انجام میرسد. مراکز زیادی از جمله سنجش، امیر بهادر و … به صورت هفتگی و مستمر اقدام به برگزاری آزمون تافل می کنند.

  • امنیت بالاتر حساب کاربری در وبسایت ets.
  • امکان تغییر در مشخصات کاربری وبسایت از جمله 4 مرکزی که به صورت رایگان می توان نتیجه ی آزمون را برای آنها ارسال کرد.

آزمون تافل در ایران با هزینه ی 245 دلاری برگزار می شود در صورتی که 3 روز قبل آزمون اقدام به ثبت نام کنید(ثبت نام دیرهنگام) 40 دلار به هزینه ی آزمون اضافه خواهد شد.

خرید ووچر تافل در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید خرید ووچر در مدت زمانی کمتر از 3 ساعت انجام خواهد شد.

ووچر خریداری شده تافل تا مدت زمان 1 سال قابل استفاده است و با استفاده از آن می توان برای یک تاریخ مشخص ثبت نام کرد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند خرید ووچر TOEFL IBT

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.