به این مقاله امتیاز بده

خرید گیفت کارت آمازون

وبسایت آمازون یکی از وبسایت های بسیار معروف است که در آن می توانید به خرید انواع کالا بپردازید، هر چیزی بخواهید در وبسایت آمازون موجود است از کالاهای دیجیتال تا کالاهای فیریکی تمام آنچه لازم دارید در وبسایت آمازون موجود ا ست.

یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توان به خرید از وبسایت آمازون پرداخت استفاده از گیفت کارت است. استفاده از گیفت کارت آمازون آسان است و نگرانی‌ بابت تحریم های مالی علیه ایران وجود ندارد. گیفت کارت آمازون تازیخ انقضا ندارد و یک گزینه مناسب برای هدیه دادن به ایرانیان مهاجر نیز می باشد. امکان خرید کتاب های الکترونیکی و نیز کالای های دیجیتال نیز از دیگر مزیت های آمازون و گیفت کارت آن است.

گیفت کارت آمازون

قیمت گیفت کارت آمازون چگونه محاسبه می شود؟

قیمت گیفت کارت آمازون، بسته به درخواست شما قیمت های متفاوتی دارد. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود گیفت کارت آمازون خریداری کنید.

گیفت کارت آمازون فرانسه

گیفت کارت آمازون فرانسه

گیفت کارت آمازون ژاپن

گیفت کارت آمازون ژاپن

گیفت کارت آمازون آلمان

گیفت کارت آمازون آلمان

گیفت کارت آمازون انگلیس

گیفت کارت آمازون انگلیس

گیفت کارت آمازون آمریکا

گیفت کارت آمازون آمریکا

نحوه خرید گیفت کارت آمازون در داماهی پی

خرید گیفت کارت آمازون در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید گیفت کارت آمازون را انتخاب کرده، در صفحه جدید میزان شارژ گیفت کارت را انتخاب کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

خرید گیفت کارت آمازون

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا گیفت کارت آمازون شما صادر شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
سفارش خرید گیفت کارت

سوالات متداول خرید گیفت کارت آمازون

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

پرداخت هزینه خرید گیفت کارت، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشیدصدور گیفت کارت در مدت زمان 1 روزه انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

اقدام به خرید گیفت کارت آمازون

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.