خرید ووچر پرفکت مانی به صورت آنی و بدون کارمزد

داماهی پی یکی از صرافی های موجود است که خدمات مربوط به شارژ حساب پرفکت مانی را به صورت فوری و در زمان کم به انجام می‌رساند.

خدمات مربوط به افتتاح حساب در داماهی در کمتر در 10 دقیقه به انجام می‌رسد. فرایند احراز هویت نیز در کمتر از 1 ساعت به اتمام می‌رسد.

داماهی پی برای رفاه حال مشتریان،  کارمزد خرید رو به حداقل رسانده و از مشتریان هیچ گونه کارمزدی دریافت نمی‌کند.

پشتیبانی داماهی پی از زمان شروع فرآیند خرید تا اتمام آن به شیوه های مختلف در کنار مشتریان گرامی خواهد بود؛ شما می‌توانید تمامی سوالات احتمالی خود را از طریق ارسال تیکت و یا چت آنلاین از همکاران ما در بخش خدمات مشتریان بپرسید.

فروش پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی

عده ی زیادی از افراد تصمیم میگیرد به صورت ثابت از خدمات پرداخت پرفکت مانی به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده ی خدمات پرداخت آنلاین بین المللی استفاده کنند.

این افراد پس از ثبت نام در وبسایت پرفکت مانی، آدرس کیف پول دریافت می‌کنند که برای سه نوع کیف پول دلاری، یورویی و طلا قابل استفاده است.

در صورتی که بخواهید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید داماهی  پی این امکان را برای شما فراهم کرده است.

تنها با مراجعه به پنل کاربری خود در وبسایت داماهی پی و ثبت سفارش، حساب شما به صورت آنی شارژ خواهد شد.

داماهی پی برای افرادی که دوستانشان را به داماهی پی دعوت کنند، درصدی از هر تراکنش انجام شده را به حسابشان پرداخت خواهد کرد که می‌‌تواند منبع درآمد مناسبی باشد.

کسب درآمد از پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یا شارژ حساب پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی این امکان را فراهم می‌کند که بصورت کاملا ناشناس خدمات پرداخت خود را به انجام رسانید با استفاده از ووچر شما نیازی به دادن اطلاعات مربوط به کیف پول خودتان ندارید.

ووچر پرفکت مانی دقیقا شبیه کارت هدیه است البته این ووچر به صورت یک کد فعالسازی و یک رشته کد ارائه می‌شود و بصورت کارت فیزیکی نیست، اما با استفاده از آن می‌توان تمام نیاز های پرداخت بین المللی را برطرف کرد.

مبلغ ووچر از قبل تعیین شده است و با فعالسازی آن همین مبلغ استفاده خواهد شد.

حساب پرفکت مانی چیست؟

حساب پرفکت مانی این امکان را به مشتریان می‌دهد که بتوانند به صورت دائمی از یک حساب کاربری استفاده کنند، دقیقا مانند داشتن یک حساب  در بانک های حقیقی با این تفاوت که در این حساب تمام نیاز های شما به صورت غیر حضوری برطرف خواهد شد.سرعت رسیدگی به تراکنش ها نیز در سیستم پرفکت مانی مناسب است

.حساب پرفکت مانی امکان دریافت وام را فراهم می‌کند این وام میتواند بین  1 تا 365 روز بازپرداخت داشته باشد. همچنین خودتان میتوانید سود وامتان را پیشنهاد دهید

خرید پرفکت مانی در داماهی پی در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن مقدار دلار درخواستی یا معادل تومانی آن بر روی ثبت و پرداخت کلیک کنید و پس از انتقال به درگاه پرداخت، هزینه سفارش را پرداخت نمایید.

دریافت دلار پرفکت مانی

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما با موفقیت انجام شود بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و حساب پرفکت مانی شما در همان لحظه شارژ خواهد شد و در صورت سفارش ووچر پرفکت مانی کد فعال سازی و کد ووچر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
ثبت سفارش خرید

چرا از داماهی پی خرید کنم؟

ثبت نام و احراز هویت در کوتاه ترین زمان

پشتیبانی 24 ساعته

امنیت و سهولت در انجام تراکنش‌ها

خرید و فروش به صورت آنی و اتوماتیک با قیمت مناسب

تسویه آنی

سوالات متداول در مورد خرید پرفکت مانی از داماهی پی

سوالات متداول

خرید پرفکت مانی از داماهی پی به صورت اتوماتیک بوده و بلافاصله پس از پرداخت موفقیت آمیز در درگاه پرداخت حساب پرفکت مانی شما شارژ شده و یا اگر درخواست ووچر پرفکت مانی داشته باشید کد ووچر به صورت آنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فروش پرفکت مانی نیز به صورت اتوماتیک می‌باشد و پرداخت ریالی آن در ساعات کاری شرکت به صورت هر دو ساعت از طریق کارت به کارت و یا شبا انجام می‌گیرد. این زمان برای خارج از ساعات شرکت و یا روزهای تعطیل با کمی تاخیر انجام خواهد گرفت.

بله، برای ثبت نام در پرفکت مانی باید از VPN استفاده کنید؛ توجه کنید که آی پی شما از کشوری به جز امریکا باشد.

نرخ خرید و فروش و قیمت پرفکت مانی در هر زمان از طریق پنل کاربری قابل مشاهده می‌باشد.

خیر، برای خرید پرفکت مانی الزاما نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی نیست. شما می‌توانید ووچر پرفکت مانی خریداری کنید که به صورت کارت شارژ با کد فعالسازی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
نکته دارای اهمیت در مورد این موضوع حفظ و نگهداری از اطلاعات این کارت شارژ می‌باشد چرا که با مفقود شدن یا در دسترس دیگران قرار گرفتن این کد دارایی شما غیر قابل بازگشت خواهد بود.

با افتتاح حساب پرفکت مانی ۳ کیف پول دلار‌، یورو و طلا به صورت پیش فرض برای شما ایجاد می‌شود که به ترتیب با حروف U و E و G به علاوه یک رشته ۸ حرفی از اعداد مشخص شده‌اند. این عبارت آدرس کیف پول شماست. برای مثال آدرس کیف پول دلاری پرفکت مانی شما عبارتی مانند روربه‌رو می‌باشد: U12345678

به دلیل حفظ امنیت معاملات و جلوگیری از سو استفاده‌های افراد سود جو طبق دستور مراجع قضایی و پلیس فتا معاملات خرید بایستی با احراز هویت کامل افراد صورت گیرد.

بله، برای فروش پرفکت مانی به داماهی نیازی به احراز هویت نیست؛ همچنین هیچ محدودیتی در تعداد پرفکت مانی برای فروش وجود ندارد.

تسویه تراکنش ها در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن(حداکثر 3 ساعت) به انجام خواهد رسید. تراکنش های مربوط به بانک های ملی و آینده به صورت آنی پرداخت خواهد شد.

با توجه به اینکه تمامی خدمات مجموعه داماهی پی به صورت اتوماتیک می‌باشد از این رو امکان مراجعات حضوری برای خرید یا فروش ارز در نظر گرفته نشده است. گرچه در صورت وجود هر گونه مشکل در فرآیند خرید کارشناسان ما به طور تمام وقت، تلفنی و از طریق تیکت در خدمت کاربران عزیز می‌باشند.

کارشناسان ما به طور تمام وقت از طریق تیکت و در ساعات کاری از طریق تلفن در خدمت کاربران عزیز می‌باشند.

در صورت نیاز به خدمات پرفکت مانی در وبسایت ثبت نام کنید و از خدمات پرفکت مانی داماهی پی استفاده کنید.

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.