به این مقاله امتیاز بده

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی

یکی از کارهایی که هر پژوهشگری در طی سال های فعالیت علمی خودش به آن نیاز پیدا می کند، شرکت در کنفرانس های علمی خارجی و برون مرزی است.

برای شرکت در اغلب کنفرانس های علمی و آکادمیک می بایست تا هزینه ای را تحت عنوان هزینه شرکت در کنفرانس پرداخت کنید. این هزینه شامل موارد متعددی از جمله هزینه پذیرایی و هزینه برگزاری حضوری مراسم می شود.

از آنجاییکه امکان پرداخت ارزی برای شرکت در کنفرانس های بین المللی از ایران وجود ندارد، داماهی پی این امکان را برای رفاه حال هم وطنان گرامی ایجاد کرده است. 

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی

هزینه شرکت در کنفرانس های علمی خارجی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه شرکت در کنفرانس های بین المللی متناسب با قیمت ارائه شده در کنفرانس مورد نظر شما است. قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود هزینه شرکت در کنفرانس خودتان را بپردازید.

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی از ایران

ثبت سفارش پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی در داماهی پی چگونه است؟

ثبت سفارش پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی، در داماهی پی در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس با استفاده از خدمات داماهی‌پی، اولین مرحله ثبت نام است. کافیست  اطلاعات مربوط به خودتان را وارد کنید تا ثبت نام شما به صورت کامل انجام شود.
  • سپس در قسمت سمت راست پنل کاربری خودتان پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی را انتخاب کرده و اطلاعات  حساب کاربری خودتان در وبسایت کنفرانس مورد نظر  را وارد کنید. در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.

نحوه پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی با استفاده از خدمات داماهی پی

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس را انتخاب کرده، در صفحه جدید پس از مشخص کردن اطلاعات کاربری خودتان در کنفرانس مورد نظرتان و وبسایت آن بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش اقدام کنید.

پرداخت مستقیم هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا هزینه شرکت در کنفرانس مورد نظر شما پرداخت شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
سفارش پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی

سوالات متداول پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های برون مرزی

  • پرداخت هزینه  با ریال.
  • پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی حساب کاربری داشته باشید پرداخت هزینه در مدت زمانی کمتر از 5 ساعت انجام خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

شروع فرآیند پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.