به این مقاله امتیاز بده

فروش و خرید دلار اسکریل

اسکریل یک سیستم مالی بین المللی مانند پی پل است که در سال های اخیر رشد بسیاری داشته است. شما می توانید با استفاده از خدمات داماهی پی تا سقف 500 دلار از خدمات اسکریل استفاده کنید.

برای خرید دلار اسکریل، درخواست خود را در ثبت کرده و منتظر بمانید تا در مدت زمان 5ساعت دلار اسکریل به حساب شما ارسال شود.

خرید و فروش اسکریل

قیمت خرید و فروش اسکریل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ی خرید و فروشSkrill بسته به حجم درخواست شما قیمت های متفاوتی خواهد داشت همچنین قیمت دلار تابع عرضه و تقاضای این ارز در بازار است و توسط سوی مراجع رسمی کشور اعلام می‌شود. شما می‌توانید با اطمینان با یکی از مناسب ترین قیمت ها و کارمزدهای موجود به خرید و فروش پی پل بپردازید.

خرید با اسکریل

فروش دلار اسکریل در داماهی پی چه مراحلی را دارد؟

فروش اسکریل در وبسایت داماهی‌پی با کوتاه ترین مراحل و در کوتاه ترین زمان به انجام می‌رسد. در صورتی که برای بار اول قصد استفاده از خدمات داماهی‌پی را دارید نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد:

  • برای فروش دلار اسکریل در وبسایت داماهی پی اولین مرحله ثبت نام است. 
  • در مرحله ی بعدی، روی گزینه ی فروش اسکریل کلیک کنید و مقدار اسکریل مورد نظر خود برای فروش را وارد کنیدو در نهایت روی گزینه ی پرداخت کلیک کنید.
  • سپس منتظر بمانید تا معادل ریالی وجه در مدت زمان حداکثر یک روزه به حساب اسکریل شما واریز شود.

نحوه خرید و فروش اسکریل در داماهی پی

خرید و فروش اسکریل در یک نگاه

ثبت سفارش و پرداخت

در منو سمت راستی پنل کاربری خود خرید/فروش Skrill را انتخاب کرده، در صفحه جدید درخواست خود را وارد کرده و بر روی گزینه ی ثبت و پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله به درگاه بانکی منتقل خواهید شد، با داشتن رمز دوم یک بار مصرف نسبت به پرداخت هزینه ی سفارش و یا اعلام شماره حساب برای دریافت معادل ریالی اقدام کنید.

انجام سفارش دلار اسکریل

در صورتی که در درگاه پرداخت پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، بلافاصله به پنل کاربری خود برگشته و منتظر بمانید تا مبلغ مورد نظر شما ارسال شود. این مراحل ممکن است چند ساعت زمان ببرد.
خرید و فروش فوری اسکریل

سوالات متداول خدمات شارژ حساب اسکریل

  • پرداخت هزینه با ریال.
  • پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی در تمامی مراحل خرید و پرداخت هزینه 
  • مناسب ترین قیمت در میان وبسایت های ارائه دهنده ی این خدمات

صدور دلار اسکریل، برای رفاه حال مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد. در صورتی که از قبل در وبسایت داماهی پی ثبت نام کرده باشید خرید دلار اسکریل و شارژ حساب 5 ساعت کاری و فروش دلار اسکریل از داماهی پی 1 روز کاری زمان خواهد برد.

تمامی خدمات ارائه شده در داماهی پی، به صورت آنلاین و غیرحضوری به انجام می رسد و کاربران گرامی نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

شما می توانید در طول فرایند خرید در هر زمان با همکاران ما در واحد پشتیبانی داماهی پی ارتباط گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان بگذارید.

کاربران می توانند از طریق ارسال تیکت، تماس تلفنی و ایمیل با ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش اسکریل در کوتاه ترین زمان ممکن

برای دیدن نوشته هایی که می خواهید، شروع به تایپ کنید.